Lekarze Pulmonolog

lekarz Aleksandra Rusin-Glazer

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, ma świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zbywa. Jest zawsze uśmiechniętą osobą.

lekarz Hanna Stefańska

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Od lat leczę się u niej na NFZ na astmę. Lekarka dobrała dobrze leki. Jest uprzejma i kompetentna. Zawsze zleca dodatkowe badanie RTG,spirometrię. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Maciej Olszewski

Prywatny Gabinet Pulmonologiczny
Piłsudskiego 11g
Gorzów Wielkopolski

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Brodnicka

Szpital w Kaliszu im. Wolica
Sawickiej 2a lok. 5
62-800 Kalisz

Godna polecenia specjalistka, przy tym bardzo przystępna, traktująca pacjentów życzliwie. WAŻNE: potrafi "po ludzku" rozmawiać z każdym pacjentem - chce choremu pomóc - to się od razu wyczuwa.

lekarz Czesław Kalinski

Klinika Dermatologii WUM
ul. Koszykowa
Warszawa

Wystawiłam za każdą kompetencję maksymalną ocenę.Pan dr Kaliński opiekuje się mną od wielu już lat, a chorób mam niemało. Zawsze stara się spojrzeć na mnie całościowo, bardzo cierpliwie słucha i jest bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta..Zawsze szuka sposobu,żeby pomóc. Bardzo życzliwy lekarz z ogromnym doświadczeniem i kilkoma specjalizacjami.Niezmiernie się cieszę, że wiele lat temu trafiłam na pana doktora. Polecam.
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Grażyna Broniś

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Badania zostały wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor wszystko jasno wytłumaczyła i powiedziała na czym polega problem. Nie zostawiła nas samych sobie, zorganizowała transport ze szpitala do szpitala. Dawno nie spotkałam tak pełnej empatii lekarza. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dzięki pani Broniś teść jest z nami . Polecam z całego serca. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

Alergolog, Pediatra

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lekarz Anna Waglowska-Dondalska

ul. św. Józefa 68A/21M
87-100 Toruń

Mam przyjemność leczyć się u Pani Doktor od kilku dobrych lat (ponad dziesięciu). Nie mam pojęcia jak to się tworzy ale jeżeli chcesz być pod fachową opieką i przy tym odczuwać pozytywną energię - to tutaj podczas wizyty u Dr Anny zrealizujesz to w pełni. Coś niesamowitego, pogodzić wiedzę fachową z pozytywną energią podarowaną podczas wizyty...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Maciej Głogowski

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Same superlatywy. Byłem dwukrotnie operowany przez Pana Macieja Głogowskiego. Wysoka kultura w podejściu do pacjenta, fachowość, utrzymanie dyscypliny na odziale. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maksymilian

lekarz Maria Porzezińska

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo kompetentna Szczegółowy wywiad, skuteczne leczenie Polecam, byłem bardzo zadowolony Przy tym Pani Doktor bardzo mila

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai
Kompetencja, kontaktowość, empatia. Wzór lekarza, niezmiernie dziś rzadki przypadek medyka z ludzką twarzą.

dr Magdalena Żyśko

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Znakomita, lekarz jakich się poszukuje,traktuje swój zawód jako misję, potafi pocieszyć nawet umierającego

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tadeusz Błażewicz

Żeromskiego 8a lok. 21
19-500 Gołdap

Lekarz godny polecenia,bardzo uprzejmy leczy moją 3 dzieci i nie żałuję że są u niego zapisane.Zawsze ma czas by wysłuchać Polecam:-)

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej. A do tego profesjonalna, traktuje pacjenta holistycznie. Takich lekarzy już się nie spotyka.

lekarz Alojzy Nadolski

ZOZ Szpital Powiatowy w Golubiu- Dobrzyniu
87-400 Golub-Dobrzyń

Wyjątkowo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zazwyczaj miałem do czynienia z młodymi i niestety niedouczonymi przedstawicielami tego zawodu. Skoda, ze tak rzadko młodzi korzystają z fachowosci i doświadczenia swoich starszych kolegów.

dr Szymon Płaczek

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Agnieszka Korab-Doroszkiewicz

Powstańców Warszawskich 3/2
82-300 Elbląg

Dr Agnieszka jest lekarzem kompletnym i kompetentnym, idealnym dla pacjenta nie chwalącego się dolegliwościami. Potrafi błyskawicznie ocenić schorzenie i stan pacjenta. Kieruje natychmiast na badania specjalistyczne przy użyciu dostępnej aparatury.Potrafi przekonać do leczenia nawet krnąbrnego pacjenta - tłumaczy schorzenie i jego skutki uparcie i skutecznie. Pacjentom poświęca wiele czasu , także po godzinach pracy, szczególnie gdy stan pacjenta jeszcze nie jest ustabilizowany. Jest lekarzem zdecydowanym w działaniu, a przy tym ...

lekarz Maria Witkowska

Pulmonolog, Alergolog

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.