Lekarze Psycholog

Anna Rekel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

WÓJTOWSKA 3
Kraków

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3 NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną Skierowanie nie jest wymagane. strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna. kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

mgr Elwira Przychodzeń-Chruściel

Gabinet Elwira Przychodzeń-Chruściel
Leszczyńskiego 60/1
Lublin

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani Elwira jest pełna empatii, zrozumienia. Potrafi doskonale wytłumaczyć w czym jest problem, aby móc go lepiej zrozumieć. Po sesji wychodzę uspokojona i pełna nadziei.
Opinia dodana przez: Kali

mgr Dorota Urbaniak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
Wojska Polskiego
Lubień Kujawski

Mój nastoletni syn z bardzo dużym oporem i niechęcią poszedł na pierwszą wizytę. Wyszedł z niej zadowolony i kazał mi umówić następne spotkanie. Teraz z przyjemnością chodzi do pani psycholog, widać efekty ich pracy w jego codziennym zachowaniu. A ja dzięki panu psycholog nauczyłam się rozumieć swoje dzieci, być dla nich lepszą matką. Dziękuję za wszystko!

mgr Izabela Górecka

Zespól Interwencji Kryzysowej
ul.Wyzwolenia 7 Zabrze
Zabrze

Z całego serca polecam Panią Izę. Pani psycholog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które idą w parze ze zrozumieniem i empatią. Będę polecać Pania Izę wszystkim, którzy zmagają się z większymi bądź mniejszymi problemami. Pani Iza potrafi słuchać, a jej słowa trafiają w punkt.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. hum. Anna Cierpka

Warszawa

Fantastyczna, mądra, uważna, bardzo taktowna, serdeczna, ciepła, empatyczna, wyrozumiała, niezmiernie kompetentna

mgr Agnieszka Wilkaniec-Herman

Agnieszka Wilkaniec-Herman
ul.Mickiewicza 19/1 Gdansk
80-425 Warszawa

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

mgr Kamila Tichonow

HiH Prywatna Przychodnia
ul Sokolnicza 5/27
Wrocław

Nie wyobrażam sobie współpracować z kimś innym niż p Kamila;jest niezwykle kompetentną, serdeczną, uprzejmą osobą. Po każdej sesji czuję się lepiej, dostaje narzędzia do tego by poradzić sobie z każdym kryzysem, jestem innym, lepszym człowiekiem i już wiem, że poradzę sobie z każdą przeszkodą na mojej życiowej drodze, jaka by nie była. P Kamila bardzo dobrze słucha i odczytuje potrzeby pacjenta, odpowiada na zadane pytania w sposób który nie pozostawia ...
Opinia dodana przez: Am

mgr Barbara Janas

Psycholog

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Rzeczowo i z empatią. Pani mgr nie ocenia, bez przymusu naprowadza na rozwiązania i pracuje na zasobach. Jestem ponoć trudnym i wymagającym pacjentem, ale do Pani Barbary wracam po przerwie z dużą nadzieją :-)
Opinia dodana przez: Waldek

mgr Klaudia Pacholska

Psycholog dziecięcy

NZOZ ŻŁOBEK MAŁE MISIE
Warszawa

Myślę, że sukces w naszej walce z chorobą w dużej mierze jest jej zasługą.

mgr Roksana Michalak- Ali

Psycholog dziecięcy

Gabinet psychologiczno pedagogiczny
Świętokrzyska 4/3
Kraków

Pani Roksana jest wspaniała osobą oraz świetnym, godnym polecenia psychologiem. Ma znakomite podejście do dzieci i młodzieży. Pomogła nie tylko naszemu dziecku, ale również wpłynęła na nasze relacje rodzinne.
Opinia dodana przez: Magda

Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Gabinet logopedyczno - psychologiczny
30-422 Kraków

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

mgr Dorota Kamińska

Przychodnia
Wyspiańskiego 6
96-300 Żyrardów

Korzystałam z psychoterapii około pół roku objawy określone jako depresja z lękiem zmniejszyły się a nawet poprawiło się myślenie o sobie z czym nawet nie wiedziałam że był taki problem. Warto pójść dla siebie żeby się lepiej poznać samemu i nie trzeba się wstydzić trzeba dbać o siebie. .

mgr Patrycja Leonciuk-Frelichowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Pani Patrycja to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej odzyskałam swoje życie. Przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych komentarzy i pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tej wspaniałej kobiecie.
Opinia dodana przez: ppp

mgr Katarzyna Wojutyńska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
B. Chrobrego 5
47-100 Strzelce Opolskie

Doskonały fachowiec, bardzo szybkie rezultaty terapii. Pani Kasia jest psychologiem który faktycznie pomaga bez konieczności chodzenia na terapię latami. Efekty terapeutyczne widoczne są praktycznie już po pierwszym spotkaniu. Atmosfera super.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Maria Ocias-Tarkowska

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem
Opinia dodana przez: Ela

mgr Dariusz Stachów

Ku Dobremu
Jana Pawła II 2
57-350 Kudowa-Zdrój

bardzo wporzo człowiek wiele przeżył i wiele rozumie nie wciska ciemnoty jak większość każdego traktuje indywidualnie hmm ja jestem narkomanką z 6 letnią abstynencją i właśnie dzięki temu człowiekowi wyszłam z nałogu. Jego pomoc + ciężka praca nad sobą polecam

mgr Krystyna Langa

Centrum Terapii Krótkoterminowej
ul. 3- go Maja 3, pok. 2
84-200 Wejherowo

Od lat leczyłem się z powodu nerwicy lekowej. Po terapii nie biorę już leków i mam święty spokój. Myślałem, że będę się z nią męczył całe życie. Cały czas oswajam się z nową sytuacją. Dlaczego lekarze nie mówią, że można się wyzbyć nerwicy lękowej dzięki terapii psychologicznej.
Opinia dodana przez: Konrad
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog kliniczny
                                       dr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłka

dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Anna Schmidt-Przeździecka

mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Ośrodek Psychoterapii Empatia
ul. Głogowska 47d/1
Poznań

Pani Anna to bardzo dobry fachowiec, przede wszystkim jasno mówi na czym będzie polegała terapia i czego chce się dowiedzieć o pacjencie, aby w rezultacie pomóc znaleźć rozwiązanie na bolączki, z którymi sie przychodzi do gabinetu. I wiecie co Wam powiem? Tak się stało, a mi żyje się o niebo lepiej. Zrozumiałem wiele spraw, wiele procesów jakie we mnie zachodzą i dlaczego tak a nie inaczej. Dostałem tez wskazówki co ...
Opinia dodana przez: Kuba

mgr Alexandra Kamińska

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem