Lekarze Krosno

lekarz Alicja Miller

Laryngolog dziecięcy

ulica Powstańców Warszawskich 25
38-400 Krosno

Zanim trafiłam z dzieckiem do Pani doktor, sprawdziłam opinie. Znalazło się kilka dotyczących podejścia do pacjenta - nie były one dobre. Obawiałam się właśnie tego - jak się jednak okazało - niepotrzebnie. Pani doktor ma bardzo dobre podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Tłumaczy bardzo dokładnie, bez pośpiechu. Córeczka na koniec otrzymała też kolorowankę od Pani doktor ( dla dzieci takie szczegóły również są ważne ). Diagnoza, leczenie, ...
Opinia dodana przez: Anna
Pan doktor to doskonały specjalista w leczeniu niepłodności i nie tylko. Rzetelne odnosi się do problemu, zleca szczegółowe badania i wyjaśnia wszystko na bieżąco. Czuliśmy się z męzem "zaopiekowani" i wszystko się udalo. Nawet gdyby sie nie powiodło, to nie zmieniłabym lekarza na pewno i opinie miałabym taką samą. Jestem wdzięczna panu doktorowi oraz bardzo miłym i kompetentnym paniom, które z nim pracują. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Halina Lorenc

Alergolog

wyszyńskiego
Krosno

Pani Doktor wykryła u mnie alergie, gdzie inni alergolodzy odsyłali na pierwszej wizycie do innych specjalistów. Bardzo dobrze dobrane leczenie, a przy tym naprawdę dobra i ludzka osoba. polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Banaś

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

jest ok. ................................................................................................................................................................................................................

lekarz Małgorzata Siwiec

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Nie sądziłam że tak wygląda prywatna wizyta u pani gastrolog. Była niemiła a o kompencji pań rejestratorek i zamieszania jakie robią brak słów. Bardzo żałuję że poleciłam tę przychodnię komuś bliskiemu

lekarz Robert Gliściak

LECZENIE JEDNEGO DNIA
Grodzka 47A
38-400 Krosno

Pan Doktor R. Gliściak jest cierpliwym, życzliwym i szanującym godność pacjenta Człowiekiem-Lekarzem. Po wyjaśnieniu wątpliwości pacjenta zawsze pozostawia decyzję wyboru sposobu leczenia z kilku zaoferowanych. Nigdy się nie denerwuje nie pośpiesza pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Krystyna K

lekarz Małgorzata Krzanowska

Internista, Kardiolog

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Bardzo nie przyjemny lekarz traktuje pacjentów z góry lekceważący nie potrafiący wysłuchać historii choroby Nie podchodzi do pacjenta profesjonalnie Tacy lekarze nie powinni leczyć ludzi Nie polecam

lekarz Jolanta Dubis

ulica Jagiellońska 14
38-400 Krosno

Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z porady i rozmowy z Panią doktor. Dokładnie, spokojnie i rzeczowo.Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bartłomiej Sobutka

Urolog

ul. Zielona 32
38-400 Krosno

Polecam doktora to bardzo dobry urolog i dobrze leczy wspaniały lekarz. Jestem zadowolona z personelu medycznego na Oddziale Urologii w Krośnie. Jak i również bardzo dziękuje doktorowi za opieke i przeprowadzenie zabiegu. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną troskę i zainteresowanie. W szpitalu P. Doktor zawsze pamięta o swoich pacjentach i sprawdza ich stan po zabiegu co jest bardzo ważne dziękuje doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta Papciak

dr n. med. Borys Welz

38-400 Krosno

Warto zapytac gdzie pan lekarz konczyl studia medyczne, I kto pozwolil mu ukonczyc specjalizacje z ginekologi i poloznictwa? Pan doktor najwyrazniej nie wie o podstawowych zasadach leczenia kobiet I ryzyka jak rowniez obiawow raka piersi. Ktos powinien poinformowac pana Welza ze ryzyko raka piersi wzrasta u kobiet wraz z wiekiem. Byc moze pan doktor wiedzialby wtedy ze kobieta w wieku 57 lat, po okresie menopauzy zglaszajaca sie po porade (prywatna ...

