Lekarze Skierniewice

lekarz Lidia Kuchta

M. Skłodowskiej-Curie 10/6
96-100 Skierniewice

Świetny specjalista nie nadużywać antybiotyków jest dostępna zawsze kiedy jest potrzebna nie ważne czy święto czy dzień powszedni.A poza tym miła sympatyczna osoba

lekarz Jolanta Ciesielska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Biznes Partner Med
ulica Kopernika 9a
96-100 Skierniewice

Polecona mi przed kilkunastu laty przez kardiologa, pomogła w wyciszeniu się i opanowaniu choroby serca. Poświęca czas pacjentowi; dobiera skuteczne leczenie; jest więcej niż wiarygodna, jako lekarz dusz ludzkich. Ze wszech miar polecam Panią Doktor, dziękując za komfort życia, jaki dała mi na kilkanaście lat życia.
Opinia dodana przez: W.

lekarz Katarzyna Stawasz-Kępa

Zespół Poradni Specjalistycznych
dr. Stanisława Rybickiego 1
96-100 Skierniewice

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Wnikliwa, uprzejma, mimo ograniczeń POZ, ma czas by spokojnie porozmawiać z pacjentami, dokładnie o wszystko wypytać. Mam duże zaufanie do Jej kompetencji. I jest też miłym człowiekiem, co ważne w relacji z chorymi osobami.
Opinia dodana przez: aga

dr n. med. Barbara Kaźmierczak-Tracz

Dermatolog

Jagiellońska 6
Skierniewice

Poszłam do pani doktor z trądzikiem. Cała wizyta trwała niecałe 5 minut, badanie wykonane przez panią doktor polegało na przyjrzeniu się mojej twarzy, dokoltowi oraz plecom przez kilka sekund, po czym stwierdziła, że już wszystko wie. Bez wykonania żadnych innych badań postawiła diagnozę, że jest to choroba przewlekła, którą długo się leczy. Nic o nie powiedziała o niej, o leczeniu oraz nawet nie powiedziała jak brzmi jej nazwa. Bez zapytania ...
Opinia dodana przez: Amelia

Jacek Florek

Skierniewice

super specjalista. Bardzo mile i profesjonalne podejscie do pacjenki, kazda traktuje indywidualnie. Nie ma problemu z ktorym by sobie nie poradzil. Jestem jego wieloletnia pacjentka inigdy nie pomylil sie co do oceny mojego stanu zdrowia. Obydwie ciaze prowadzone byly z wielkim poswieceniem dla mnie i moich dzieci. Zawsze mam zrobione na najwyzszym poziomie USG. Wydaje mi sie ze nawet profesor nie bylby konkurencja. Polecam w 100%
Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor dba o dobro pacjenta. Jest miły i wrażliwy. Serdecznie pozdrawiam i polecam!

Małgorzata Płonka

Logopeda, Wizyty domowe

Pracownia Logopedyczna
Skierniewice

Baner wiszący w sali zabaw na Teofilowie doprowadził nas do Pani dr. Pewnie gdyby nie znalezienie Pani dr. Nasza pociecha utrwaliłaby wadę wymowy. Czas płynie. Na reszcie po leczeniu u wielu innych lekarzy rozpoczęliśmy leczenie u Pani doktor. Przede wszystkim trafna i dopiero pokazująca problem, którego inni lekarze nie widzieli diagnostyka. Teraz precyzyjnie przemyślane działanie ( leczenie ) przynosi nareszcie skutek. :-) Pszczółka Maja i Rodzice.

Leszek Korzon

Lekarz rodzinny

Słupia 133
96-128 Skierniewice

Bardzo spokojny, uważny i myślący. Kompetentny alergolog. Duża wiedza i aktualna! Szacunek dla pacjenta. Polecam gorąco, także w sytuacjach zagrożenia życia.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Szymon Olejnik

Psychiatra

Sucharskiego 16/5
96-100 Skierniewice

Bardzo dobry specjalista lecz ciężko uzyskać informacje o chorobie i sposobie leczenia . Stara się zdjagnozowac problem , nie faszeruje niepotrzebnie lekami.
Opinia dodana przez: Michał

Jacek Janicki

Prusa 2
Skierniewice

Kompetenty, godny zaufania lekarz. Potrafi wytłumaczyć przed operacją jak wszystko będzie wyglądać. Po operacji zainteresowany pacjentem. Ja polecę.
Opinia dodana przez: Edyta

