Lekarze Psychiatra

lekarz Justyna Wolska

PSYCHIATRIA
szczecińska 32/1
25-900 Kielce

P Doktor jest wspaniała jako lekarz ale jako człowiek tez. jest bardzo ciepła , bardzo dokładnie wysłuchuje pacjenta, b.dokładnie tłumaczy .....chociaż to dopiero 3 wizyty jest ogromna poprawa zdrowia. Polecam wszystkim P. Doktor i z całego serca dziękuję.
Opinia dodana przez: ADAM

lekarz Andrzej Pogłodziński

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Wspaniały i wybitny lekarz. Który ma powołanie do pomagania pacjentom. Wysłucha i doradzi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Można zaufać w 100 %
Opinia dodana przez: Monika D

lekarz Agata Orłow-Trębicka

Al. Jerozolimskie 42/17
04-716 Warszawa

Całkowicie podpisuję się pod poprzednimi komentarzami.Do Pani dr szłam jak do matki,pomimo że jest znacznie młodsza ode mnie.Wiedziałam,że zawsze ze zrozumieniem i empatią wysłucha i pocieszy.Jedyna lekarka,co do której nie miałam wątpliwości,że wierzy w to,co mówię,a to było bardzo mnie potrzebne,bo mnie wydawało się,że nikt mi nie wierzy.Czasami jedno jej mądre zdanie wystarczyło bym poczuła się lepiej.Jest bardzo cierpliwa i nie szczędzi czasu,kiedy widzi taką potrzebę.Do innych lekarzy bałam się ...

lekarz Grażyna Milewska

Psychiatra, Internista

Żorska 38a
61-345 Poznań

Lekarz przez duże l i....człowiek przez duże c. Dość długo byłam pacjentką Pani Dr. i lepszego lekarza nie spotkałam już nigdy potem (lata 1999/2003)
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna Przanowska-Tomaszewska

Psychiatra

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
83-110 Tczew

Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą. Bardzo przystępną i kompetentną. Atmosfera wprowadzona w trakcie wizyty powoduje, że pacjent czuje się bardzo dobrze. Pomaga temu również wystrój i klimat gabinetu. Bardzo polecam potrzebującym porady i leczenia psychiatrycznego.

dr Walenty Burdenyi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REH-MED" Aleksandra Wójcik-Ortenburger
Lubliniecka 7
47-120 Zawadzkie

Uważam, że lekarz psychiatra to jest zawód misja. Tu trzeba być błyskotilwy i spostrzegawczy, lubić pacjentów. W mojej prywatnej opinii stan opolskiej psychologii i psychiatrii jest słaby, 15 minut na wizytę w państwowej służbie zdrowia i możesz usłyszeć straszną diagnozę Ten lekarz Pan Profesor tak można powiedzieć jest inny. Wybieram się do niego ponownie.
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Izabela Gralak-Wdowik

Psychiatra, Anestezjolog

ulica Spacerowa 10
26-800 Białobrzegi

Pani Iza leczy mnie już od półtora roku i nigdy nie byłam bardziej zadowolona z żadnego innego lekarza. Na wizytach czuję się bardzo bezpiecznie, zrelaksowana. Pani Iza jest wspaniałą, bardzo kompetentną psychiatrą. Doskonale rozumie problemy, daje przydatne rady i przepisuje leki w punkt. Poprzedni lekarz, który mnie prowadził wypisywał mi leki, przez które samoistnie pojawiały mi się siniaki na ciele, a i mój stan psychiczny się nie polepszał. Pani Izabella ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Agnieszka Śpiewakowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Z mojego punktu widzenia jest to lekarz o nieprawdopodobnej intuicji zawodowej i bardzo dużych kompetencjach w temacie. Rozwiązała mój ciągnący się latami problem. Problem który był lekceważony przez utytułowanych naszych lekarzy. Pani Agnieszko dzięki Pani moj problem nie powraca. Dzięki Pani trafnej diagnozie jestem mocna i czuje się doskonale. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Siwek

Psychiatra

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6
31-062 Kraków

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!
Opinia dodana przez: Ryszard55

