Lekarze Psychiatra

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

dr Iwona Dzitko

Gabinet Psychiatryczny

Pani dr Iwona Dzitko to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec .Lekarz z dużą wiedzą z dziedziny psychiatrii - potrafi postawić właściwą diagnozę . Fachowa opieka i ogromna wiedza Pani Doktor daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wiarę w wyzdrowienie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza o wielkim sercu dla chorych.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Alina Nowicka

specjalistyczny gabinet lekarski
Botaniczna 10
20-809 Lublin

Bardzo dobry lekarz który troskę o pacjenta przedkłada na sukces finansowy. Profesjonalne podejście zarówno do chorego jak i wykonywanej pracy. Bardzo polecam. Mnie i siostrze pomógł a i koledze z pracy rozpoczął skuteczną terapię i wyniki już widać. Bardzo polecam !
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor. Wiem, że jestem u właściwej osoby! Poświęca mi dużo czasu, zawsze mogę być w kontakcie.

lekarz Tomasz Pyter

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Ewa Strączkowska

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. To była moja kolejna wizyta u specjalisty. Myślałem, że znowu zmarnuje swój czas. Bardzo, BARDZO się pomyliłem. Pani doktor pomogła mi jak nikt wcześniej w Częstochowie. Jeśli zastanawiacie się nad wizytą to przestańcie! Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Dorota Wołyńczyk-Gmaj

Ambulatorium Fundacji
Żelazna 76a
Warszawa

Bardzo dobra lekarka.Kompetentna, życzliwa,spokojnie tłumaczy sposób leczenia.Takich lekarzy oby było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Barbara
Pani Doktor to wyjatkowe i rzadko spotykane polaczenie czlowieka empatycznego, kulturalnego oraz lekarza kompetentnego, profesjonalnego, wnikliwego, o doskonalej intuicji, ktoremu sie po prostu chce leczyc pacjenta zgodnie z najaktualniejsza wiedza medyczna. Pod jej opieka byl moj brat - byl to jego dziesiaty pobyt w szpitalu i dzieki Pani Doktor - mam nadzieje, ze ostatni, po raz pierwszy dokonczyl go z wlasnej woli. Slowami i tak nie jestem w stanie oddac ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Brunowski

Szpital Kliniczny - Oddziały Lecznicze
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

Serdecznie polecam. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować, mam dobrze ustawione leki,przesypiam noce.

Jerzy Pracucik

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Od dłuższego czasu jestem pacjętem pana doktora ,chetnie przychodze na wyznaczone wizyty ,potrafimy nawiązać kontakt i prowadzimy dyskusje co w moim przypadku nie jest łatwe.pan doktor potrafi zrozumieć chorego i jego problemy, traktuje mnie powaznie.Jest dobrym ciepłym człowiekiem,ciesze sie z spotkałem pana doktora i dażę zaufaniem.Polecam pana doktora innym chorym.B.Cz.

dr Janusz Dolewka

58-105 Świdnica

Pan Doktor jest spokojnym , wrażliwym i bardzo mądrym człowiekiem. Dba o dobrą atmosferę i uważnie słucha Rozumie głupie i nietaktowne zachowania bo wie, że są związane z chorobą. Potrafił dotrzeć do mnie w zarówno czasie moich wzlotów jak i upadków. Zawsze kiedy coś się dzieje można wysłać SMS lub zadzwonić. Swoją drogą rozmowy z Doktorem to niezwykle ciekawe doświadczenie i pomogły mi na nowo i z całkowicie innej perspektywy ...
Opinia dodana przez: Bachna

Krzysztof Pastuszka

Psychiatra

Przyszpitalna Poradnia Zdrowia Psychicznego - Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
70-780

Pan doktor był pierwszym lekarzem psychiatrą do jakiego trafiłam i myślę, że lepiej trafić wtedy nie mogłam. Poświęcił mi dużo czasu, zadawał dużo dodatkowych pytań (nawet za dużo momentami), był dociekliwy. Przy każdej kolejnej wizycie w poradni był tak samo uprzejmy i poświęcał tak samo dużo czasu i uwagi na rozmowę ze mną. Jednocześnie wiedział, kiedy zachować stanowczość. Bardzo inteligentny człowiek. Sam w zasadzie niczego mi nie tłumaczył, ale jasno ...
Opinia dodana przez: U.

lek. med. Małgorzata Czekaj

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Jestem i będę dozgonnie wdzięczny pani dr Małgorzacie Czekaj za " uratowanie mi życia " .Tylko pani dr Czekaj zawdzięczam, że żyję. Od jakiegoś czasu cierpiałem na depresję. Kiedy udałem się na wizytę do pani dr Czekaj byłem w naprawdę kiepskim stanie. Pani dr zaproponowała mi szpital, którego potwornie się obawiałem / efekt zasłyszanych opinii /. Kiedy mój stan pogorszył się do tego stopnia, że z myślenia o samobójstwie przeszedłem ...
Opinia dodana przez: jkpo

lekarz Andrzej Kaźmierczak

Internista, Psychiatra

Ks.Wyszyńskiego 54/121
39-100 Ropczyce

Bardzo dobry SPECJALISTA. Mądry, uprzejmy człowiek. Wie co robi. Bardzo skrupulatnie tłumaczy. Odpowiada na moje pytania. Podchodzi z szacunkiem do pacjenta.

lekarz Maciej Szcześniak

Psychiatra, Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE! SIBIERIAN KALASH WIARA JEST TYLKO JEDNA ROZSZARPAĆ ŻEBY PRZETRWAĆ AVE!
Opinia dodana przez: AVE 2T4

lekarz Iwona Jaślon

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor bardzo miła, sympatyczna, otwarta na kontakt z pacjentem. Nie stwarza barier, uważnie słucha. Jest delikatna i taktowna. Leczenie depresji u pani Jaślon zakończyło się sukcesem. Polecam, w szczególności kobietom.

prof. zw. dr hab. Irena Krupka-Matuszczyk

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Pani profesor poświęciła mojej mamie prawie godzinę, zaproponowała leki, które co prawda nie od razu, ale po ok 2 tygodniach pomogły (uprzedzała o tym).
Polecam z całego serca bardzo miła sympatyczna kobieta,potrafi pomóc.
Psychiatra godny polecenia. Pani Doktor uprzejma, uśmiechnięta, nie bagatelizuje potrzeb pacjenta. Leki dobrane naprwdę skutecznie.
Opinia dodana przez: Wiktor