Lekarze Puszczykowo

lekarz Piotr Orchowski

Neurolog

62-041 Puszczykowo

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Marlena Klawe-Dobosz

62-041 Puszczykowo

Lekarz bardzo rzetelnie wykonuje badanie ze starannością. Badanie przebiegło bardzo komfortowo. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Karol Połom

62-041 Puszczykowo

Bardzo dobry lekarz,pomocny i zaangażowany.Omawia rodzaj choroby bez potrzebnego straszenia.Polecam Pana doktora w 100%.Marlena.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Jacek Witczak

62-041 Puszczykowo

Cudowny wspaniały specjalista. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez pomocy i zawsze zadowolna Nie chcę innego ortopedy. Tylko dr Witczak
Opinia dodana przez: Anna Nobik Śrem

lekarz Piotr Pater

Bolesława Chrobrego 28
62-041 Puszczykowo

Polecam gdy ma się nagłe kłopoty z upławami Jest na prawdę OK Wysucha i poradzi... POLECAM leki dobrze dobiera.

lekarz Zofia Machyńska-Bućko

62-041 Puszczykowo

Lekarz przez bardzo duże L. Zaangażowana i kompetentna. Ale najbardziej u Dr. Bućko podoba mi się to, że doskonale tłumaczy przebieg schorzenia i leczenia, i co najważniejsze jest konkretna, stanowcza ( potrafi "opieprzyć" 😉 jak ktoś wychodzi ze swoimi pomysłami). Mam stopę po wypadku, ale przeszczepy skóry zrobiła po mistrzowsku . Życzyłbym każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jeremi Kościński

62-041 Puszczykowo

Spotkałem dr Kościńskiego w bardzo trudnej dla mnie sytuacji tuż po wykryciu sporego guza na mózgu. Dzięki rozmowie z doktorem mój stres opadł a jasne i klarowne wyjaśnienie planu usunięcia oponiaka bardzo mnie uspokoił. Wiedziałem, że jestem w najlepszych rękach i otrzymam pomoc w powrocie do zdrowia. Tak właśnie się stało i po wielogodzinnej operacji późnym wieczorem dr Jeremi Kościński czekając do chwili aż się wybudzę zakomunikował mi z uśmiechem, ...
Opinia dodana przez: Leszek

dr Jerzy Płotast

EKG, Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

To była moja pierwsza wizyta u kardiologa, z której jestem bardzo zadowolona. Pan doktor przed badaniem przeprowadził dokładny wywiad a samo badanie odbyło się fachowo, bez pośpiechu. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie, ma indywidualne podejście oraz wzorową relację lekarz - pacjentka. Wynik badania jak i dalsze zalecenia zostały przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Z całego serca mogę ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maciej Popielarz

62-041 Puszczykowo

Podobno strach ma wielkie oczy, a przy Panu doktorze pacjent jest po prostu bezpieczny, spokojny i zaopiekowany. Rewelacyjny specjalista o wielkiej empatii i kompetencjach. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Arkadiusz Stasiewski

Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

Godny polecenia lekarz. Świetny w swoim fachu. Bardzo kompetentny. Ma odpowiednie podejście do pacjenta i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Kołaczyński

Klasztorna 2a
62-040 Puszczykowo

Bez zapisów, czasami trzeba poczekać. Kompetentny, wyrozumiały, cierpliwy. Dokładnie tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. dodatkowe badania w cenie wizyty

lekarz Albin Zięba

Słoneczna 7
62-040 Puszczykowo

Wypowiem się jako pacjent. U Doktora Zięby lęczę się od 15 lat. Niedawno jako bobas, teraz jako nastolatek, ale do 18 roku życia nadal dziecko. Zawsze przyjmował nas z uśmiechem, uprzejmością i nigdy nie naciągał na ,,ponowne przyjście do konsultacji''. Diagnoza zawsze była bardzo trafna. Stwierdzono u mnie wirusa opryszczki, który zaatakował oprócz ust nogi i ręce. Pan Doktor nie panikował, jednak kazał zachować ostrożność, gdyż o powadze tej choroby ...

lekarz Tomasz Brodziak

Specjalistyczne Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne Medicor Sp. z o.o.
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-040 Puszczykowo

Wizyta, czy pobyt w szpitalu chyba rzadko bywa przyjemna. Jednak opieka takiego profesjonalisty napawa optymizmem. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krystyna Sieradzka

Laryngolog

Powstańców Wielkopolskich 7a
62-040 Puszczykowo

Pani doktor to świetny fachowiec,a przy tym merytoryczna i rzeczowa uczciwie ocenia pacjenta jako biegła sądowa.Szczerze panią doktor polecam!
Opinia dodana przez: anonim
{'id': 17884, 'name': u'Puszczykowo'} Chirurg naczyniowy
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

62-041 Puszczykowo

Szanowni państwo. przeczytałam negatywne opinie o Profesorze bo te pochlebne nie muszę, ponieważ byłam na wizycie i wiem jak Pan Profesor wspaniale podchodzi do pacjenta ! LUDZIE DLACZEGO WYPISUJECIE TE BZDETY NEGATYWNE O PROFESORZE ? Akurat ten lekarz na takie kłamstwa nie zasługuje ! Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic jak widać ! Panie Profesorze serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc. Romanowscy :) :) ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Zbigniew Popow

Lekarz med. paliatywnej

"MEDICOR" Spcjalistyczne Poradnie Lekarsko- Stomatologiczne
Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Przede wszystkim bardzo dobry człowiek, wyrozumiały potrafi nieszablonowo podejść do drugiego człowieka. Bardzo dobry specjalista w dziedzinie leczenia bólu- Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Karolina Hoffmann

Internista, Hipertensjolog

"MEDICOR" Spcjalistyczne Poradnie Lekarsko- Stomatologiczne
Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Lekarka bardzo konkretna, odznacza się dużą wiedzą w swojej dziedzinie, dokładnie bada, zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadane jej pytania
Opinia dodana przez: N.

dr n. med. Andrzej Chrempiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kasprowicza 23
62-041 Puszczykowo

LEKARZ? JAKIŚ ŻART!!!!..i kpina z pacjenta. Jeśli chodzi o doktora Chrempińskiego współczuje wszystkim ,którzy do niego trafili. Udałam się tam po kontuzji kolana ok.9 miesięcy temu. Otrzymałam ZŁĄ DIAGNOZĘ o czym się dowiedziałam kilka dni temu. Skutek: zmarnowany czas , pieniądze i pogorszony stan kolana, gdyż zgodnie z zaleceniami tego kompetentnego ''lekarza'' powróciłam do treningów. Wynikiem u niego było :zerwane wiązadło boczne. okej. po 3 miesiacach było :zerwane wiązadło i ...

dr n. med. Michał Ryglewicz

Laryngolog

Klonowa 2
62-040 Puszczykowo

Pan Doktor wyleczył moje dzieci. Jestem bardzo zadowolona z Jego pomocy.
Opinia dodana przez: Ewa
Godny zaufania i empatyczny lekarz 😀 pierwszy który mnie potraktował poważnie , wysłuchał i pomógł, 8 marca miałam operację barku i czuje się bardzo dobrze, z całego serca mogę polecić pana doktora 😀 dziękuję panu doktorowi za opiekę i pomoc
Opinia dodana przez: Sylwia