Lekarze Reumatolog

Pani doktor TERESA TARSKA jest jednym z najleprzych specjalistow jakich znam . Polecam kazdemu kto choruje na stawy .

lekarz Ewa Kozioł-Podlaska

Internista, Lekarz rodzinny

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Wspaniała lekarka. Posiada olbrzymią wiedzę i wieloletnie doświadczenie nie tylko z reumatologii ale też innych specjalizacji. Jest bardzo dokładna i dociekliwa. Bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości pacjenta i przez to jest bardzo dobrym diagnostą. Mało mówi, a w tym czasie analizuje, a potem planuje badania dodatkowe (na których nie oszczędza) i nie ulega sugestii pacjenta. Nie wszystkim się to podoba. Pani Doktor zawdzięczam życie. Wiele lat temu wykryła u mnie ...
Opinia dodana przez: B.G

lekarz Paweł Królik

Jana Pawła II 4/25
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz. Wysłucha, zbada, skieruje na niezbędne badania. Leki skuteczne. Oby więcej takich lekarzy. Zaangażowanie i profesjonalizm 100%

dr n. med. Katarzyna Sikorska-Siudek

Reumatolog, Internista

Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy
Kinowa 19A
04-285 Warszawa

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia!! Pani dr jest bardzo doświadczona, zawsze zleca dużo badań, jest bardzo wnikliwa do tego nieprawdopodobnie przemiła. polecam wszystkim jeśli mają tak jak ja kłopoty ze stawami
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Michalczyk

Podmaleniec 5B
28-200 Staszów

Pani Dr. Elzbieta Michalczyk , to swietny lekarz , specjalist jakiego nie ma w okolicy 100 km .Moja mam leczy sie u pani od wielu lat , dziekuje w imienu swojm i mojej rodziny Cudowy Lekarz Dorota Weindl
Opinia dodana przez: Dorota weindl

lekarz Małgorzata Radziszowska

ulica Lucjana Rydla 10/10
30-130 Kraków

jedna z najlepszych lekarzy w malopolsce polecam wszystim pacyjentom podchodzi rzeczowo do pacyjenta i bezblednie trafia z lekami zarazem jest bardzo mila zasobem duzej wiedzy medycznej i trafnie stawia diagnoze prawie 100 %

lekarz Mariola Wyrzuc

Biskupia 14/7
04-216 Warszawa

Dziękuję Pani doktor za pomoc w moich dolegliwościach stawu barkowego, polecam Panią doktor Mariolę Wyrzuc innym pacjentom za profesjonalne podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Hanna Przepiera-Będzak

Wilków Morskich 5A/1
71-063 Szczecin

Profesjonalista i człowiek z empatią w jednym! Bardzo szybko uzyskałam fachową pomoc! Doktor posiada rozległą wiedzę i wykorzystuje najnowsze metody leczenia; widząc, że Pacjent cierpi, szybko je wdraża w zycie. A do tego zawsze mozna się zwrócić do niej o pomoc! Bardzo serdecznie dziękuję p.Doktor!
Opinia dodana przez: Karolina H.

lekarz Elżbieta Pietrzykowska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna kobieta , zawsze zaangażowana i profesjonalna w swoim fachu. Bardzo polecam Panią Doktor. Wyprowadziła mnie z choroby do stanu w , którym mogę funkcjonować, pracować i nie przebywać na L4. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Beata Matyszkiewicz

Uzdrowiskowa 33
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Mickiewicz-Stodolna

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin

Jestem pod opieką pani doktor od 15 lat. To dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i empatii jestem ustabilizowana i żyję normalnie. Choć początki choroby były bardzo dramatyczne. Pani Ewa Mickiewicz- Stodolna to lekarz z powołania i wyjątkowy człowiek- piękny umysł i ogromne serce. Miałam niebywałe szczęście, że trafiłam na tego lekarza. Wyrazy szacunku i podziękowania dla całego personelu oddziału reumatologii szpitala w Lubinie na ul. Bema.
Opinia dodana przez: Anna Dębicka

lekarz Jan Marczak

Gabinet prywatny
Przychojec 52
37-300 Leżajsk

Bardzo polecam tego specjalistę. Lekarz z powołania i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalnie podchodzi do problemu - konkretnie i rzeczowo.. Przez długi czas leczyłam się bez skutku u innych lekarzy, aż do momentu gdy trafiłam do Doktora Marczaka. Od razu prawidłowo zdiagnozował chorobę i wdrożył właściwe leczenie, po którym czuję się świetnie. W końcu jestem zdrowa! Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Dorota, Sieniawa

lek. med. Bożena Kowalczuk

Reumatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ... dogłębna analiza problemu (choroby) ... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) ... POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Mariusz Szaniawski

Maria Korgól-Caba

Korgól-Cabo Maria Gabinet Internistyczno-Reumatologiczny

Przede wszystkim - przemiła i uprzejma, wyjaśnia przebieg leczenia, słucha co pacjent mówi. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Grzegorz Zdunek

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Zofia Tymińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła ale rzeczowa rozmowa, drobiazgowy wywiad. Bardzo szybko postawiona prawidłowa diagnoza. Duże doswiadczenie i intuicja lekarska. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jan Mazur

Schinzla 4
27-600 Sandomierz

Jedyny lekarz który bardzo mi pomógł. Nie moglam chodzic ,cierpialam a Pan doktor odrazu zorientowal się co mi dolega. Profesjonalnie przeprowadził badanie i natychmiast wdrożył leczenie. Dzięki niemu znów moglam chodzić. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marzenna Grzywa

aleja  Płk.Beliny-Prażmowskiego 49a/5
31-514 Kraków

Świetny specjalista reumatolog. Bardzo doświadczony lekarz. Polecam lekarz z powołaniem. Pani doktor bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marzena Sitarz

ulica Jagiellońska 12/1
20-806 Lublin

Polecam. Kompleksowe podejście, diagnoza stawiana dopiero po dokładnym przebadaniu. Leczenie dobierane do stanu zdrowia i innych przyjmowanych leków.
Opinia dodana przez: AGATA