Lekarze Reumatolog

lekarz Irena Mróz

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

Halina Frymorgen

Reumatolog

ndywidualna specjalistyczna praktyka lekarska.
34-300 Żywiec

Jestem bardzo zadowolona. Polecam Polecam Super profesjonalistka. Uprzejma,godna polecenia,super tłumaczy poszczególne etapy leczenia,ma po prostu czas dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Ewa Mielczarek

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

To wspaniały lekarz. Pani Doktor jest przemiłą, sympatyczną, ciepłą i bardzo kontaktową młodą osobą, a przy tym bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Prywatne wizyty trwają co najmniej godzinę (przynajmniej moje). Prowadzi niezwykle wnikliwy, drobiazgowy wywiad, celem dobrej diagnozy. Z uporem maniak drąży temat, aż do skutku. A kiedy kończy się jej rola odsyła do innego fachowca. Nie zbywa pacjenta. Faktycznie zależy jej na wyleczeniu, w drugiej kolejności na samodoskonaleniu a ...
Opinia dodana przez: Dzidka

ElŻbieta Berkan

Pediatra, Reumatolog

Warszawa

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

dr n. med. Maria Rell-Bakalarska

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6
02-118 Warszawa

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta
Bardzo szybko przyjmuje pacjentów - bez zbędnego oczekiwania
Opinia dodana przez: Ela Prive

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Eliza Walawska

Reumatolog, Internista

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

lekarz Danuta Antos

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Uważam, że pani doktor Antoś jest świetnym diagnostą i lekarzem. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Dokładnie bada stan jego stawów, poleca odpowiednie ćwiczenia i kieruje na badania, które monitorują stan pacjenta. Wiem coś o tym, ponieważ wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu. polecam każdemu choremu na RZS.

lekarz Andrzej Jabłoński

Wilamowicka 23
32-600 Kraków

same superlatywy leczę się od dłuższego czasu . Zawsze lekarz ma dla mnie czas , stosuje właściwe leczenie

dr n. med. Marcin Stajszczyk

PORADNIE POD BUKAMI
Szara 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

lekarz Bożena Szwed

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) ...

lekarz Joanna Maciejewska-Stelmach

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz, jeden z najlepszych, najsympatyczbiejszych i najbardziej kompetentny, z jakim miałam styczność. Polecam. Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

lekarz Krzysztof Borysewicz

M. Hłaski 63
Wrocław

Jestem leczona już od roku 2000. Świetny kontakt, trafne diagnozy.

dr n. med. Roman Zajdel

al. Wolności 22
Częstochowa

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

dr n. med. Krystyna Żak

Reumatolog, Internista

Kościuszki 8a
32-500 Chrzanów

Dobry wieczór P.Dr.z tej strony Damian Odrzywołek z Północy.Jestem synem Teresy Odrzywołek, Ona już nie żyje lecz chcę by Pani wiedziała że Moja mama miała zaufanie tylko do sz.p.dr.Piotra Skopińskiego, ach za szybko ten czas minął...bardzo proszę pozdrowić syna odemnie.Mieszkamy w Nowej Górze od 1998r, Dziękuję serdecznie Pozdrawiam DAMIAN
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Renata Sokolik

ASK
Wrocław, Borowska
Wrocław

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.
Jestem pacjentką od 10 lat. Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Dziękuję.
Bardzo miła, konkretna i uczciwa Pani Doktor takich lekarzy jest mało .Zawsze dobrze diagnozuje chorobę,polecam Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona i nadal korzystam z usług lekarskich.
Opinia dodana przez: Teresa

Irena Karżyńska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Śródmiescie
Armi Krajowej44
81-366 Gdynia

Leczona byłam przez P. dr. 10 lat zawsze była serdeczna , kompetentna mimo ogromu pacjentów jakich przyjmowała. Bardzo żałuje że już nie pracuje. Miałam do p.B dr zaufanie. Szkoda . Była pacjentka. Elżbieta Ł.