Lekarze Psychiatra

lekarz Mirosława Czerepińska-Piela

Gabinet
Poznańska
66-300 Międzyrzecz

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta nastawione na pomoc i zrozumienie. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, dokładnie słucha i chce szczerze pomóc. Leki, jeśli potrzebne dobiera doskonale - spotkania w bardzo przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Romana Mackiewicz

Psychiatra dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Dr Mackiewicz to lekarz z ogromnym doświadczeniem, umie bardzo dobrze rozmawiać z dzieckiem, doradzić i pomóc rodzicom. Bardzo dziękuje

lekarz Damian Odya

Lekarz medycyny pracy, Internista

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Jerzy Dekundy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet
ul Czechowska 4/1
Lublin

Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, poświęca im dużo uwagi i bardzo dobrze dba o ich zdrowie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Mariusz Szczęsny

Internista, Psychiatra

37a
32-047 Ojców

Od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora, zawsze pomocny, wysłuchał ze zrozumieniem moich problemów, wytłumaczył działanie leków. Jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Anna Kaczmarska

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Bardzo kompetentna lekarka, potrafi pomoc w trudnych momentach i stawia trafną diagnozę. Polecam na 100%

lekarz Jolanta Janas

Laboratorium Analityczne
dr. Ludwika Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Lekarka która zasługuje na medal. Diagnoza mimo że podlegająca szczegółowemu sprostowaniu, lecz lek trafiony w 10 ! Konkretna Doktor z mocnym charakterem.
Opinia dodana przez: Mariusz

Roman Dudzik

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień
STOCZNIOWCÓW 7
30-709 Kraków

w 100% bardzo dobry lekarz,godny polecenia,fantastyczne podejscie do pacjentow,atmosfera na spotkaniach taka ze chce sie tam wracac codziennie,bardzo dobry fachowiec,,NAPRAWDE POLECAM
Opinia dodana przez: ADI

lekarz Ludwik Gebel

Beczkowa 13/12
93-457 Łódź

To wspaniały psychiatra, stawia niezawodne diagnozy, jest konkretny i rzeczowy, "wyciąga" pacjenta na powierzchnię życia. Zawsze spieszy z szybką pomocą.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Cieślak

Psychiatra

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
62-200 Gniezno

Pan Doktor Tomasz Cieślak to nie tylko wyśmienity lekarz, który idzie w psychiatrii z duchem czasu, przełamując utarte schematy leczenia i podejścia do choroby ale także wspaniały człowiek, który daje choremu poczucie własnej wartości a także siłę by ujarzmić swoje schorzenie. Bardzo elastyczny, pewny siebie, celnie trafiający w problem i starający się, by choroba była jak najmniej uciążliwa. Indywidualne podejście, pełne cierpliwości i otwartości na bolączki chorego. A przy tym ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Daria Kasińska

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo dobry lekarz, cierpliwie słucha, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Ma duże doświadczenie i zna się na swojej pracy.Polecam
Opinia dodana przez: N.

lekarz Małgorzata Przybyła-Janusz

Rudzica 524
43-394 Rudzica

Bardzo dobry lekarz. Po wizycie czułam, że ktoś w końcu mnie rozumie, poczułam ulgę Pani doktor nie ocenia, dzięki niej czułam się swobodnie podczas wizyty, chociaż na początku bardzo się stresowałam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Piotr Błądziński

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Chodzilam do wielu lekarzy, lecz dopiero pan Piotr okazał sie tym najlepszym. Gdy dostałam skierowaniem po raz kolejny do innego lekarza, byłam nastawiona dosc sceptycznie. Lecz, jak się okazało, potem miałam tylko miłe i pozytywne rozczarowanie. Cierpliwy, wyrozumiały, spokojny, wysłucha na pokornie, pomoze, wytłumaczy. Prawdziwy lekarz, mam wrazenie, ze to prawdziwy lekarz z powołania!

lekarz Joanna Klorek

ulica Czarnieckiego 31/6
44-100 Gliwice

Swietna kobita! Swietny specjalista! Bardzo ciepla I empatyczna co w tej profesji jest bardzo wazne. Zaangazowana w pomoc I odpowiedni dobor lekow. Wyrozumiala I trafnie diagnozuje jak I dobiera leczenie. Choruje na nerwice, depresej w tymfobie spoleczna I pomogla mi bardzo. Moge normalnie funkcjonowac. Ze szczerego serca polecam Pania doktor !
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Andrzej Wierzba

ul. Tadeusza Kościuszki 25/11
38-300 Gorlice

Super lekarz. Wie co robi... Jeśli psychiatra to tylko on. Gdy widzi, że jest z czymś problem to od razu o tym mówi. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Fioletowy

lek. med. Kinga Dziuba

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
ul. Szkolna 45
Pisarzowice

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjentów podchodzi kompleksowo, wypisuje skierowania na dodatkowe badania, np.: poziomu hormonów tarczycy. Dla każdego pacjenta zawsze ma czas - dokładnie tyle, ile potrzeba pacjentowi. Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Anna Kalczewska

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba ...
Opinia dodana przez: zxcvv

lekarz Urszula Podolska-Bartodziej

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor Podolska jest najlepszym lekarzem psychiatrą, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Pomogła i mnie i mojemu 17-letniemu (wówczas) synowi (który do dziś świetnie sobie radzi), ale było to niestety 20 lat temu... Nigdy ani wcześniej, ani później nie miałam szczęścia spotkać takiego lekarza, jak ona: empatycznego, słuchającego pacjenta, no i co tu dużo mówić - uczciwego i bezinteresownego.. (do bólu). Mieszkam od lat w innej już, oddalonej nieco ...

lekarz Marzanna Sołowiej

Batalionów Chłopskich 3/14
15-661 Białystok

Miła i kompetentna lekarz , miałem przyjemność być pacjentem dzięki za pomoc . Pani doktor jest Pani the best . Pozdrawiam Leszek Kołakowski.

lekarz Grzegorz Gadzała

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 40 A
07-410 Ostrołęka

Niniejszym chcialbym poinfrmowac Pana ,ze schizofrenie powoduja opetania(przez duchy) .aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opinia dodana przez: Jacek