Lekarze Reumatolog

lekarz Paweł Przetacznik

Centrum Medyczne PULS
Ul. Lwowska 64, 35-330 Rzeszów
Rzeszów

Bardzo sympatyczny lekarz. Szybka i trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Punktualna wizyta, przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Iga
Bardzo polecam Panią doktor, jest wnikliwa, przeprowadza wywiad i wyciąga wnioski. Byłem u niej już 3 razy i już na drugim spotkaniu po przedstawieniu wyników badań, które mi zleciła rozpoznała moją dolegliwość. Dodam, że wcześniej przez prawie 6 lat nikt na to nie wpadł.....
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Monika Woźniakowska

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Stanosz-Sankowska
Heleny Modrzejewskiej 13
75-721 Koszalin

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

lekarz Maria Zowada-Gruszka

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EPIONE"
ulica Kijowska 71
40-755 Katowice

świetna pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy wszystko rzetelnie.POLECAM Z CAŁYCH SIŁ!!!!!złodziejski NFZ nie przedłużył kontraktu na 2011 rok ale wizyta prywatna to tylko 50 złotych.przyjmuje na ulicy Kijowskiej w Katowicach EPIONE

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania

lekarz Irena Bożkiewicz

Kościelna 9
Sosnowiec

wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Leczę się u Pani doktor od ponad 20 lat. Kiedyś w poradni publicznej,obecnie prywatnie. Zawsze uprzejma, rzetelna,pomagająca swoim pacjentom.

lekarz Małgorzata Biskup

Burmistrzów Zawilskich 14
37-300 Leżajsk

Bardzo miła Pani doktor, z ogromną wiedzą i profesjonalizmie. Doświadczenie z Kliniki Reumatologii w Lubinie, gdzie wcześniej pracowała, widać w Jej pracy. Jej bardzo dobre diagnozy i leczenie pomogły wielu pacjentom. Dlatego z serca polecam !!!

lekarz Mariusz Nowak

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

mily i sympatyczny lekarz moga sie schylac nawet sznurowac buty i mniej boli gratulacje panie doktorze
Opinia dodana przez: agnieszks

lekarz Anna Połubińska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Pani Dr. Połubińska jest bardzo dobrym specjalistą,wizyta i badanie wykonuje szczegółowo, wysłuchuje pacjenta , zleca trafne badania zleca leki oraz serwuje bardzo pomocne dla pacjenta porady dotyczące choroby .Byłem u Szanownej Pani Dr. ze schorzeniami reumatologicznymi,poświęca dużo czasu dla pacjenta ,jest bardzo miła ,uprzejma!!W przeciągu 20lat chodząc po różnych specjalistach nie spotkałem tej klasy prawdziwego i oddanego lekarza jak Pani Doktor!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Barbara Rejdukowska

Skrajna 29
62-200 Gniezno

Dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Na wizytę trzeba się umówić telefonicznie. Wystawia e-recepty. Dobre miejsce do zaparkowania samochodu

dr n. med. Martyna Meissner

Instytut Reumatologii
02-637 Warszawa

Bardzo kompetentna, dociekliwa, lecząc choroby reumatyczne wykryła u mnie 3 lata temu - zlecając stosowne badania - szereg chorób, co w rezultacie uratowało mi życie, bo były to: borelioza i rak. Gdyby nie dociekliwość Pani doktor już mnie by nie było. Serdeczna, empatyczna, tłumacząca i zawsze dostępna.
polecam jako wspaniałego specjalistę,lekarz z powołania, potrafi wysłuchac pacjenta
Profesjonalne życzliwe podejście do pacjenta, poparta wieloletnią praktyką lekarską. godna polecenia.

lekarz Agnieszka Tomiczek

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Goleszów
ulica 1 Maja 10
43-440 Goleszów

kulturalna Pani dobry diagnosta ,trafna diagnoza i leczenie które pomogło wyjśc z ciężkiej choroby ..szczerze polecam !!! ma chyba klika specjalizacji ale to nie istotne byłam u niej z przypadłoscią reumatologiczną i zostałam wyleczona na tyle że moge normalnie funkcjonować .polecam Pracuej w centrum reumatologicznym.
Opinia dodana przez: rumcajs

lekarz Kamilla Klama

ulica Przemysłowa 46 A/79
61-541 Poznań

Wyjątkowy lekarz. Słucha i cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba. Bardzo dobrze diagnozuje.Terapia skuteczna. Jedna z niewielu lekarzy przyjażnie nastawionych do pacjenta. Bardzo doceniam od lat.

lekarz Honorata Pietrzak-Kaczmarek

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz zbadanie pacjenta wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta , Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty.Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena Terlecka

lekarz Małgorzata Waliszewska

ZESPÓŁ PORADNI "ZDROWIE"
ulica Zielona 2A
99-200 Poddębice

BDzień dobry jestem pacjentem Pani Doktor Małgorzaty Waliszewska od około pół roku i nigdy nie spotkałem tak profesjonalnego lekarza ! Zarówno jak oddział reumatologi w Sieradzu ! Nie wyobrażam sobie innego lekarza który dąży do ustalenia przyczyn i leczenia ! Ogromne wyrazy szacunku ! Pani Doktor to Anioł !
Opinia dodana przez: Przemysław Białek

lekarz Andrzej Łubkowski

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pan Doktor bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega moja choroba , leki które przepisał pomagaja , a płyn do smarowania super. Dziękuję za leczenie . Ma tak duże doświadczenie , że nie każdy lekarz powiązałby choroby co z której powstało.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Kiwic

Reumatolog, Pediatra

ulica Plac Wolności 13
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz godny polecenia zawsze ma czas dla pacjenta dobrze wyjaśnia sposób leczenia i robi wszystkie potrzebne badania
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Dorota Błaszkiewicz

ulica Pilotów 71B/21
31-462 Kraków

Jestem pod opieką Pani doktor już ponad 20 lat i choć odwiedzam ją raz- 2 razy do roku, zawsze trafia z diagnozą. Polecam, choć niestety dostać się do Pani doktor nie jest łatwo ze względu na ilość pacjentów.
Opinia dodana przez: Elżbieta