Lekarze Psychiatra Wrocław

lekarz Barbara Sanecka

Drzewieckiego 9 lok. 3
54-129 Wrocław

Terapia zakończona, pełen sukces, myślę, że żyję. Z całego serca dziękuję za wyjątkowe dary, którymi zostałam obsypana, za piękno, w które zostałam wyposażona. A to moje zadanie na dalszą drogę, próbować pojąć; „Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic.” – Erich Maria Remarque, „Trzej Towarzysze”.
Opinia dodana przez: R

lekarz Marcin Przybysz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Doktor godny polecenia .Dobrze tłumaczy chorobe ,jest dość bezpośredni ,odstawia leki gdy pacjent zgłasza niepożądane skutki uboczne .Dość sympatyczny.
Opinia dodana przez: Klaudia
                                       dr n. med. Tomasz  Gondek

dr n. med. Tomasz Gondek

Gabinet Teatralny
pl. Teatralny 3 pok. 44
Wrocław

Pan Tomasz Gondek to najlepszy psychiatra, u jakiego byłam. Szczerze polecam wizytę u niego, zwłaszcza tym, którzy się wahają/boją. Pan Gondek nie ocenia i uważnie słucha pacjenta.

lekarz Tomasz Rogoziński

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Polecam każdemu z adekwatnymi do specjalizacji problemami wizytę u tego lekarza. Pierwszy raz poczułem się podczas wizyty zrozumiany, cały stres minął po wejściu do gabinetu, moja samoedukacja i pochodząca z niej wiedza została doceniona, a podjęta taktyka wypracowana w trakcie przyjemnej wizyty była wypadkową wiedzy zarówno lekarza jak i pacjenta, bez wartościowania, bez ocen, właściwie bez negatywów.
                                       lekarz Wojciech Tylewicz

lekarz Wojciech Tylewicz

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Jacek Radzik

PORADNIA PSYCHIATRYCZNO-ODWYKOWA
Pomorska 51 (Wspólne wejście z apteką Dr. Max)
Wrocław

Kiedy przyszedłem a właściwie dotelepałem się do Pana Doktora nie miałem już wiary w cokolwiek. Próbowałem wszelkich chyba prób pokonania demona alkoholizmu ! Nikt z rodziny ani ze znajomych nie wierzył, że cokolwiek w moim życiu mogłoby się jeszcze zmienić. Cuda się jednak zdarzają - Pan Doktor okazał się nie tylko osobą miłą ale natchnął mnie optymizmem, którego już nie miałem od lat. Skutecznie wyciągnął mnie z bagna - faceta, ...
Opinia dodana przez: Maricin

lekarz Agnieszka Kozłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowtonej CATHMED
Przyjaźni 66/6
53-030 Wrocław

Stres związany z pierwszą wizytą u psychiatry był niepotrzebny, spokojna i poważna rozmowa, dostałem leki, które mi pomogły.

dr n. med. Augustyn Wasik

Ziemowita 1/9 (pok. 106)
53-604 Wrocław

Pan Profesor jest naprawdę wspaniałym lekarzem! Kilka lat temu wyprowadził moją siostrę z ciężkiej nerwicy natręctw a obecnie także i ja znajduję się pod jego opieką. Pan Profesor posiada ogromną wiedzę, jest miły, uprzejmy i zawsze uważnie słucha swoich pacjentów. Jest to człowiek, któremu bez obaw można zaufać.
Opinia dodana przez: aniak90

lekarz Jarosław Lipczyński

Grunwaldzka 15 / 5
Wrocław

Gorąco polecam tego lekarza, jest bardzo naturalny i prawdziwy w kontakcie z pacjentem, potrafi słuchać i przewidywać, co jest istotne w rzetelnej diagnostyce i leczeniu.
                                       dr n. med. Patryk Piotrowski

dr n. med. Patryk Piotrowski

Centrum Zdrowia Parkowa 10
Parkowa 10
51-616 Wrocław

Wizyta dotyczyła mojej mamy (92 lata), która od dłuższego czasu ma problemy psychiatryczne (stany lękowe, urojenia, depresje). Pan Doktor w ciepły i delikatny sposób nawiązał kontakt z pacjentką, wzbudził jej zaufanie i przeprowadził nieskomplikowane testy które pozwoliły szybko zdiagnozować problem. Zaproponował adekwatną terapię farmakologiczną. Mama zgodziła sie na leczenie. Podziwiam profesjonalizm i empatyczne podejście Pana Doktora do pacjentki, co w przypadku osób starszych jest bardzo ważne. Polecam miłą atmosferę w ...
Opinia dodana przez: Janusz

prof. dr hab. n. med. Zdzisław Paździoch

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

T.Marciniak
wejherowska 145/15
55-435 Wrocław

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

dr n. med. Zbigniew Mazurczyk

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

leczyłam się u Pana doktora dobre 2 lata i wyszłam na prostą:):)Polecam bo warto !

