Lekarze Reumatolog

lekarz Irena Tereszczyk

Sokola 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

pomogła i odpowiednio nakierowała na dalsze leczenie

lekarz Barbara Jurkiewicz

Pediatra, Reumatolog

NZOZ REMEDIUM
PODWALE 36
33-300 Nowy Sącz

Bardzo polecam Panią doktor Jurkiewicz jest bardzo kompetentnym lekarzem o bardzo dużym doświadczeniu , wie co robi i umie znaleźć rozwiązanie na każdy problem . Zawsze miła ,uśmiechnięta , konkretna i lubiana przez dzieci. Szczerze polecam , oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lidia Karzyńska-Karpierz

Iwaszkiewicza 50 lok. 8
74-100 Gryfino

Fatalny lekarz ,przepisał lek na biegunkę gdy nie miałam takich objawów męczyłam się 3 dni bez leków przeciw gorączkowych ani nic na bol gardla wszystko było zgłaszane podczas wizyty brak wiedzy i zainteresowania pacjentem porażka. Zwolnienie od poniedziałku do środy, w środę udałam się do lekarza i okazało się że to angina ręce opadaja
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Czesław Drozd

Reumatolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
15-276 Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super
Opinia dodana przez: wojtek

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

lekarz Jerzy Nowowiejski

Kazanowska 7
37-700 Przemyśl

na konsultacje od ortopedy pisze m 15 choroba zwyrodnieniowa stawów daje zabiegi i pisze ze nie wymaga leczenia w poradni reumatologicznej to kogoo leczy , chyba wybrańców

lekarz Anna Buhl-Litwińska

ulica Tetmajera 81
41-400 Mysłowice

Bardzo miła i kompetentna p. doktor. Byłem raz z NFOZ w przychodni na Syberce w Będzinie. Uprzejma, zbadała i wyjaśniła choroby, wystawiła skierowania i rp. na leki. Jestem mile zaskoczony. W wielu przychodniach lekarz nawet nie wstanie za biurka!
Opinia dodana przez: qustav

lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Bukietowa 9
58-304 Wałbrzych

Byłam na wizycie u tej pani 2 razy w przychodni EMC na ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Co prawda za każdym razem była dla mnie miła, choć oszczędna w słowach, to niestety nie mam zaufania do jej kompetencji. Za pierwszym razem przyszłam z chorobą wirusową. Przypisana kuracja przypominała porady medycyny ludowej. Zalecony lek w ogóle nie zbijał temperatury. Po paru dniach musiałam wrócić do innego lekarza w tej placówce i zalecone ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Ten lekarz pomógł mi w moich schorzeniach i nadal jestem pod kontrolą tego lekarza. Uważam iż to jest lekarz raczej ze ścisłej czołówki światowej w swoim fachu. Wiem że z całej Polski jadą chorzy do niego a on im pomaga .Skąd on ma tyle siły aby stawić czoła problemom zdrowotnym ludzi , tego nie wie nikt. Cudowny lekarz. Potężna wiedza i praktyka . Polecam tego lekarza wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej Bienias

lekarz Danuta Bobrowska-Snarska

NZOZ "FOLK-MED"
Białogard
78-200 Białogard

Niestety nie polecam. Jeśli przyjmuje prywatnie za pieniądze jest super miła, natomiast zupelnie inaczej wygląda sytuacja jeśli przyjmuje na nfz jest bardzo niemiła, opryskliwa, nie udziela żadnych informacji...strach się odezwać! Wiecznie spozniona i mająca pacjentów za nic... nie polecam, jeśli mają Panstwo możliwość proszę szukać innego lekarza. Może jak kiedyś przeczyta Pani Doktor te opinie to coś dotrze i się zmieni jej postępowanie na lepsze! Zawsze trzeba być czlowiekiem nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Beata Turzańska

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Znany lekarz specjalista reumatolog z Tarnowa. Bardzo kompetentna, uprzejma i bardzo miła Pani Doktor. Prowadzi mnie w leczeniu ZZSK od 6 lat. Zastosowane przez Panią Doktor leki pomagają mi zmagać się z tą nieuleczalną chorobą autoimmunologiczną. Jest lekarzem godnym zaufania i polecenia. Doktor Beata Turzańska przyjmuje prywatnie i na Fundusz Zdrowia. Polecam Wszystkim pacjentom reumatologicznym.
Opinia dodana przez: Grzegorz Sz.

dr n. med. Anna Durazińska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Szok, po którym do dziś źle się czuję, chyba dzięki uprzejmości lekarki wpadłam w nerwicę. Wściekła na lekarza kierującego, a złość wyładowała na mnie.I to jak !Szkoda opisywać, wyszłam jak zbity pies, bez pomocy i mam problem, co teraz, gdzie się leczyć?Czekałam 5 miesięcy, ortopeda twierdzi,że zmiany są na tle reumatyzmu co potwierdzają badania laboratoryjne, lekarka ,że ortopeda jej podrzuca zgniłe jaja.Przykre,że jestem cuchnącym jajem.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Zbigniew Chwal

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Super, bardzo pomógł mojej mamie. Kompetentnie się nią zajął, a nie jak poprzedni lekarz u którego była

lekarz Janusz Piotrowski

szpital kolejowy wroclaw
Hippiczna 8
50-457 Wrocław

Bardzo dobry reumatolog. Kompetentny, konkretny, poświęca dużo czasu pacjentowi. Leczę się na RZS od 1,5 roku z bardzo dobrym efektem dzięki Doktorowi Piotrowskiemu. Polecam każdemu pacjentowi takiego lekarza prowadzącego.

lekarz Beata Śliwowska

Szpital Specjalistyczny im. J.Dietla w Krakowie - lecznictwo szpitalne
al. marsz. Ferdynanda Focha 33
31-119

Jestem pacjentem Pani Doktor od stycznia 2020 roku. Trafiłem z mocnym atakiem choroby i problemami z chodzeniem. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie, sprawiły że mimo choroby jestem w stanie normalnie funkcjonować i mogłem wrócić do aktywności fizycznej takiej jak m.in. wędrówki, rower. Gorąco polecam za fachowość i ludzką życzliwość.
Opinia dodana przez: ZSz

lekarz Małgorzata Wieteska

Pruszkowska
02-118 Warszawa

Lekarz z powołania. Pani doktor jest ciepła, sympatyczna, kompetentna.

lekarz Maria Milejczyk

Złota
16-300 Augustów

Świetna babka _:)) NO i ma małą Zosie _:))

lekarz Stanisław Petlic

Internista, Lekarz medycyny pracy

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie
Opinia dodana przez: petlic123

dr n. med. Dorota Turowska-Heydel

Reumatolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Bardzo mila i rzeczowa osoba. Wyjasniła z czym mamy do czynienia, skierowala na dalszą diagnostykę w szpitalu. Po wyjsciu ze szpitala kontaktowalam sie telefonicznie z panią doktor. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Tomasz Janusik

Gabinet lekarski
42-221 Częstochowa

W mojej chorobie bardzo mi pomógł. odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. posiada dużą wiedze. polecam go wszystkim