Lekarze Psycholog

mgr Monika Tokarska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ulica Bartkiewiczówny 87A/7
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm, konkretność i zrozumienie. Gdybym miał opisać wzorzec terapeuty byłby on pokryciem Pani Moniki w niemal 100%. Czuję się rozumiany, choć mój przypadek jest trudny (pewnie ktoś powie "a który nie jest? i ma rację"), pomimo komplikacji z etatem w szpitalu, Pani Monika nie ucięła kontaktu jak to czasem bywa u terapeutów.
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Hubert Szczepaniak

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Napiszę krótko - najlepszy psycholog w Żyrardowie. Przez kilka lat odbijałam się od ściany aż w końcu trafiłam na psychologa , który nie dość ,że ma ogromną wiedzę i kompetencje to jeszcze potrafi zbudować zaufanie i jest naprawdę zainteresowany problemami pacjenta. Polecam pana Huberta z czystym sumieniem !
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Marta Perkowska

Makowa 19
18-400 Łomża

Pani Perkowska wzbudziła moje zaufanie, pomogła mi w rozwiązywaniu moich problemów. Zanim do niej trafiłam byłam u wielu specjalistów, podejrzewam, że sami nie radzili sobie ze sobą i nie byli w stanie mi pomóc. Dziś jestem silna, radosna i z nadzieją patrz w przyszłość. Polecam!
Pani Paulina jest świetnym psychologiem. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Wyciągnęła mnie z depresji i poprawiła stosunki z mężem. Oprócz kompetencji jest jesszcze przesympatyczna kobieta. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Izabela Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie ...
Opinia dodana przez: Jowita
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
Klimasa 37b/6
Wrocław

U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agata

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Iwona Lassota

Gabinet Psychoterapii
Warszawa

Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.

Magdalena Tomkiewicz

Międzyuczelniana Przychodnia dla Studentów Szkół Wyższych
Podkarpacka 1 a
35-082 Rzeszów

Trafiłam przypadkiem do gabinetu pani Magdy, bardzo się bałam bo była to moja któraś terapia z kolei. Jednak poczułam się pierwszy raz na wizycie u terapeuty bezpieczna, zaopiekowana, wysłuchana, ,,przytulona''. Cieszę się, że mialam możliwość uczęszczania na terapię do pani Magdy, ten czas nauczył mnie wiele, dostałam wiele zrozumienia i uprzejmości. Zrozumiałam, że świat wcale nie jest okropny i może mnie czekać coś dobrego w przyszłości.

mgr Elżbieta Wower

Psycholog, Psycholog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista,widać ,że bardzo doświadczony i kompetentny juz w pierwszym kontakcie.Instytut Zdrowia Centrum poleciła mi sąsiadka,wyleczyli tam z alergii całą rodzinę i dlatego skorzystałam z usług ich psychologa.Wybór był trafiony,jak się później okazało,pani psycholog jest bardzo znana i poszukiwana jako specjalista, ma duze obłożenie w kalendarzu, a i tak poświęci swój prywatny czas na problemy swoich pacjentów, na odbieranie telelefonów z udzielaniem porad itd.Bardzo ludzki,dobry specjalista, nie tworzy bariery między ...

lekarz Joanna Więcek-Mika

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna O.

mgr Patrycja Struś

Psychoterapia Gabinet psychologiczny
ul. Gałczyńskiego 2 lok. 8
55-200 Oława

Lekarz z powołania, trafnie diagnozuje, wnikliwie analizuje, terapia działa i zmienia męczarnie w pełniejsze i bogatsze życie. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł
Jestem bardzo zadowolona. To mądra, ciepła i wrażliwa kobieta.

mgr Paweł Budnik

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Bardzo kompetentny i profesjonalny psycholog. Pomógł nam w zdiagnozowaniu problemów naszego dziecka i doradził jak postepowac w trudnych sytuacjach.

mgr Aleksandra Krysztofiak

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Dobry psycholog, ma wiedzę i umiejętności. Pano doktorleczyła mnie z zaburzeń po wypadku i na szczęcie wyleczyła bo to był straszny okres w moim życiu. Polecam każdemu ztakim zaburzeniem

Grażyna Gołuchowska

CEIBA Pracownia Psychoterapeutyczna
ul. Sczanieckiej 5A/1
60-215 Poznań

Bardzo cenię Panią Grażynę. Za profesjonalizm, nieocenione wsparcie, oraz za to, że jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą. Z każdą sesją czułam, że wychodzę bogatsza, silniejsza, patrząca na moje problemy z zupełnie innej perspektywy. Pani Grażyna nie tylko pomogła mi przetrwać w trudnym dla mnie momencie, lecz wyposażyła mnie w wiedzę i umiejętności, dzięki którym potrafię samodzielnie zmierzyć się z wieloma niełatwymi sytuacjami. I za to jej bardzo dziękuję.

mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maciek

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin
Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur

mgr Marta Tomaszewska-Skwarek

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani Tomaszewska leczyla mnie na depresje 2 lata temu - mialam wtedy zaledwie 17 lat, i tylko dzieki tej Pani wyszlam na ludzi i do ludzi. Pani Marta jest niesamowicie ciepłą osoba, z ogromna wiedza i doswiadczeniem - pozyskana podczas wieloletniej praktyki.Terapia trwala dlugo, ale nie zaluje ani jednej wizyty, zaluje lat zmarnowanych na samodzielne szarpanie sie z depresja. Nie mam slow ktore opisaly by wdziecznosc moja dla Pani doktor, ...