Lekarze Pulmonolog

lekarz Elżbieta Nowak

1-go Maja 37
58-580 Szklarska Poręba

Poświęca czas pacjentowi, tłumaczy chorobę oraz próbuje pomóc pacjentowi, przy tym jest bardzo uprzejma i skromna. Absolutnie nie mam zastrzeżeń do jej osoby, jest godna polecenia!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Jarząbska

Pulmonolog, Alergolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Lekarz godny polecenia. Konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo mi pomogła. Dawno nie spotkałam tak fajnego lekarza, który jest tak otwarty na potrzeby pacjentów.

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Jadwiga Kroczyńska-Bednarek

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Beata Błaszak

Pediatra, Pulmonolog

Gabinet Beata Błaszak
Winiarska 2
60-654 Poznań

Do Pani Doktor chodzi dwoje moich dzieci 8lat i 3latka. Oboje od urodzenia. Polecam lekarza z czystym sumieniem. Zawsze pomaga (nawet weekendy-telefonicznie), trafione leki odpowiednio do choroby, uprzejma, swietne podejście do dzieci, usmiechnieta. Idealny lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Elżbieta Makowska

Przychodnia Chorób Płuc i Alergii Układu Oddechowego Łódź - Polesie
Mielczarskiego 35
91-067 Łódź

Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było ! Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Iwona Flak

Medycyna Rodzinna
Naftowa 69b/2
41-200 Sosnowiec

REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU ...

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

Barbara Instonajt-Śliwińska

Gabinet
ul. Kasztanowa 26
Łódź

Lekarz godny polecenia Pani doktor zawsze miła kompetentna Byłam u niej 2 razy i jestem bardzo zadowolona również mój tata który jest bardzo powściągliwy w słowach był pod wrażeniem Pani doktor Dziękujemy i polecamy wszystkim potrzebującym
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Marcin Kołodziej

Internista, Pulmonolog

Praktyka Lekarska
34-400

Bardzo kontaktowy człowiek i świetny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi , umie rozładować napięcie. Drugi lekarz z powołania w tej samej przychodni a to chyba rzadkość :) polecam z całego serca.

lekarz Bożena Guzowska

Centrum Terapii i Psychoedukacji Przychodnia Specjalistyczna w Kluczborku
Wolności 6
46-203 Kluczbork

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat temu leczyła mojego tatę, chorującego na POCHP. Jest to choroba nieodwracalna i postępująca, możliwe jest jedynie łagodzenie jej objawów i spowolnienie rozwoju, pomimo tego leki przepisywane Tacie przez panią doktor pozwoliły mu na w miarę normalne funkcjonowanie, bez zbytnich duszności. Ważne było to, iż lekarz nie unikała zlecania koniecznych badań, jak spirometria czy RTG klatki piersiowej, aby skutecznie monitorować stan pacjenta i skuteczność leczenia. ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Bogdan Kamiński

gabinet 604881031
Słowackiego 8
87-300 Brodnica

Wyjątkowy lekarz i człowiek. Każda diagnoza poprzedzona badaniami. Nie oszczędza na pacjentach.Poświęca na każdego pacjenta dużo czasu. Bożena

dr Grażyna Urbańska

Klinika Słoneczna
60-286

Po raz pierwszy z Panią doktor spotkalam się w 2007 roku,kiedy to moją 3,5 letnią córeczkę przywieziono karetką na Krysiewicza z innego szpitala,gdzie przez 5 dni pobytu nie robiono nic bo byl weekend majowy!!!Dziecko trafilo na Krysiewicza z zapaleniem pluc i ropą w oplucnej,którą przez prawie miesiąc ściągano rurką wbitą w plecki malej.Dzieki Pani doktor mala zostala calkowicie wyleczona a trwalo to kilka m-cy.To wspanialy lekarz-malo takich.Będziemy wdzięczni do końca ...

dr n. med. Jarosłąw Uciński

Internista, Pulmonolog

Kobyłeckiego
Piotrków Trybunalski

Wysokiej klasy specjalista o imponującej wiedzy i wszechstronnym doświadczeniu klinicznym z zakresu pulmonologii. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem zawsze jest pacjent. Wystarczyła jedna wizyta, żeby Pan doktor dobrze rozpoznał u żony dolegliwości ze strony układu oddechowego i zaproponował odpowiednie leczenie. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam !!! Sebastian
Opinia dodana przez: SEBASTIAN BEDNAROWSKI