Lekarze Zielona Góra

lekarz Paweł Jarmużek

Traumatolog, Neurochirurg

65-048 Zielona Góra

Byłam u niego na rozmowie w zeszłym roku na wakacjach. Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjenta i zamiast pogadać z pacjentem na poważnie, to stara się wykpić cierpiącego. Facet na dzień dobry, nawet nie oglądając wyników badań i nie przeprowadzając uprzednio wywiadu lekarskiego wyskoczył do mnie, że on mi nie zrobi przeszczepu kręgosłupa, zagraniczni lekarze nie zrobią mi przeszczepu kręgosłupa itp. i co ja w ogóle od ...

lek. dent. Anna Gabryelska

Aldemed
Zielona Góra

Bardzo polecam Panią Doktor, niezwykle profesjonalna, rzeczowa, potrafi swój spokój i opanowanie przelać na pacjenta. Jej piękne uśmichnięte oczy działają lepiej niż zastrzyk przeciwbólowy:) Pierwszy raz w życiu nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i cieszę się, że mam więcej niż jeden ubytek:)
Opinia dodana przez: Mateusz D.

Rafał Prałat

Aldemed
Zielona Góra

Pan doktor prowadził moja ciąże od samego początku byłam bardzo zadowolona z jego opieki wszystko tłumaczył gdy nie był czegoś pewien skiereal do szpitala no i teraz mam zdrowa córeczkę 😊 bardzo dziękuję za opiekę mam nadzieję że znowu zacznie pan przyjmować... Jak tylko rozwiążą się Pana problemy zdrowotne.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Malaryk

Ignacego Krasickiego 18/9
65-212 Zielona Góra

Polecam! Bardzo rzetelna, taktowna i profesjonalna pani doktor. Zawsze kompleksowo bada, dokładnie tlumaczy. Prowadzi leczenie córki na cukrzyce w przychodni, chociaz też byliśmy w szpitalu.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Ewa Łasowska

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Pani doktor Ewa Łasowska jest bardzo kompetentnym i świetnym lekarzem pediatrą, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, posiada wyjątkowy spokój wewnętrzny, grzeczna, uprzejma, poświęca pacjentowi wyjątkowo dużo czasu,szybko zdiagnozowała chorobę mojej wnuczki, co nie udało się trzem innym lekarzom i co ważne wyleczyła dziecko.To uczciwy i wybitny lekarz. Polecam Panią doktor.

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Znakomity lekarz. Bardzo życzliwy, empatyczny. Duża wiedza i fachowość. Zabieg kolonoskopii i gastroskopii przeprowadził perfekcyjnie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Narcyz

lekarz Izabela Rajchel-Polowczyk

65-048 Zielona Góra

Jestem pacjentem Pani Doktor od bardzo wielu lat. Zawsze i wszędzie kompetentna , rzeczowa i wkładająca wiele serca w leczenie ludzi.Wiedza medyczna bardzo duża, zawsze pomocna w chorobie człowieka.Polecam.

lekarz Robert Wasiński

Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy
Szafrana 8
Zielona Góra

Lekarz naprawdę miły, bez stresu przy badaniu. Jak na profilaktykę i badania przesiewowe bardzo OK. Poświęca dużo czasu pacjentkom. Wydaje się taki "normalny".
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Loroch

Prywatny Gabinet Lekarski
Łużycka 17
65-601 Zielona Góra

Byłam pacjentka u dr Loroch i szczerze to średnio byłam zadowolona. Doktor za każdym razem nawet przy wpisywaniu danych na USG pyta o imię, nazwisko itp który tydzień ciąży. Miałam wrażenie, że badania robi w sposób mechaniczny, często nieobecny. Roztargniona, wystawiła mi źle zwolnienie lekarskie z niepoprawna datą. Musiałam się do niej wracać od księgowej, by poprawiła. Badania robi szybko, spieszac się, a kasuje nie mało. Mało tego raz mnie ...
Opinia dodana przez: Agnieszko

dr n. med. Mirosława Derach-Kuszczyńska

Neurolog

Szpital Wojewódzki
Zielona Góra

Lekarz z bardzo dużą wiedzą i kulturą osobistą. Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Swoją wiedzą merytoryczną wprowadza spokój, było to dla mnie bardzo ważne, Polecam, widać, że Pani doktor zna się na tym co robi i robi to z pasją, ponadto bardzo profesjonalnie i życzliwie podchodzi do problemów swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Michael Herbich