Zofia Janicka

Skierniewice

Pani Janicka bardzo miła owszem, ale znam co najmniej kilka osób w tym mojego syna, którego prowadziła i doprowadziła do pogłębiania się wady wzroku. metody które stosuje u dzieci zostały wyśmiane w klinice w Katowicach i Chorzowie, a brak ich skuteczności potwierdzony w dalszym okresie. Syn rozpoczął leczenie u Pani Janickiej z wadą około -1 a zakończył z "denkami od słoika". Tekst " pani słucha" pozostanie na długo w mojej ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Andrzej Michalski

Północna 24
96-100 Skierniewice

Pmietam jak ten pan, kiedy bylam w szpitalu i plakalam, bo moje dziecko wazylo 2000 g i bylam zalamana, bo znikad jakies pomocy, jak to w szpitalu znieczulica, przyszedl i powiedzial, ze wszystko bedzie dobrze. Ze sam wazyl malo jak sie urodzil i powiedzial, niech pani teraz na mnie spojrzy nie wyroslem? to dobry lekarz.........polecam syn ma 12 lat i strasznie wyrosl:)

lekarz Halina Kopczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej JUDYTA
ulica Reymonta 16/-
96-100 Skierniewice

Bardzo pozytywny kontakt. Super fachowiec, potrafiocy pomóc pacjentowi. Jestem zadowolony z udzielonej mi fachowej porady lekarskiej. Imagebox.

Wojciech Szajnach

NZOZ Kopernik
96-100 Skierniewice

Lekarz wykonał mi endoprotezę stawu biodrowego . Dziekuje jemu jak i całemu zespołowi w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Opinia dodana przez: Jadwiga Kuriata

lekarz Mariusz Kowal

Lekarz rodzinny

Wańkowicza 1 m. 12
96-100 Skierniewice

Polecam w 100%. Pomógł mi bardzo , chociaż nie miałam już nadziei. Podejście do pacjenta uprzejme , życzliwe , dużo tłumaczy , zawsze bada nie tak jak inni lekarze. Przyjmuje nie patrząc na zegarek, jestem bardzo zadowolona.

dr Barbara Gajewska-Moroz

Dermatolog

Lewela 1
96-100 Skierniewice

Pani Doktor jest średnio uprzejma dla pacjenta, a leczę się u Niej około 2 lat.Jednak potrafi wytłumaczyć przyczynę choroby, jej następstwa i sposoby leczenia. na prośbę pacjenta wypisze tańsze odpowiedniki nie rujnujące kieszeni, wiadomo że dermokosmetyki są bardzo drogie. Kiedy trzeba potrafi nakrzyczeć, jednak przeważnie spokojnie podchodzi do pacjenta. Zawsze uważnie ocenia stan skóry i rozwój choroby(trądzik różowaty) jak wszyscy wiedzą jest dość oporny w leczeniu. Generalnie jestem zadowolona z ...

Elżbieta Bakalarska

Ortodonta

Witkacego 15
96-100 Skierniewice

Po 2 latach noszenia aparatu i uczęszczania na wizyty kontrolne widać ogromne efekty. Do tego państwo są bardzo sympatyczni i usługi są tanie. Duży profesjonalizm i gwarancja zadowolenia. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Paweł Lis

Neurochirurg

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór
Parcela 61
96-115 Skierniewice

Dziękuję P.Doktorze za radość z życia jaka powróciła po najlepiej i najbardziej profesjonalnie jak tylko można wykonanej operacji. Mija 6 miesięcy od operacji i jest genialnie, wszystkie dolegliwości z przed odeszły w niepamięć. Jest Pan prawdziwym wirtuozem w dziedzinie, którą Pan reprezentuje. Dziękuję Doktorze za nowe lepsze życie...nigdy nie zapomnę...
Opinia dodana przez: Jolanta

Paweł Wojewoda

Internista, Kardiolog

Poradnia kardiologiczna - Przychodnia
Skierniewice

Bardzo wysoko oceniam kompetencje lekarza Wojewody. Moja sytuacja zdrowotna była dość skomplikowana, niełatwa, po dość długim pobycie w szpitalu. U doktora Wojewody podczas kolejnych wizyt oswajałam się z moim aktualnym stanem zdrowia, poznawałam przyczyny choroby, przebieg leczenia, jak zachowywać się na co dzień itd. Bardzo uprzejmy lekarz, cierpliwy, spokojny, doskonale tłumaczy schorzenie i przebieg leczenia. Poświęca tyle czasu ile chory potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo grzeczny, uprzejmy, serdeczny, stwarza ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Andrzej Stawowy

Neurochirurg

NZOZ Przychodnia Lekarska MEDYK
ulica H. Sienkiewicza 1
96-100 Skierniewice

Wspaniały lekarz. Dokładny, poświęca dużo czasupacjetowi, tłumaczy choroby i efekty przypuszczalne po operacji