Lekarze Psycholog

Agnieszka Jaworowicz

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103
15-094 Białystok

Kompetencje wysokie. Postep w leczeniu jest. Szczerze polecam Pobudza do myslenia i samorozwoju. Przy pomocy Pani Agnieszki inczej zaczęłam postrzegać świat i ludzi, a także mam więcej zapału to samorozwoju, samorelizacji.
Opinia dodana przez: anonim

mgr Anna Jasińska

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Na terapię uczęszczam rok. Jestem trudnym przypadkiem i efektów nie widać. Jednak Pani Anna to świetny specjalista. Nie rezygnuje ze mnie i na wszystkie sposoby stara się pomóc. Jest bardzo kompetentna, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: ...

mgr Agata Obuchowska

Ośrodek Leczenia Nerwic MAWIKO
ul.Lesna 8, Chojnice
89-600 Chojnice

Pani Agata jest bardzo dobrym psychologiem. Bardzo wiele mi pomogła i nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję za poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia. Zawsze miła uprzejma godna polecenia i co ważne zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Irena Harmata

pracownia psychologiczna IRENA HARMATA
Konarskiego 5
32-600 Oświęcim

Osoba kompetentna, bardzo cierpliwa o miłej powierzchowności. Po dość przykrych wcześniejszych przeżyciach z psychologami trafiłem na nią. Polecam. Duza wiedza i kompetencja.

mgr Paulina Michalik

Warszawa

Do Pani Pauliny chodziłam przed rok na regularną terapię. Byłam to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a trafienie do Pani Pauliny zaliczam do kategorii wygranego losu na loterii. Pani Paulina bardzo pomogła w zrozumieniu moich problemów i schematów oraz pomogła mi uporać się z nimi. Dziś naturalnie, bez większego wysiłku radzę sobie z codziennymi sytuacjami, które wcześniej powodowały u mnie silny stres i lęk. Bardzo bardzo polecam Panią ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Swietłana Górka

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

P. Swietłana w bardzo przujazny sposób pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem, a zaproponowane rozwiązania przyniosły nadspodziewanie szybki i pozytywny efekt. Z całą pewnością mogę polecić Panią psycholog.

Dorota Michalik

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Św. Stanisława 9
40-014 Katowice

Godna zaufania i umi pomóc wyjść z problemów. Każdą sprawe, chorobe traktuje poważnie... Bardzo polecam jako terapeute...

Beata Łonak

Gabinet Psychologioczny i Psychoterapeutyczny
ul. Królowej Jadwigi 23 lokal 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam

Mgr Karolina Cwynar

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Katarzyna Dupla-Poprawska

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psychodietetyk
                                       dr Jagoda Różycka

dr Jagoda Różycka

Psychodietetyk, Psycholog

Punkt Widzenia
Sempołowskiej 32
Bielsko-Biała

Pani dr Jagoda Różycka to wspaniały psycholog, ale też niezwykły człowiek. Pomogła mi przejść bardzo trudną dla mnie drogę po przebytej, wyniszczającej chorobie. Chorobie, której może nie widać na zewnątrz, natomiast która niszczy od środka ciało, duszę, z każdym dniem odbierając nam resztki nadziei. Przyszłam do jej gabinetu z poczuciem bólu, wstydu, nic nie znaczenia. Roczną terapię zakończyłam jako osoba silna, odpowiedzialnie podejmująca decyzje, umiejąca powiedzieć:NIE; jako osoba, która dokonała ...
Opinia dodana przez: Mariola

mgr Elżbieta Januszewska

Gabinet
Lublin

Pani Dr Januszewska Elżbieta pomogła mojej dorastającej córce. Miała poczucie osamotnienia, odrzucenia, przestała chodzi do szkoły. Spotkania w których uczestniczyła z Panią Doktor pomogły jej i naszej rodzinie zrozumiec przyczyny tej bezradnosci. Dziękujemy
To prawda. Empatyczny i wyjątkowy psycholog. Nie jest to osoba, która jest psychologiem rzucającym formułkami.Życiowy specjalista. Jest wyjątkowa i jest wzorem do naśladowania. Szkoda, że nie dotrzymuje słowa.

Małgorzata Ohme

Psycholog dziecięcy

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71
Warszawa

Profesjonalne podejście do dziecka, potrafi słuchać, udziela bardzo dobrych porad, które pomogły mi i mojemu dziecku w okresie "buntu 3 latka".

mgr Karolina Cwynar

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam, rewelacyjny psycholog, młoda osoba pełna pozytywnej energii i zaangażowania w to co robi, poszukująca rozwiązań, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Magda

mgr Joanna Kozieł

Poradnia Małżeńska
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

Chciałabym bardzo podziękować Pani Asi ,gdyż to właśnie dzięki jej radom, pomocy i wsparciu odzyskałam równowagę psychiczna i wewnętrzny spokój w moim życiu. To właśnie ona sprawiła, że moje życie nabrało sensu ,pojawił się w nim uśmiech, szczęście i radość, a nawet mogę powiedzieć sens życia. Gdy nie znałam pani psycholog moje życie było szare i ciężkie, a teraz jest wogóle inaczej. Właśnie zaczęłam sobie uświadamiać, że nasze życie jest ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Ewa Błażej

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża. Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Aleksandra Krysztofiak Jarczewska

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Nie jest łatwo otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach a pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą,która zmotywowała mnie do pracy nad samą sobą i uświadomiła mi jak wiele w moim życiu zależy ode mnie.Znów patrzę w przyszłość z optymizmem.Dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas.

mgr Samuel Wojeński

Samuel Wojeński Stop Trauma
Aleja Solidarności 159/11
Warszawa

Pan Samuel to osoba kompetentna, uważna, wrażliwa na potrzeby klienta. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania i otwartości na sesjach oraz poprowadzić w sposób delikatny i efektywny. Posiada ogromną wiedzę, jest praktyczny i konkretny w swoim podejściu. Potrzebowałem specjalisty, który by pomógł mi zauważyć i uświadomić pewne rzeczy, i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Współpraca okazała się bardzo rozwijająca, dlatego polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Roman R.