Lekarze Tychy

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

ul. Roździeńskiego 6
43-100 Tychy

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Teresa Titz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy

Jest to jedne z najlepszych lekarzy jakiego spotkałam z rzeszy wszytkich lekarzy. Od 10 lat jest "podstawowym" lekarzem moich dzieci. Nigdy nie ommówiła pomocy (przyjęcia dziecka), jak trzeba przyjedzie na wizyty domowe, bez jakiegokolwiek marudzenia. Uspakaja, kiedy widzi, że nic niepokojącego się nie dzieje, ale też bardzo szybko reaguje jak coś ją niepokoi. Jest cudownym, kompetentnym i mądrym lekarzem!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Witold Siwiński

Ginekolog położnik, USG

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Beata Bajor

43-100 Tychy

Najlepszy lekarz, Pani Doktor jest bardzo uprzejma. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie z sercem. Szuka przyczyny choroby, przepisuję badania, kieruję do specjalistów. Uśmiechnięta i bardzo pomocna. Polecam 🤗.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Paprocki

Poradnia Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów NZOZ T - MED s.c.
al. marsz. Piłsudskiego 42
43-100 Tychy

Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do pacjentów. Szuka przyczyny choroby. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo uprzejmy i kompetenty. Dzięki jego staraniom i dociekliwosc mogę powiedzieć że uratował mi życie. Oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania.

mgr Barbara Rajek

Psycholog

ul. Filaretów
43-100 Tychy

zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

lekarz Joanna Bołdys-Jabłeka

Laryngolog

Begonii 8 lok. 48
43-100 Tychy

Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak uprzejmym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pani doktor ma wyjątkowe i ciepłe podejście do dzieci. Polecam gorąco !

lekarz Nina Radziwonowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Pani Lekarz godna polecenia, prowadzę u niej ciąże i jest jednym z niewielu lekarzy, której ufam i wiem, że mi pomoże, a moje dziecko jest w dobrych rękach. Miła, profesjonalna, kompetentna, nie ma u niej "głupich pytań", potrafi zrozumieć, wytłumaczyć. Polecam wszystkim kobietom.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Jureczko

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
43-100 Tychy

Po prostu wspaniały Lekarz, do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej i to byl najlepszy wybór. Jest sumienny, kompetentny i potrafi w łatwy sposób wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Duraj

Kardiochirurg

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Izabela Rus

Laryngolog

Długa 140a
43-100 Tychy

Pani Izabela to miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą

lekarz Justyna Chmielińska

Rehabilitant

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Medicus"
ulica Harcerska 35
43-100 Tychy

Oby jak najwięcej takich lekarzy !!! Jest opiekuńcza , świetnie diagnozuje i leczy ! Polecam leczenie u Pani Chmielinskiej w każdym przypadku Jej specjalizacji !
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Antoni Kozicki

Gabinet Lekarski
Tychy

Można do niego przyjsc z pytaniami na które chętnie odpowiada. Do tego przystępna cena , zdecydowanie polecam

lekarz Józef Gregor

Chirurg dziecięcy

43-100 Tychy

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Lekarz godny polecenia Kompleksowe badanie - skuteczne i profesjonalne leczenie Tłumaczy chorobę . Odpowiednie zalecenia dla pacjęta .

mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Grzegorz Witych

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. Grota Roweckiego 20/65
43-100 Tychy

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadziłam u niego ciąże i z całą pewnością jest to osoba kompetentna, zawsze odpowiada na nurtujące pytania a co najważniejsze nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniej niepokojących objawów. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko:)

dr n. med. Jacek Janik

ulica Czarnieckiego 8/10
43-100 Tychy

Jestem jego pacjentką od kilku lat i jestem zadowolona.Pomimo tego,że czasem trudno sie dostać na wizytę i nie zawsze może mi on poświecic tyle czasu ile ja bym chciała to nie zamierzam zmieniać lekarza.Te niedogodności to w sumie nie jego wina-ma tyle pacjentek,że musi ten czas jakoś rozdzielić.Wszelkie badania jakie chciałam zostały zrobione,nigdy nie stwarzał mi problemów.W razie pytań lub watpliwości(np co do leczenia)po prostu dzwonie do niego na komórkę.Zawsze ...
Opinia dodana przez: Kryska76

lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

lekarz Filip Doktorowicz

43-100 Tychy

Dr Filip Doktorowicz prowadził moją pierwszą ciążę 💜 zdrową i szczęśliwie donoszoną. Nie bez powodu wybrałam jego praktykę. Na uwagę zasługuje fakt, iż doktor jest trzecim pokoleniem lekarzy w swojej rodzinie. Obszerna wiedza , zaangażowanie i szacunek dla pacjenta oraz jego rodziny , takich cech zwłaszcza dziś, to ze świecą szukać u lekarza. Naprawdę bardzo szczerze polecam! Każda moja wizyta przeprowadzona była na spokojnie, komfortowo, bez ponaglenia. Sam gabinet już ...
Opinia dodana przez: M