Lekarze Psychiatra Kraków

lekarz Joanna Brodzicka

ulica Krowoderskich Zuchów 12/60
31-272 Kraków

Cudowna Pani doktor! Ciepła kobieta, słuchająca uważnie pacjenta. Przyszłam do Pano doktor w kiepskim stanie z którego bardzo szybko mnie wyprowadziła. Lekarz godny zaufania, polrcam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Natalia Fabryczna

ul. por. Halszki 40/8
30-611 Kraków

Świetna i fachowa pomoc ze strony Pani lek.med.psychiatry..Szczególnie jeśli chodzi o dalsze leczenie - terapia. Dziękuję i życzę sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Paweł Gałek

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3
30-349 Kraków

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Dorota. Jestem pacjentką Dr Pawła Gałka od podajże 3-4 lat. Jestem alkoholiczką. Co prawda Pawłowi Gałkowi udało się mnie wyciągnąć z nałogu lecz podczas czytania tych wszystkich bzdur na jego temat mam ochotę sięgnąć po kieliszek wódki. Bardzo Państwa proszę, nie wypisujcie na temat Pana Doktora tak złych i kiepskich wiadomości/opinii. Jeśli nie chcecie zrobić tego dla Niego to zróbcie to dla mnie. Byłam ...
Opinia dodana przez: zdrowadorotka

dr n. med. Wojciech Datka

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Bardzo polecam tego doktora , ale prywatnie. Próbowałam się dostać publicznie i ... nie dość, ze kolejka to jeszcze bardzo odległe terminy. Na pierwszej wizycie byłam publicznie i widać było, że doktor jest bardzo zapracowany- w końcu kolejka do doktora była na ok 30-40 osób!!! Drugi raz wybrał się prywatnie i nieco inaczej to wygląda, można umówić się dokładnie na daną godzinę, czekałam w kolejce około 10 minut, a nie ...

lekarz Szczepan Ligara

Psychiatra

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Niesłychanie czuły, wnikliwy, profesjonalny. Wyszłam z wizyty w głębokim poczuciu zaopiekowania mojego dziecka. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lek. med. Jan Kaźmierczak

Praktyka Lekarska Jan Kaźmierczak
Kraków

Po pierwszym spotkaniu, miłe zaskoczenie. Lekarz dopytywał się o przebieg mojej choroby oraz sposobu leczenia. Zaproponował nowe leki, które nie będą miały negatywny wpływ na mój poziom cukru we krwi. Bardzo mile zaskoczyło mnie również podejście lekarza do cen psychotropów. Nie wybiera tych z najwyższej półki jeśli nie ma takiej potrzeby, a są dostępne tańsze odpowiedniki. Pozdrawiam Gosia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Monika Curyło

Psychiatra dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska
Influmed, ul. Twardowskiego 37/1
31-525 Kraków

Super specjalista. Pani doktor trafiła w punkt z leczeniem naszego dziecka z nadpobudliwością i adhd. To pomogło odbudować samoocenę naszego syna który teraz nawet sam z siebie bierze ksiażkę do ręki i ma chęć się starać. Wcześniej to były nerwy, łzy i nasza bezradność. Dzięki tej pomocy odzyskaliśmy nasze dziecko.

dr hab. n. med. Bożena Grochmal-Bach

GABINET PSYCHIATRYCZNY
Stefana Batorego 19 lok. 2
30-135 Kraków

Bardzo dziekuje Pani prof B. Grochmal Bach za wyprowadzenie mojej Mamy z choroby wlasciwe podejscie i zdjagnozowanie co umozliwilo dalsze leczenie idobranie wlasciwych lekow .Polecam lekarz na 6 ale takze kobieta z sercem dla drugiego czlowieka i ze wsparciem dla rodziny chorego.Dziekuje corka Kornelia Ciszek z Krakowa
Opinia dodana przez: Kornelia Ciszek

lekarz Paweł Smyk

ulica Ukryta 16/1
30-203 Kraków

Nie będę się rozpisywał. Chodziłem najpierw do uznanego krakowskiego psychiatry - profesora (krajowego konsultanta w swojej specjalizacji) któremu przez 2 lata płaciłem ciężkie pieniądze. Po 2 latach męczarni zdecydowałem się jednak zmienić lekarza. Na pana Smyka dostałem kontakt przypadkowo. W efekcie pan Smyk wyleczył mnie z ciężkiej depresji maskowanej. Poleciłem już tego lekarza swojej znajomej która również była bardzo zadowolona. Szczerze więc polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Anita Dahlke-Orska

