Lekarze Pulmonolog

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

Marta Gronkiewicz

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
83-300 Kartuzy

Pani doktor Gronkiewicz to definitywnie lekarz z powołania. Nie raz postawiła mnie na nogi. Najważniejsze jest holistyczne podejście do pacjenta. Biegałam od 2 miesięcy między laryngologiem, a neurologiem. Trafiłam do Pani doktor jak już zrobiło się nadkażenie na oskrzela. Pani doktor jak zwykle przeprowadziła szczegółowy wywiad i postawiła właściwe rozpoznanie oraz zaleciła stosowne leczenie. Po 3 dniach jest znaczna poprawa. Dodzwonić się jest trudno, bo Pani pielęgniarka robi spirometrię zlecaną ...
Opinia dodana przez: Marzena

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

ul. Bagno 7 m. 69
00-112 Warszawa

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Tychy

Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Karol Gondorowicz

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Świetny lekarz. Najlepszy, u jakiego byłem kiedykolwiek. Kaszel mnie męczył już kilka tygodni. Żaden z, pożal się Boże "lekarzy", nie był w stanie mi pomóc, tylko przepisywali coraz to nowe antybiotyki (ogólnie wybrałem 5 i było coraz gorzej). Gdy trafiłem do dr Gondorowicza, posiedziałem trochę w kolejce. Ale to przez to, że pacjentowi poświęca czas. Nie 5 minut tylko tyle, ile trzeba. Przeprowadził bardzo dokładny i szczegółowy wywiad, pytał się ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Ryszard Makosiej

Pulmonolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Leczy moje dzieci wspaniały specjalista,jest chyba jedynym który wysłuchuje śród-miąszowe-zapalenie płuc.
{'id': 715, 'name': u'Piekary \u015al\u0105skie'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

dr n. med. Tomasz Piorunek

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy lekarz na jakiegokolwiek w życiu trafiliśmy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dokladny i jedyny który nam pomogł.
Opinia dodana przez: Joanna Sobieska

lekarz Wiesława Werenc

Pulmonolog, Internista

Demokracji 25
74-400 Dębno

Trafiłam do tej pani po 20 latach leczenia się u innych lekarzy.Zdiagnozowanie i wybór leczenia,dobór leków trafiony,bowiem pozwolił mi na duzo lepsze funkcjonowanie i samopoczucie.Mnie pomogla i cały czas pomaga. Polecam zatem ,jeśli się wahasz,skorzystaj z jej porad :)

dr n. med. Robert Kieszko

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Witam serdecznie,mam prosbe czy ktos wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Robert Kieszko?Bardzo mi na tym zalerzy prosze o pomoc
Opinia dodana przez: ania

lekarz Helena Magiera-Molendowska

Pulmonolog, Internista

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Wspaniała Pani doktor. Kompleksowe podejście do pacjenta, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Dziękuję za porady, leczenie i poświęcony czas
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Krzysztof Sobczak

Krótka 7
09-540 Sanniki

Polecam Pana doktora, który zajął się profesjonalnie moim 80 letnim ojcem. Według mojej oceny osoba bardzo kompetentna, rzeczowa i komunikatywna.
Opinia dodana przez: Wojiech R

lekarz Danuta Pająk

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Ja się pod tym postem podpisuje, Na drugi dzień po wizycie czułem się dużo lepiej. No i skierowanie na spirometrię. Poświęca dużo czasu pacjentowi i wcale dużo nie bierze. OK

dr n. med. Jacek Zych

szpital na Płockiej
Warszawa

Super lekarz, z dużą wiedzą i właściwym podejściem do pacjenta.

dr hab. n. med. Andrzej Krzywiecki

Alergolog, Pulmonolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób ...
Opinia dodana przez: Lena90

Anna Waligóra-Juraszek

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STEMA-MED
43-180

Bardzo zaangażowany w problem zdrowotny pacjenta,lekarz.Poświęca swój prywatny czas,jeśli nie zdąży w godzinach pracy w Poradni,pomóc choremu.To sie dzisiaj nie zdarza,by ktoś taki,jak doktor Waligóra,w "panstwowej"poradni z takim zaangażowaniem,wczuł sie w emocje pacjenta."Nasza Poradnia"w Orzeszu z takim lekarzem,to perełka spośród wszystkich poradni w tej części woj.śląskiego.Obawiam się tylko,że jakaś prywatna poradnia zechce ukraść takiego wspaniałego specjalistę i będę musiał zmienić poradnię.Polecam raz jeszcze dr Annę Waligore-Juraszek.
Opinia dodana przez: Gabi

Jerzy Pawluk

Internista, Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce - Przychodnia specjalistyczna - Poradnia gruźlicy i chorób płuc
17-200 Hajnówka

Serdeczne podziękowania za udzielenie pomocy i opiekę medyczną na pokładzie samolotu 20.marca. br. Pięknie dziękuję Panu Doktorowi za okazane serce. J. P.
Opinia dodana przez: J. P.

dr n. med. Jerzy Marzak

Przychodnia
Piotrkowska 121/4
90-430 Łódź

Kompetentny, rzeczowy. Uprzelmy w kontakcie, przystepnie tłumaczy przyczyny problemów, celowość badań i leczenia. Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.