lekarz Agnieszka Augustyniak-Siuba

Gabinet Psychiatryczny
Bolesława Prusa 44
50-319 Wrocław

Po przeżyciu traumy postanowiłam skonsultować się z lekarką Agnieszką Augustyniak-Siuba. Wahałam się skorzystać z porady lekarskiej ponieważ wcześniej nie miałam doświadczeń z psychiatrą. Dobrze, że zostałam namówiona przez rodzinę. Okazało się, że dr jest wspaniała, myślę że zrobiła wszystko aby mi pomóc. Wystarczyło kilka konsultacji aby zwalczyć depresję i traumę życiową. Nie spodziewałam się ,że Pani dr może być tak profesjonalną czy też kompetentną osoba w swojej dziedzinie. Oprócz super ...

lekarz Jadwiga Budziszewska

pl. Kościuszki 4 lok. 3
50-029 Wrocław

Niezwykle mądra i energetyczna Osoba, pobudzająca do sensownych kroków i chroniąca innych przed wszelkim złem . Dobro pacjenta jest dla Niej priorytetem. Trafnie ocenia wszelkie kryzysy oraz ..niebezpieczne związki. Rozmowa z tą Panią w gabinecie działa jak balsam na zranioną duszę. Zachowuje zdrowy dystans.Nie ocenia, nie osądza i nie diagnozuje pochopnie tylko ujmuje w lot sedno problemu inspirując do ratowania samego siebie.Szczerze polecam !

Krzysztof Małyszczak

Pułtuska 38 / 1
Wrocław

Odwiedziłem niezliczoną ilość lekarzy ale dopiero dzięki dr Małyszczakowi wyszedłem na prostą. Polecam!!!

lekarz Ewa Olszewska-Wnęk

Kwiska 5/7 gab.8
Wrocław

Witam serdecznie nie powinnam może była tu pisać, ale muszę podzielić się czymś, mianowicie.. Dzwoniłam do ww. pani doktor i nie odbierała. Po kilku godzinach oddzwoniła, ja nie bardzo kojarzyłam kto dzwoni, bo nie zapisałam numeru. Szanowna pani potraktowała mnie tak opryskliwie, niegrzecznie i odpychająco, że nigdy w życiu nie wybrałabym się do niej. Rozumiem że można mieć gorszy dzień, czy cokolwiek, ale tak nie rozmawia się z ludźmi, zwłaszcza, ...
                                       lekarz Piotr Riedel

lekarz Piotr Riedel

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Miałam okazję być leczona przez Pana doktora w Lubiążu. Tak sympatycznego i oddanego swojemu zawodowi lekarza ze świecą szukać. Starał się znajdować czas zawsze, gdy potrzebowałam rozmowy . Traktował, jak człowieka - po prostu zwykłego człowieka z problemem , a chorobę psychiczną, jak każdą inna. Polecam Pana doktora w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Witold Laskowski

Zielińskiego 41
54-421 Wrocław

We wrześniu minie mi rok z Panem Laskowskim i ogromnie się cieszę, że na Niego trafiłam ! Zadaje dokładne pytania i słucha - co jest tak wspaniałym uczuciem :) Uświadomił mi, że może być lepiej i jest ! Osoba pozytywna i uśmiechnięta , dająca nadzieję na lepsze jutro . Polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Maksim Tichonow

Psychiatra, Wizyty domowe

HiH Prywatna Przychodnia
ul Sokolnicza 5/27
Wrocław

Wspaniały lekarz. Chodzę do niego od ładnych kilku lat . Uprzejmy po prostu ludzki .Wysłucha , doradzi jednym słowem profesjonalista .
Opinia dodana przez: Elżbieta

Agnieszka Jakimiec-Zybura

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Zawsze gotowy wysłuchać, zagłębia się w problem, stara się pomóc, wspiera. Pozytywnie nastawiony do życia i pacjentów. Nie narzuca swojej wizji leczenia, tylko dostosowuje do możliwości pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ilona