Konrad Rokita

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
Warszawa

Najlepszy specjalista, na jakiego mogłam trafić. Trafna diagnoza i pomoc, która zmieniła moje życie na lepsze.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Zbigniew Hahn

Wojska Polskiego 13
47400 Racibórz

Pan doktor tyle razy ratował mnie w trudnych sytuacjach że nawet nie byłbym w stanie tego zliczyć. Pracował dla pacjentów nie dla kasy bo pomimo że już później pracował prywatnie to wizyta kosztowała kilkanaście zł, to Panu Doktorowi wystarczyło chyba tylko na dojazd do pracy. Pamiętam jak czekaliśmy przed gabinetem od 02 w nocy, oby tylko nas przyjął. Ale Doktor i tak przyjmował wszystkich był w pracy do ostatniego pacjenta. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Patrycja Woźniczka

ul. Wiosenna 2/7
55-200 Oława

Polecam Panią doktor. Jesli nadal zastanawisz sie czy oby to dobry lekarz, To bez wahania powinienes skorzystac a napewno sie nie zawiedziesz.

lekarz Stanisław Izdebski

Szeroka 25
Toruń

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, mądry, uprzejmy, dużo czasu poświęca czasu pacjentowi a przede wszystkim bardzo rzetelny fachowiec
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Kaźmierczak-Pawlik

gen. Dąbrowskiego 23
98-220 Zduńska Wola

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Prowadzi moją terapię od ponad dwóch lat. W razie potrzeby nawet telefonicznie udziela wskazówek. Pani doktor ma dużo empatii. Polecam

lekarz Karolina Galikowska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Kielce

Bardzo doświadczony lekarz. Ma dużą wiedzę, kompetencje. Jest konkretna, rzeczowa. Można o wszystko zapytać, odpowie i jeszcze doradzi. Uważam że to lekarz z powołania. Ciężko znaleźć dobrego psychiatrę dziecięcego, dlatego doktor ma terminy odległe, ale jak się poprosi to zawsze pójdzie na rękę i można się dogadać co do wizyty ponieważ przyjmuje w Kielcach i Skarżysku, czasami ma wolne miejsce bo ktoś odmówi. Naprawdę polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Katarzyna Józepczuk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Gabinet Psychiatryczny Katarzyna Józepczuk
Sygietyńskiego 3
80-278 Gdańsk

Jest to lekarz,który spełnił moje oczekiwanie,jest kompetentna,uprzejma odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Wzbudza zaufanie.W trakcie ostatniej wizyty usłyszałem zdanie wypowiedziane przez Panią doktor,które bardzo mnie poruszyło. Ryszard.
Opinia dodana przez: teofil

lekarz Larysa Diatczyk

Bohaterów Monte Cassino 16
20-808 Lublin

Bardzo dobra Pani Doktor. Z doborem leków trafiła w dziesiątkę za pierwszym razem! Objawy choroby ustąpiły po pierwszym zażyciu!. Praktycznie te same leki używam od początku choroby, a minęło już 6 lat, bez większych skutków ubocznych. Jestem niezwykle wdzięczny Pani Doktor, ponieważ można powiedzieć uratowała mi życie, bo było ze mną bardzo, bardzo źle, do tego stopnia, że prawie w ogóle nie spałem, dusiłem się za dnia, w nocy nie ...

lekarz Justyna Łobacz

Staszica 2 lok.2
Lublin

Do gabinetu Pani Doktor wybrałam się z powodu mojego bardzo zlego nastroju od wielu mięsiecy. Poprzedni lekarze zbywali mnie mówiąc, że nic mi nie jest a ja czułam się coraz gorzej. Dopiero Pani Doktor jako pierwsza potraktował mnie na poważnie i przepisał leczenie. Już po kilku dniach wróciła mi chęć do życia, za co jestem jej bardzo wdzięczna! Jest przy tym bardo miła i subtelna. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: M

Zofia Spława-Neyman

Studencka 72
02-735 Warszawa

Początkowo wydawała mi się trochę oschła,ale potem bardziej jej zaufałam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, utrzymuje kontakt telefoniczny, starannie dobiera leki.

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.