Lekarze Reumatolog

lekarz Aurelia Oniszczuk-Czarkowska

Barczewskiego 2
12-100 Szczytno

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tej „wspaniałej” lekarki. Mając grubo ponad 50 lat dość trudno jest znaleźć pracę jednak udało mi się pomyślnie przejść proces rekrutacji i do spełnienia marzeń zostały tylko badania. I tu stanęła na drodze pani Czarkowska, która na moim przypadku odkryła cukrzycę typu 2 nie insulinooporną a insulinozależną (insulina to nie morfina i nieuzależnia). A to dlatego, że aby w miarę normalnie funkcjonować, mój ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wiktor Wolfson

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

Zdecydowanie nie polecam pomimo że byłam prywatnie to podsumowując nic się nie dowiedziałam z tej wizyty
Lekarz godny polecenia! Choruje na seronegatywne zapalenie kręgosłupa z zajętym biodrem. Przez rok nie mogłam chodzić, wstać z łóżka, ból nie do wytrzymania. Przez ten rok chodziłam do różnych lekarzy na marne. Doktor Zielonka po pierwszej wizycie wysłał mnie na badania które potwierdziły chorobę. Na drugiej wizycie przepisał mi leki i wreszcie czuje poprawę. Nic mnie nie boli :) Naprawdę bardzo dobry lekarz, zawsze uśmiechnięty, wesoły. Nie lubię chodzić po ...

lekarz Julita Sobieska

Miejska Przychodnia Specjalistyczna
Uniwerystecka 17
87-100 Toruń

Dawno nie spotkałam tak dociekliwego lekarza. Zostałam wypytana o szczegóły mojego zdrowia i pierwszy raz od wielu lat poczułam, że Ten Lekarz chce mi pomoc. Korzystam z wizyty w ramach NFZ. Zakładam „Fan Klub Pani Doktor Julity Sobieskiej” 😊
Opinia dodana przez: Beata

Małgorzata Bethke

Centrum Reumatologii
Bydgoszcz

Pani doktor jest wspaniała, bardzo mi pomogła. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Co więcej, odkryła u mnie chorobę spoza swojej specjalności. Trafiłam też do niej z polecenia kilku osób. Nie rozumiem jak można na temat tak kompetentnego lekarza wypowiadać się negatywnie.

dr Mariusz Piotrowski

Gabinet
Lublin

Nie polecam, totalne olewanie pacjenta. Szkodzi pacjentom i marnuje czas nie zlecając fachowych badań. Starsi ludzie wymagają rehabilitacji długi czas oczekiwania nie polepszy ich stanu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Barbara Precel

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

bardzo dobra lekarka, wysłuchała wszystkiego,dociekliwa, przebadała mnie na wszystkie sposoby czego nawet mój lekarz rodzinny tego nigdy nie zrobił i niech ce mi się wierzyć w opinię opisaną przez p.Asię ja się u tej lekarki leczę ponad rok i nigdy nie zostałam tak potraktowana.
Opinia dodana przez: tessa

dr n. med. Wiesława Liwoch-Morżoł

Reumatolog, Internista

Wiślańska 43
43-450 Ustroń

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze panią doktor...pomogła mi bardzo ...dzięki niej moje życie zmieniło się na dużo lepsze...mimo ciężkiej choroby...radośniejsze ...serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Henryka

Ewa Szylin

Armii Krajowej 8
Biskupiec

Bardzo mila Pani ale niezna sie na leczeniu i jak nie wie co ma poradzic to podaje takie rady ze szkoda gadac. Niepolecam tej Pani, bledne diagnozy doprowadily mnie do stanu gorszego niz przed leczeniem i jak poszedlem prywatnie do lekarza to sie zlapal za glowe jak mnie zobaczyl i odrazu skierowal mnie do szpitala na leczenie.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Ireneusz Cent

Internista, Reumatolog

ośrodek syberka
42-500 Będzin

SUPER DOKTOR.LECZĘ SIĘ U DOKTORA REUMATOLOGA I JESTEM ZADOWOLONY WYTŁUMACZY ODNOŚNIE CHOROBY I LECZENIA POLECAM.

lekarz Bronisław Hantke

Hepatolog, Reumatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Nie wiem jakim jest reumatologiem, ale hepatologiem to on nie jest ... Kiedyś wykonywał mi biopsję wątroby. To zawołał innego doświadczonego lekarza żeby znalazł u mnie wątrobę bo on nie mógł znaleźć... Bo przecież wątroba jest wielkości pęcherzyka żółciowego.... 🤦🏻‍♀️Po wyciągnięciu igły zapytał pielęgniarki czy taki kawałek wystarczy czy jeszcze raz ma pobierać. Jak Hepatolog może nie wiedzieć gdzie jest wątroba 😅 dodam że wówczas był już kierownikiem oddziału hepatologii
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Joanna Migurska-Major

Pediatra, Reumatolog

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania. Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie. Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc. Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne. Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu. Takich lekarzy jest niewielu. Bardzo kompetentna w tym co robi.

dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
16-300 Augustów

Na początku swojej pracy w Augustowie, to może i starała się wyrobić dobrą opinię i rzetelnie zajmowała się pacjentem. W tej chwili wykonuje swoją pracę rutynowo, ze zniechęceniem, mało zainteresowana pacjentem, sposobem przyniesienia mu pomocy, znalezieniem dla niego czasu, by wysłuchać go i zaradzić problemowi, z którym on nie może sam poradzić. Najchętniej serwuje terapię sterydową wmawiając, że jest to najlepsza metoda na dane schorzenie. Co niektórzy starsi pacjenci nadal ...

lekarz Bożena Telec

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, ...

lekarz Halina Kulińska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Nie polecam Pani Doktor zero podejścia do pacjenta. Bardzo niemiła. Cokolwiek bym zapytał odpowiada z wielką łaską!
Pan doktor obecnie jest na emeryturze.Ma szeroka wiedze i praktyke w tej dziedzinie choroby.Jestem z Zamoscia,leczylam sie u pana doktora prawie 20 lat,normalnie funkcjonuje.To ciezka choroba nieleczenie doprowadzi do kalectwa.Polecam pana doktora i lekarzy z Lublina,to oni nam pomagaja;

Jadwiga Burczyńska

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Swietny lekarz,cierpliwy i doskonaly fachowiec.polecam wsystkim takiego diagnoste.Zawsze wszystko wytlumaczy i cierpliwie wyslucha.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marian Furmaniuk

Przemysłowa 15 lok. 17
63-100 Poznań

Lekarz reumatolog Furmaniuk Marian jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Chrobak Józef

Internista, Lekarz rodzinny

Na początku Pan doktor zminimalizował moje dolegliwości twierdząc, że mam lekkie przeziębienie, wypisał mi parę leków wzmacniających odporność i powiedział, że nie jest to powód do przebywania na zwolnieniu lekarskim. Później się poprawił w diagnozie, ale mógłby od razu przeprowadzić pełny wywiad mojego stanu czy inne badania.
Opinia dodana przez: Alicja