Lekarze Psychiatra

lekarz Karolina Białek

Białek Karolina Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Żelazna 31
25-014 Kielce

Wizyta u Pani doktor bardzo mi pomogła. Wspaniałe podejście do pacjenta. Otrzymałam szczegółowe informację na temat mojej choroby.

lekarz Agnieszka Sokół

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Pani doktor zrobiła na mnie wrażenie osoby bardzo kompetentnej, cierpliwej, skupionej na swojej pracy, oddanej pacjentom. Postawiona diagnoza była trafna a leczenie skuteczne i dobrze tolerowane. Z opinii innych pacjentów ( na poczekalni) dowiedziałem sie, iz wiele osob ma podobne spostrzeżenia do mojego. Polecam lekarza.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Sylwii Reich. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Podczas wizyty czułam sie komfortowo, panowała przyjazna atmosfera. Idealnie dobrała leki do mojej choroby. Jest świetnym specjalista i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

Agnieszka Czarniecka-Moroz

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego
Adama Mickiewicza 24/26
87-100 Toruń

Lekarz z powołania!!!Pełen profesjonalizm i serce na dłoni dla pacjenta.Zawsze pogodna,uśmiechnięta,cierpliwa,wszystko wytłumaczy,wyrozumiała,pełen profesjonalizm.Taki powinien być lekarz.POLECAM w 100%

Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra dziecięcy

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś ...

lekarz Aleksandra Ściepuro

Medico
Plac Kaszubski 7
Kolbudy

Mój lekarz od wielu lat, zawsze traktuje mnie po partnersku mimo ze wiem ze wielu lekarzy ciągle ma patriarchalny stosunek do pacjentów, ona zawsze bierze pod uwagę moje zdanie dot.leków i zawsze czuję, ze naprawdę mnie słucha i nigdy nie dała mi odczuć, ze zabieram za duzo czasu czy cos w tym stylu,a wiele razy moje wizyty gdy moj stan tego wymaga trwaly/ją pół godz. i dłużej.Pomogła mi wyjśc z ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sabina Skrzypczak

Planty 16b lok. 14
25-502 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bardzo miła,empatyczna osoba. Oprócz fachowych porad- z Panią doktor można porozmawiać na każdy temat i nie traktuje pacjenta " z góry". Ogromnym plusem jest fakt, iż bardzo łatwo się z nią skontaktować. Nawet jeśli nie może w danej chwili odebrać telefonu-zawsze oddzwoni. Szczerze polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marcin Szechiński

ANEST-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Komandorska 53H/2
53-342 Wrocław

Najlepszy psychiatra we Wrocławiu, bardzo wysoka skuteczność leczenia.Prawdziwy fachowiec.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam, nie zrobi z ciebie wariata, można jej powiedzieć o wszystkim
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Elżbieta Grobecka

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Godna zaufania, Bardzo dużo mi pomogła. Pełen profesionalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Piotr Szafranek

os. Orła Białego 118 lok. 10
61-251 Poznań

Doktor Szafranek, to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ogromna wiedza i doświadczenie , pełny profesjonalizm,przy tym, tak ważny dla chorego,uśmiech i zrozumienie,sprawiają ,że wizyta jest przyjemnością (choć może to zabrzmi absurdalnie) . Leki dobiera bardzo precyzyjnie,już niewielkie dawki sprawiają ulgę choremu.Doktor Szafranek epatuje niezwykłym optymizmem,kiedy wychodzę z gabinetu czuję w sobie niesmowitą siłę ,żadnych kompleksów ,lęków itp.,wiem , kim jestem i czuję swoją wartość. Polecam wszystkim ,którzy borykają się z lękiem, ...

lekarz Piotr Pankiewicz

ul. Bernarda Chrzanowskiego 38a
80-288 Gdańsk

Dr.Pankiewicz to Aslan z powieści pt. Opowieści z Narnii. To taki Dobry człowiek, to najlepszy psychiatra jakiego znam. Po wizycie u tego zacnego lekarza , długo jeszcze jestem pozytywnie nakręcona. Dr. Pankiewicz podarował mi zrozumienie, akceptację i dobro. W ciężkich dla mnie chwilach ,gdy nie było ani dnia , ani nocy, gdy nie wiedziałam gdzie znajdują się moje ręce i oczy, Pan doktor poświęcił mi swój prywatny czas, odpisując na ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Justyna Iwaszko

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry psychiatra w Ostrowie. Jeden z milszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalna, dobrze dobiera leki.
Opinia dodana przez: magda

lekarz Izabela Chwalisz-Kaczmarek

Sienkiewicza Henryka 10/3
60-817 Poznań

Wspanialy czlowiek,nie mowiac o lekarzu.Jej kompetencje, sposob podejscia ktory w psychiatrii jest bardzo wazny jest na najwyzszym poziomie.Tacy powinni byc lekarze.Bardzo jestem jej wdzieczna ,uratowala mi zycie kiedy znalazlam sie na dnie mojej nerwicy lekowej i agerofobii,

dr n. med. Ewa Schaeffer

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Bardzo miła ,i sympatyczna Pani doktor .Jestem bardzo zaskoczony po rozmowie z panią lekarz mogę stwierdzić u niej pełen profesjonalizm jak ,i zaangażowanie w to co robi. Najlepsza lekarz z jaką miałem kiedykolwiek możliwość porozmawiać. Wieloletnie doświadczenie świetnie się przekłada na dobieranie leków co niestety większość młodych lekarzy nie umiało mi dobrać l odpowiednich leków dla mnie.Pani Ewa to lekarz godny polecania !!!
Opinia dodana przez: Pawełek

lek. med. Ewa Bielańska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Znam Panią dr Bielańską od ponad 10 lat, zdiagnozowała u mojej małej córeczki autyzm wczesnodziecięcy w 2013 i była to trafna diagnoza potwierdzona przez specjalistów francuskich. Po 9 latach, stan córki znacznie się pogorszył i kiedy żaden z wielu konsultowanych psychiatrów na terenie całej Polski (ani nawet szpital psychiatryczny) , nie potrafił postawić diagnozy, Pani dr Bielańska, po naszej prośbie, przyjęła córkę do siebie i od razu postawiła trafną diagnozę!!! ...
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Stanisław Czarski

Pomocna Dłoń
Kościuszki 29 a
37-500 Jarosław

Cudowny człowiek! zyczliwy i skuteczny .

Maria Michalak

Śniadeckich 42 (gab. 3
60-744 Poznań

Polecam,bardzo dobry fachowiec,konkretna,poświęca odpowiednio dużo czasu,zawsze przygotowana Pomogła mi wyjść z choroby.Polecam
Jest bardzo dobrym lekarzem zarówno psychiatra jak i leczy metodami niekonwencjonalnymi. Usuwa bóle kręgosłupa i wiele innych schorzen . Polecam jego wiedzę. Mnie bardzo pomógł oraz wielu moim znajomym . Bożena

Jaroslaw Potoczny

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.
Opinia dodana przez: livia