Widna 4 lok. 3
31-464 Kraków

Dla tego lekarza, wany jest czlowiek, nie jedynie "pacjent=przypadek".Poswieca pancjentom pelna uwage i czyni wlasciwe kroki w terapii, slucha pacjenta bo wie ze lekarz nie wie czesc prawdy, druga czesc wie pancjent sam, nawet w trudnym okresie, pacjent czuje dokladnie co jest nie tak i jest to prawdziwa wspolpraca lekarza z pacjentem. Ta pani doktor potrafi w sposob niezwykle prosty i niepodlamujacy wyjasnic pacjentowi w czym rzecz itp.A gdy leki ...
Opinia dodana przez: Elzbieta66

lekarz Agnieszka Nowak

ulica Grzegórzecka 67D/4
31-559 Kraków

Bardzo uprzejma, kompetentna, miła kobieta - lekarz, potrafiąca wykorzystać swoje wiadomości, umiejętności w leczeniu pacjentów. Otwartość na pacjenta i serdeczność powodują znaczną poprawę procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Mietek

dr n. med. Józef Jarosz

Neurolog, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118
31-344 Kraków

Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

Magdalena Drewicz-Stylo

os. Urocze 1 lok. 37
31-952 Kraków

Miła Pani, wzbudza zaufanie, jest już co prawda w podeszłym wieku i nie rozumie problemów współczesnej młodzieży - dlatego też widuje tam głównie osoby w średnim wieku. Różnica 50lat między lekarzem a pacjentem w specyficznej dziedzinie jakiej jest psychiatria, jest bardzo widoczna. Mimo wszystko Pani Drewicz jest bardzo, bardzo miła, wizyty są bardzo tanie (50zł). Dla osób 40+ polecam, dla osób młodych niekoniecznie.

lekarz Stanisław Maj

Psychoterapeuta, Psychiatra

Cieszyńska 14 lok. 11
30-015 Kraków

Pan Stanisław Maj to bardzo kompetentny lekarz, jest w pewien sposób zdystansowany, lecz jest to zdystansowanie profesjonalisty psychoterapeuty, przypatruje się z dystansu na pacjenta, lecz co jest ważne wchodzi niejako w psychikę pacjenta trafnie określając sedno problemów, pomaga wejść na właściwe ścieżki, nie mówi pewnych rzecz wprost, lecz przenośniami, zmusza do samodzielnego rozmyślania nad problemem bo tak naprawdę kto jak nie pacjent wie najlepiej co tak naprawdę w nim drzemie, ...

lekarz Barbara Kędzierska

Psychiatra

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
31-513 Kraków

Cudowna Pani Dr. W momencie przyjścia do Pani Dr.byłam w fatalnym stanie psychicznym co za cudowny dzłowiek nie pospieszała ,wysłuchała zastosowała odpowiednie leki i jestem innym człowiekiem oczywiście pracuje nad sobą cały czas ale dzięki jej radą .Każdemu ja polecam.Ona nie jest zwykłym lekarzem to talent i powołanie dane z góry.Dziękuje.
Opinia dodana przez: Annak

dr n. med. Krzysztof Rutkowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Plac Axentowicza 6/2
30-034 Kraków

Jak dla mnie bardziej teoretyk niż lekarz. Powinien skupić się na pracy wykładowcy a nie leczeniu ludzi. Idealizuje junga ktory uniemozliwia mu rzeczywiste spojrzenie na pacjenta w 21 wieku. Ciezko sie przed nim otworzyc co nie zmienia faktu ze jest bardzo oczytany I elokwentny. Trudno mu dopuscic do swiadomosci ze analiza umarla z dziadkiem froydem.

lekarz Stefan Mokrzycki

MEDIC-KOLOR
os. Kolorowe 21
31-941 Kraków

Lekarz sędziwego wieku, przeciwnik leków psychotropowych, luźna atmosfera, jednak nie każdemu taka może odpowiadać... Zna się na leczeniu w miarę dobrze, jednak technika idzie do przodu, a poglądy na pacjenta ma staroświeckie. Większość osób do niego przychodzących to też ludzie sędziwi, dla młodego z problemami "współczesnymi" odpada, przykładowo dla niego fobia społeczna jest co najmniej śmieszna i nie traktuje tego na poważnie.

lekarz Artur Mnich

simile
ditla
44-809 Kraków

Wspaniały lekarz, podchodzący holistycznie do pacjenta. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Cechuje Go wysoka kultura osobista oraz głęboka wiara, która daje ogromne wsparcie. Jedyny lekarz, który mnie rozumie i potrafi pomóc. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Bożena
Człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, patrzący bardzo szeroko na przedstawiane zagadnienia. Bardzo empatyczny, powoduje w swojej obecności poczucie, że tematy trudne, wstydliwe wydają się takie nie być, w niezwykle elegancki sposób. Posiada ogromną intuicję w odczytywaniu treści zakodowanych, ze słów, sposobu bycia i z tego co próbujemy schować.. Mówi do pacjenta językiem fachowym lecz zrozumiałym, ma do niego szacunek. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: M

lekarz Natalia Buczek-Kurowska

Psychiatryczna Praktyka Lekarska Natalia Buczek
Kraków

Witam Ja byłem u Pani doktor parę razy, na dzień dzisiejszy czuję się dobrze myślę że mi pomaga wnioskuję to po tym że zmalała częstotliwość moich wizyt u lekarza, mam też świadomość tego że zawsze mogę zadzwonić i poprosić o konsultację telefoniczną świadomość tego mi osobiście pomaga. Polecam
Opinia dodana przez: jeremiasz