lekarz Piotr Jurczak

Laryngolog

38-400 Krosno

Chodzę z synkiem do Doktora od ok. 2 lat. Doktor ma świetne podejście do dzieci, potrafi z humorem zająć małego pacjenta i skutecznie leczy. Od 2 lat synek nie miał zapalenia uszu na które bardzo często chorował zanim trafiłam do tego Lekarza. dzięki Doktorowi jest wesołym i zdrowym chłopcem. Bardzo dobry specjalista i nie wybrałabym innego.
Opinia dodana przez: Mama małego pacjenta

lekarz Danuta Tlałka

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Po ostatniej wizycie u P. Doktor zdecydowałam się zmienić lekarza dla syna. Nie dość, że musieliśmy czekać aż zaprosi nas do gabinetu przed ponad pół godziny (a dziecko z temperaturą, zmęczone), co powtarzało się przy każdej wizycie, a odbyliśmy ich w sumie 3 czyli o 3 za dużo. Najpierw wystraszyła dziecko tak, że nie mogłam go uspokoić, aż się zachodził z płaczu, później kazała rozebrać do naga, bo przecież trzeba ...

lekarz Maciej Świerkosz

Urolog

38-400 Krosno

lekarz bardzo uwaznie sluchajacy pacjenta oszczedny w slowach nie straszy daje nadzieje potrafi wzbudzic szacunek i zaufanie ja ufam mu na 100 procent jednoczesnie zdaje sobie sprawe ze zawsze jest ryzyko jak w zyciu polecam i zycze obopolnego zrozumienia
Opinia dodana przez: piotr nieroda

lekarz Marek Węklar

Grodzka 53 lok. 3
38-400 Krosno

Polecam.Dostępny pod telefonem o każdej porze, jeśli trzeba coś na cito ! Życiowy facet..tylko to namawianie do dzieci..;)
Opinia dodana przez: Ans21

lekarz Artur Stępień

Dermatolog

NZOZ "Julia" w Krośnie
Żwirki i Wigury 4 A
38-400 Krosno

Sympatyczny ,kompetentny lekarz. Polecam wizyty u doktora Stępnia. Operuje fachową wiedzą. Bardzo milo wspominam leczenie u Pana Artura.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Jerzy Górski

Prywatny Gabinet Lekarski
Grodzka 26
38-400 Krosno

Jest dobry,miłym i sympatycznym stomatologiem. Jest nie drogi i uczciwy dentysta, każdy grosz wyda i nie oszuka,to nie prawda co pisze w opinie że naciągnął na pięć tysięcy złotych bo ja bardzo dobrze znam i moge zagwarantować że pan Górski jest uczciwy.A w gabinecie i na poczekalni jest miła atmosfera. I jak ktoś się boi dentysty a jest teraz dużo ludzi takich że się boją to szczerze polecam pana Jerzego ...
Opinia dodana przez: elma

lekarz Edyta Węgrzyn

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLADENT"
ulica Żółkiewskiego 1A
38-400 Krosno

Kompetentna i uprzejma osoba. Leczenie przyniosło oczekiwany efekt. Pani Doktor wyjaśniała poszczególne etapy leczenia w przystępny dla laika sposób, proponowała różne metody... Osoba w pełni godna polecenia.
Opinia dodana przez: Jola
Korzystałam wielokrotnie i zawsze mogłam liczyć na fachową i bardzo serdeczną pomoc. Polecam bardzo dobry lekarz.

lekarz Barbara Zgrych-Mrozek

Wenerolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

Pani stosuje drogie i szkodliwe leki. AZS na obszarze skóry twarzy w ciągu trzech lat pogorszyła do tego stopnia, że nabawiłam się kolejnej choroby skórnej, niestety niemożliwej do wyleczenia (o której z resztą mnie nie poinformowała, dowiedziałam sie od innego lekarza). Nie polecam.
Opinia dodana przez: motylek8

lekarz Aleksandra Wołejsza

Neurolog dziecięcy

Era-Med Przychodnia Lekarska
Korczyńska 49
38-400 Krosno

Nie polecam tej Pani doktor żadnemu dziecku! Po wejściu do gabinetu stwierdziła, że mój synek jest chyba wcześniakiem, tylko dlatego że jest drobnej postury... Następnie przeszła do badania. Wiadomo, że badanie neurologiczne nie należy do najprzyjemniejszych badań dla dziecka, ale jednak jakieś podejście należy mieć. Zaczęła go szarpać oczywiście synek zaczął płakać później pobujała nim na boki i stwierdziła że ma " nieaktywną lewą rączkę " tutaj specjalnie cytuje te ...
Opinia dodana przez: Aga