Lekarze Psychiatra

lekarz Lidia Skinder-Wywiał

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor leczy mnie od dwuch lat jest serdeczna i uprzejma,dopiero pani doktor zdiagnozowali moja chrobe jestem chora na chorobe afektywną dwubiegunową i od lat zmagała sie z objawi nie wiedząc co mi jest,bardzo polecam zawsze bardzo pomocna i empatyczna.

lekarz Ewa Bystrzycka

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Niesamowita Pani Doktor. Bardzo ciepła, empatyczna, o fachowym podejściu i poświęcająca dużo czasu pacjentowi. Nigdy z takim psychiatrą się nie spotkałam. Jestem w głębokim szoku, że tacy lekarze istnieją.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Longina Zalska

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Ewa Jarzębska

dr n. med. Ewa Jarzębska

Psychiatra, Neurolog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Elżbieta Kuballa

Kuballa – Gabinet medycyny estetycznej i chirurgicznej
Dworcowa 11
44-240 Żory

Do pani doktor trafiłam z polecenia innej chorej. Poświęca duzo czasu. Zadaje czasem trudne pytania ale prowadzą one do zastanowienia nad swoim postępowaniem i korygowaniem tego. Wyjaśniła mi skad mi się bierze mój problem, wyjaśniła dlaczego powinnam brać leki. Dobrze dobrała leki- przy czym nie daje dużych dawek. Nie zalezy jej na uśpieniu pacjenta ale na utrzymaniu jego aktywnosci w społeczeństwie. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Dyskretna i godna zaufania. Nie ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Domisiewicz

Centrum Zdrowia Parkowa 10
Parkowa 10
51-616 Wrocław

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Dworcowa 2/g.108
83-300 Kartuzy

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim. Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

ul. Ludowa 2/1
80-279 Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Marciniak

Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
09-100 Płońsk

Pani Doktor ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzebuje, jest bardzo uprzejma. Od lat leczę się u Pani Doktor w przychodni i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Anna Serafin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Leczenia Uzależnień
Dzielna 7
00-154 Warszawa

bardzo dobry lekarz,wzbudza zaufanie, podaje nie tylko diagnozę ale tez różne sposoby leczenia,poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,dokładnie tłumaczy chorobę , jej objawy i wskazuje jak pokonać problem,gorąco polecam

dr n. med. Joanna Żurada-Wyrwińska

Krasickiego 11 lok. 2
81-377 Gdynia

dzieki za wszystko.metody sa tak skuteczne ,ze dzieki PANI jestem (normalna)
Takich lekarzy powinno być więcej! Bardzo sympatyczny, uprzejmy i wyrozumiały człowiek, a przy tym niezwyle profesjonalny i kompetentny. Polecam serdecznie Pana Doktora. Przywrócił mi radość życia i zaufanie do ludzi! Pozdrawiam

dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

Specjalistyczny gabinet Psychiatryczny
3-go Maja 14, DT SEZAM, III piętro
41-200 Sosnowiec

Wizyty przebiegają bardzo spokojnie i komfortowo, w luźnej, przyjaznej atmosferze- Pani doktor zawsze maksymalnie skupia się na pacjencie, nie spogląda na zegarek, nie niecierpliwi się. Jest bardzo wnikliwa, zgłębiając problem zadaje dużo pytań, ale też potrafi wsłuchać się w człowieka, spokojnie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii i zapisanych leków, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: maria82

lekarz Justyna Sędek

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-). Polecam
Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, dobór leków odpowiedni, polecam wspaniałą panią doktor
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Magdalena Gromysz

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Renata Orłowska-Kałuża

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Głuchołazy

Nie znam lepszego psychiatry- spokojna, zrównoważona, uprzejma,bardzo cierpliwa.Podchodzi do pacjenta indywidualnie, trafnie dobiera leki, kompetentna. Dla mnie Lekarz z powołania i po prostu dobry człowiek.Polecam!

lekarz Marcin Zagórski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Zagórski
ul. wizyty domowe
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Pan doktor bardzo dobrze potrafi słuchać,odpowiada na pytania w sposób prosty i zrozumiały. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
63-600 Kępno

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Tadeusz Górski

ul. Przy dworcu 4a
63-800 Gostyń

Bardzo dobry lekarz szkoda ze nie przyjmuje juz na nfz Chcialbym dalej sie u niego lecxyc ale nie mam telefonu prywstnego aby umowic wizyte.
Opinia dodana przez: Maciej