dr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłkadr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłka - zdjęcie profilowe

dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Prezes Centrum Navigare i Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Pozytywnego Rozwoju Navigare. Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, psycholog kliniczny, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, w trakcie całościowego szkolenia. Adiunkt w Uniwersytecie Śląskim. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, racjonalnej terapii zachowania oraz terapii ericksonowskiej. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej dzieci od trzeciego miesiąca życia, w diagnozie dzieci starszych i m...

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !

Witam Wizyta u Pani doktor to sama przyjemność. Pełna oddania i życzliwości dla dziecka.Osoba kompetentna. Napewno jeszcze skorzystam z konsultacja. Polecam

Witam
Wizyta u Pani doktor to sama przyjemność.
Pełna oddania i życzliwości dla dziecka.Osoba kompetentna.
Napewno jeszcze skorzystam z konsultacja.
Polecam

Polecam Panią Doktor. Bardzo kompetentna, świetny specjalista. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta.

Długi czas oczekiwania na wizytę został całkowicie zrekompensowany przez kompetencje Pani Doktor. Wcześniej korzystałem z pomocy kilku psychologów lecz dopiero wizyty u dr Agnieszki Pasztak-Opiłka pozwoliły mi wrócić do normalnego funkcjonowania.

Wspierająca, serdeczna i życzliwa Pani psycholog. Dziękuję za wsparcie w trudnym okresie i owocne spotkania.

Bardzo profesjonalne, rzetelne, podejście do pacjenta. Miła i bardzo konkretna. Polecam z całego serca.