Lekarze Psychoterapeuta Warszawa

mgr Agata Muszyńska

Dolna
00-774 Warszawa

Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani ...
Opinia dodana przez: Zapałka

dr hab. n. hum. Anna Cierpka

Warszawa

Fantastyczna, mądra, uważna, bardzo taktowna, serdeczna, ciepła, empatyczna, wyrozumiała, niezmiernie kompetentna

lekarz Urszula Żok-Jaroszewska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny Urszula Żok-Jaroszewska
Limanowskiego 11 m 82
02-903 Warszawa

Ciepła, inteligentna i empatyczna osoba. Potrafi pomóc. Polecam każdemu wrażliwcowi:)

mgr Alexandra Kamińska

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem

mgr Iwona Lassota

Gabinet Psychoterapii
Warszawa

Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Warszawa Białołęka
Mochtyńska 65
Warszawa

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111
03-571 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem

mgr Paulina Michalik

Warszawa

Do Pani Pauliny chodziłam przed rok na regularną terapię. Byłam to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a trafienie do Pani Pauliny zaliczam do kategorii wygranego losu na loterii. Pani Paulina bardzo pomogła w zrozumieniu moich problemów i schematów oraz pomogła mi uporać się z nimi. Dziś naturalnie, bez większego wysiłku radzę sobie z codziennymi sytuacjami, które wcześniej powodowały u mnie silny stres i lęk. Bardzo bardzo polecam Panią ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Lech

Psychoterapeuta

Filia Nr 1 Krajowe Centrum Osteoporozy
Szlenkierów 1
01-181 Warszawa

Wspaniała lekarka, która umie holistycznie podejść do pacjenta. Pomogła mi w ustawieniu leków na tarczycę i serce. Bardzo wnikliwie wytłumaczyła mi moje wyniki badań. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Katarzyna Smólska

masens-Katarzyna Smólska
pl. Bankowy 4/104
00-095 Warszawa

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.
                                       mgr Iwona Biernat

mgr Iwona Biernat

Poradnia Psychologiczno - Terapeutyczna "Przystanek Rozłogi" Iwona Biernat
Rozłogi 11/2u
01-310 Warszawa

Dziękuję za pomoc. Będę jeszcze korzystać . Polecam Panią Iwonę kazdemu kto szuka dla się siebie pomocy .
Opinia dodana przez: Jan

mgr Mariola Piotrowicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Pani Mariola pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią.
                                       mgr Szymon Szymczonek

mgr Szymon Szymczonek

Rozkoduj Myśli
Online
Warszawa

Pracowałam z Panem Szymonem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Szymon pomógł mi w pracy nad moim perfekcjonizmem który powodował u mnie wiele problemów. Oprócz tego cała praca przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Gabriela

mgr Anna Nartowicz

Psychoterapeuta

790500451
Warszawa

Byłem w terapii u pani Anny, przepracowałem moje trudności, objawy minęły. Polecam! Jest uważna i empatyczna. Jako pacjent cieszę się, że trafiłem w ręce p. A.

mgr Katarzyna Domańska

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

To świetny specjalista. Zawsze punktualna. Bardzo empatyczna, uprzejma i życzliwa osoba. Świetny słuchacz z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób bez szpanowania profesjonalnym żargonem. Przy okazji z poczuciem humoru i bez zadęcia. Poza tym zachwyca mnie, ile p. Kasia pamięta. Podczas spotkań nie robi żadnych notatek, a potrafi łączyć fakty, o których wspomniałam wiele tygodni temu i wydawały mi się bez znaczenia. Ona to znaczenie nadaje, ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

mgr Katarzyna Tofil-Jedynak

Nasze Miejsce
02-128 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, dogodne terminy spotkań, terapia przebiegła bez żadnych problemów
                                       mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Gabinet Psychoterapii Karolina Jarosz
Drużynowa 1/2
Warszawa

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Janina

mgr Beata Borkowska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Lekarka bardzo miła,najlepszy psychiatra z jakim mialam do czynienia.Bardzo mi dobrze leki dobrała.Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Magdalena Nowak-Strelnikov

Interpsyche
Solidarności, 113/7
Warszawa

Pelecam. Pani Magda jest bardzo ciepla i cierpliwa, uważnie słucha pacjenta i skupia się na jego problemie. Tłumaczy różne mechanizmy działań i pomaga dojść do skutecznych rozwiązań. Mam do niej bardzo duże zaufanie.