Lekarze Psychiatra

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Z całego serca polecam Pani dr , z ogromną wiedzą , rewelacyjnym podejściem . Dbająca o pacjenta .
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Joanna Tylikowska-Agdan

Psychiatra, Internista

ulica Jana III Sobieskiego 2/5
44-100 Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

lekarz Tomasz Wróblewski

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!

lekarz Elmira Kozicka

Szpital Psychiatryczny
ulica Skarszewska 7
83-200 Starogard Gdański

Już na pierwszej wizycie zaskoczyla mnie ciepłym przyjęciem. Sympatyczna osoba. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

dr Czesława Gierczak

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Cieplicka 72/2
58-560 Jasna Góra

Jelenia Góra. Świetny kompetenty lekarz z powołania,niezywkle empatyczny człowiek,wzbudza zaufanie od pierwszego kontaktu.Holistycznie podchodzi do pacjenta,wyjaśnia i tłumaczy leczenie.Bardzo polecam w nerwicach.
Opinia dodana przez: sloneczko9

lekarz Ewa Kwiecińska

Odrzańska 34A m.3
93-472 Łódź

Super Pani doktor. Znam już ją 20 lat od kiedy zaczęła mnie leczyć i nigdy na niej się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Oliwia Gawlik

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
92-216

Byłam pod opieką pani doktor na oddziale dziennym zaburzeń Afektywnych przez sympatyczna pani doktor zawsze znalazła czas na rozmowe rozmawialiśmy co dziennie,potrafiąca słuchać dopytywać jak dziś sie czuje świetnie dobrane leki czuje sie jak kiedyś przed lękami natrętnymi myślami.Z całego serca polecam pania doktor Oliwie
Opinia dodana przez: Agnieszka L.

dr n. med. Justyna Pełka-Wysiecka

Prywatny Gabinet Justyna Pełka-Wysiecka
70-786

Bardzo dobry lekarz,człowiek i psychiatra,Pani Droktor szczególnie pomaga pacjentom ale też ich rodzinom,Posiada dużą empatię w kontaktach z ludzmi co jest niesamowicie ważne w zawodzie lekarza a szczególnie psychiatry.Roztacza wokół siebie bardzo przyjazną aurę ;).Bardzo polecam Panią Doktor i życzymy jej cierpliwości , zadowolenia z pracy oraz wszystkiego najlepszego
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Julita Hładyn

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Elżbieta Ciesiul -Tracz
Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bardzo mi pomogła. Jest cierpliwa i wyrozumiala. Dogłębnie wnika w problem.Polecam każdemu wizyte u niej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Baranowski

ul. Kleczkowska
51-167 Wrocław

Pan Doktor jest Człowiekiem i Lekarzem. To mówi wszystko. Poświęcony czas i uwaga. Można zaufać i poczuć się bezpiecznie, ponieważ prowadzi leczenie bardzo profesjonalnie i spokojnie. Pacjent wychodzi z wizyt z wiedzą o sobie i bazą do radzenia sobie w codziennym życiu

lek. med. Łukasz Kapusta

Psychiatra, Wizyty domowe

Gabinet
ul. Pędzichów 7/2
Kraków

Jest to najlepszy lekarz jakiego tylko można sobie wyobrazić. Miły, uprzejmy, kompetentny, pomaga z serca i to czuć. Bardzo się angażuje w pomoc pacjentowi, prawdziwe powołanie
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Karolina Gattner

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Suchorski
górna Wilda 82
Poznań

PANI DOKTOR GATTNER URATOWAŁA MI ŻYCIE.WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KOBIETA,LEKARZ.KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.PANI DOKTOR ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
Opinia dodana przez: Sylwia

Ewa Kudlińska

Gabinet lekarski

Wspaniała lekarz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, pomogła bliskim mi osobom i oczywiście mnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, gorąco polecam. W razie pytań chętnie odpowiem: ela.moja@gmail.com
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maciej Kapinos

Psychiatra

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)

lekarz Anna Sieradzka

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Super lekarz i człowiek. Zawsze cierpliwa, wysłucha, doradzi i pocieszy. Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy....
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 31143, 'name': u'Leszno'} Psychiatra
                                       lekarz Aleksy Kasperowicz

lekarz Aleksy Kasperowicz

Praktyka Lekarska
Jana Dekana 10
Leszno

Lekarz godny polecenia. Poświęca czas, by wysłuchać pacjenta. Uważny i życzliwy. Dokładnie sprawdza niepokojące objawy, przeprowadza szeroki wywiad.

lekarz Adam Olejniczak

Gabinet
Poznańska
66-300 Międzyrzecz

Świetny,mądry i zna się na swojej pracy.Przejawia empatię i szacunek do chorego oraz jego rodziny. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Łukasz Filipowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, przyjazny, pomocny, z dużą wiedzą. Dobrze dobrane leki, skuteczne leczenie . Polecam
Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

lekarz Joanna Szymanowska

Psychiatra dziecięcy

Konwaliowa
Ul. Kowalczyka 1A
03-193 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Rzetelna, budząca zaufanie, podchodząca kompleksowo do pacjenta. Osoba, która ma pasję do tego zawodu.
Opinia dodana przez: Julia