Lekarze Radiolog Warszawa

dr Anna Bodziony

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Wspaniały Lekarz, a przede wszystkim Wspaniały Człowiek. Pani Doktor jest bardzo empatyczna, posiada ogromną wiedzę medyczną, dobro Pacjenta jest dla Pani Doktor Najważniejsze. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Na pewno zgłoszę się na kolejną wizytę, gdyby nowe problemy zdrowotne wystąpiły w przyszłości.
Opinia dodana przez: Patryk Zakrzewski

lekarz Agnieszka Piłat

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Bardzo miła,kompetentna,dyskretna pani doktor.USG jąder przebieło sprawnie i bez pośpiechu.w tak intymnym badaniu nie dało się odczuć dyskomfortu.Godna polecenia,ja napewno będe korzystał z badań pani doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof
                                       dr Katarzyna Rowińska - Berman

dr Katarzyna Rowińska - Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

dr Rowińska-Berman bardzo dobry lekarz. Polecam. Uprzejmość. Przystępność.wszelkie cechy jakie powinien posiadać lekarz.
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Radosław Kuszyk

Radiolog, USG

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Stafiej Przemysław

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Prawdziwe dobro narodowe. Pan doktor na USG potrafi dojrzeć więcej, niż inni na tomografii albo rezonansie. Jego diagnozy powodują czujność u najlepszych lekarzy w kraju.
Opinia dodana przez: urbuu

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Jestem badzo i niestety"doświadczonym" pacjentem i znam paru lekarzy-fachowców w tej dziedzinie. Pan Doktor Bakalarski w mojej opinii zasługuje na najlepszą opinię pod każdym względem. Szukamy przede wszystkim kompetencji, rzetelności i sumienności jeśli chcemy mieć wiarygodny wynik badania. Tutaj mamy nie tylko pewnoość w tym względzie. Mamy też odpowiedni czas poświęcony badaniu i pacjentowi. Łączy się z tym kompleksowość podejścia do pacjenta i jego hiistorii oraz uprzejmośc i cierpliwość. Mogę ...
Opinia dodana przez: Joanna Markiewicz

dr n. med. Jerzy Groniowski

Radiolog, RTG

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15
02-515 Warszawa

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.
duże doświadczenie oraz wieloletnia praktyka połączona z powołaniem do leczenia ludzi ..z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Jestem b. zadowolony z wizyty.

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)
03-428 Warszawa

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania
                                       dr Michał Ciebiera

dr Michał Ciebiera

Radiolog, Ginekolog

Centrum Medyczne Unicare
PRYMASA AUGUSTA HLONDA 2/U8
02-972 Warszawa

Wspaniały lekarz. Wykonuje wszystkie ważne badania. Świetnie prowadzi ciążę. Naprawdę polecam. Dobrze wszystko objaśnia na usg i odpowiada na pytania. Sam z siebie udziela informacji. Jako jego pacjentka czuje się zaopiekowana i naprawde spokojna. Wizyty sympatyczne. Nigdy nie czuć jakiegoś złego podejścia zmęczenia czy pośpiechu. Można mu zaufać. Niedługo poród :)
Opinia dodana przez: Karina

prof. dr hab. n. med. Iwona Sudoł-Szopińska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Profesor, wspaniały, cudowny, bardzo pomocny człowiek. Posiada wiele empatii. Pani Profesor to również konkretny lekarz, szybko załatwia sprawę jednocześnie dokładnie i wnikliwie. Prowadzi rozmowę i skupia się na badaniu. Same superlatywy. Z wszystko dziękuję Pani Profesor i życzę wszystkiego najlepszego.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Joanna Młyniec

Radiolog, Pediatra

Zgrupowania Żmija 11/241
01-875 Warszawa

Pani doktor wykonywała usg brzucha u mojego 13 miesięcznego dziecka, któremu z racji wieku trudno wytłumaczyć na czym będzie polegało badanie, więc podejście lekarza ma tu kluczowe znaczenie. Syn podczas badania był przerażony, cały się trząsł,zanosił od płaczu, mimo moich prób odwrócenia jego uwagi i zabawienia. Pani doktor nie zwracała na ten fakt uwagi i nie pozwoliła mi na wzięcie syna na ręce żeby go uspokoić, twierdząc, że nie ma ...
Opinia dodana przez: Emilia

lek. med. Wojciech Kunisz

Radiolog, USG

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Bardzo nie polecam tego lekarza, najgorszy na jakiego trafiłam. Na wizycie miałam wrażenie ze Pan siedzi za karę w pracy. Zero jakichkolwiek informacji w trakcie usg. Mam wątpliwości czy w ogóle opis jest zgodny bo nawet nie słyszałam aby Pan cokolwiek pisał tylko chyba kopiuj wklej. Po badaniu sporo podrażnień na skórze. Nie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Małgorzata Wieczorek

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2
02-536 Warszawa

Bardzo nie przyjemna lekarz. Wizyta trwała 5 minut. Brak tłumaczenia choroby i leczenia. Pacjent pozostawiony samemu sobie za nie małą kasę. Pretensjonalna Pani . Nie skorzystam z usług CMS. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Stasiowski

Internista, Radiolog

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Wspaniały fachowiec. Byłam u niego już wiele razy. Jego diagnoza potem się potwierdzała na tomografie więc bardzo wprawne oko... Zawsze staram się do niego właśnie umówić ale w Ożarowie Maz. zapisy są na pół roku do przodu 😔 Będę go szukać w innych lokalizacjach. Agnieszka

lek. med. Sylwia Cygal-Lech

Internista, Radiolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Dałem same jedynki bo mniej się nie dało.Ignorowanie acjenta i skrajna arogancja.Czysty prl, żegnam bez żalu
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Katarzyna Damm-Cieśla

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Mimo że opisałam że mój sutek się chowa , sączy sie wydzielina i moja mama ma raka sutka. Pani doktor stwierdziła że to hormonalne zmiany normalne w moim wieku . Zapytałam się czy podpisze mi zaświadczenie lekarskie , nie zdążyłam nawet powiedzieć po co mi to potrzebne a usłyszałam ,, niech mama pani to podpisze".
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Bernard Jaroń

Drzymały 3c
02-495 Warszawa

"W trybie pilnym" 5 tygodni czekam na opis złamania. Nil nie można z tym zrobić. Nic nie robi. Po co włożył w gips rękę skoro nie wiadomo czy to złamanie?

lekarz Arkadiusz Koroniecki

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

W 2012 roku trafiłem na dyżur do szpitala z ostrym bólem żył w podudziu. Lekarz arogancki, obrażony, stwierdził podczas badania RTG brak zmian zakrzepowych. Kilka tygodni później już miałem wykonany zabieg operacyjny u sprawdzonego specjalisty. Zdecydowanie odradzam, osoba arogancka, bez powołania, niekompetentna.
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Michał Brzewski

Radiolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Lekarz nie miły, oschły. Badanie wykonane bez: wcześniejszej rozmowy(co mi jest, dlaczego jestem na takim badaniu),bez jakiegokolwiek zabezpieczenia ubrania, w bardzo dużym pośpiechu. Pan doktor nawet nie był w stanie powiedzieć dzień dobry czy słowa proszę, tylko wręcz rozkazującym tonem, z pretensją kazał mi się odwrócić i nie patrzeć w jego stronę nie wiadomo dlaczego. Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Nie polecam