Akademicka 17
65-240 Zielona Góra

WITAM. Z całego serca polecam Doktora M.Herbicha. Argumentów mam wiele, ale najważniejszym jest podejście do pacjentki. Być może na pierwszy rzut oka nie wydaje się nad zwyczaj wylewny, ale drogie Panie nie o to chodzi w posłudze lekarskiej (same jesteśmy mniej lub bardziej ekspresyjne..). Zajmuje się "problemem" , czy naszą sytuacją od początku do końca, z góry i na dół - jest bardzo wnikliwy i szczegółowy. W razie potrzeby mogłam ...
Opinia dodana przez: Magda i Paweł

lekarz Marcin Napierała

Onkolog

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-303 Zielona Góra

Zero empatii dla pacjenta oraz jego rodziny. Przedwczesne stawianie diagnozy oraz zdanie „czego Panie chcą, przecież pacjentowi zostało pare miesięcy życia” powodują, ze człowiek w ogóle nie ma szacunku do lekarzy, a pacjentowi odechciewa się żyć. Nie polecam! Pan się chyba minął z powołaniem, albo już jest wypalony zawodowo.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Agnieszka Szumkowska

NZOZ Wigor
ul.Szafrana 8 , Zielona Góra
65-242 Zielona Góra

Zdecydowanie odradzam dziecka z gorączką 40 stopni nie przyjęła. Przyjmuje tylko zdrowe dzieci porażka. To ma być lekarz. Niech zrezygnuje i siedzi w domu pod kołdrą z dala od wszystkich ludzi i wirusów
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Olgierd Korzeniewski

Pulmonolog, Radiolog

65-048 Zielona Góra

Pan doktor może niezbyt wylewny, ale fachowy i życzliwy. Leki okazały się skuteczne, a mój stan uległ zdecydowanej poprawie.
według mnie Pan Cezary jest bardzo dobry w tym co robi stara się pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi jedyny minus to ciężko się do niego dostać bo dużo ludzi przyjmuje a z tego co wiem to jeszcze poświęca się dla osób z problemami nałogowymi narkomanii i alkoholicy czyli ma na głowie bardzo dużo.Jest to lekarz opiekuńczy z dużą dawką dobrego humoru i na pewno nie zostawi nikogo samemu sobie .POLECAM
Opinia dodana przez: JACEK

Ewa Szewczyk

Nefrolog

Zielona Góra

Każdy może się pomylić. Mnie odsyłali od lekarza do lekarza przez 10 lat, a dopiero pani Doktor potrafiła wziąć wszystkie badania z tych lat, przeprowadzić nowe, zdiagnozować mnie i leczyć. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Stokrotne dzięki i bardzo polecam.

lekarz Cezary Strakowski

ALDEMED
Zielona Góra

Mialam do czynienia z dr Strakowskim kilka razy przy różnych okolicznościach związanych z pierwszą i drugą ciążą. Pan doktor zawsze rzeczowo i jasno odpowiadal na wszelkie pytania. Wyraźnie tlumaczyl wszystko. Za zadnym razem nie zbywał mnie i potrafił poświęcić tyle czasu, ile trzeba. A niektórym innym lekarzom często bardzo sie spieszy.. Polecam doktora jako świetnego specjalistę w swojej dziedzinie!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Krzysztof Mleczko

GABINET GINEKOLOGICZNY KRZYSZTOF MLECZKO
ZIELONA GÓRA, UL. ANNY JAGIELLONKI 25
66-016 Zielona Góra

Nie polecam lekarza. 0 zainteresowania pacjentem, a jedynie sprzedaniem wkładki domacicznej, o czym i tak jest 3/4 wizyty. Kontakt to jakaś tragedia, przez miesiąc dzwoniłam codziennie i dopiero po miesiącu udało mi się dodzwonić, aby poznać wyniki badań. O wystawieniu recepty nawet nie wspominam...
Opinia dodana przez: Karolina

Anna Henschke

Stomatolog, Ortodonta

Słowacka 31
65-001 Zielona Góra

Chciałabym podzielić się z Państwem swoją opinią na temat sposobu oraz skuteczności leczenia u Pani dr Anny Henshke. Obecnie jestem już po ściągnięciu aparatu ( system damon). Początkowo miałam bardzo nierównomierny zgryw na górnych oraz dolnych zębach. Zdecydowałam się na założenie aparatu (oba łuk)i. Z biegiem czasu zaczynałam coraz bardziej dostrzegać rezultat i często obserwowałam zachodzące diametralne zmiany jak pomału moje zęby efektownie się prostowały. Każda wizyta odbyła się w ...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Kazimiera Barczyk

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Znam Dr Barczyk ponad 20 lat. Chorowałam na tzw „Białaczkę” mając nie całe 4 latka, wylaczyla mnie z tej choroby, i wiele wiele innych dzieci, za co jestem jej ogromnie wdzięczna i moi rodzice. Dziś gdy moje dzieci są chore o pomoc zwracam się tylko do Pani Doktor Barczyk! Ciepla, mila, bardzo zadbana i elegancka kobieta, super podejscie do dzieci, Nie bez powodu jest ordynatorem w szpitalu w Zielonej Górze ...
Opinia dodana przez: Daria