Lekarze Zielona Góra

lekarz Jerzy Jakubiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

Bardzo zły lekarz. Wielkie problemy z dostaniem się do niego, nie ma czasu podjechać do pacjentki mieszkającej trzy ulice dalej. Ale największym problemem jest wystawianie przez niego skierowań do innych lekarzy czy na badania, a raczej ich brak. "Doktor" po prostu ich nie da, zbywa pacjenta słowami, że to niepotrzebne i że "on już wszystko wie".
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Katarzyna Iwaszkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTEX" Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Protetyki
ulica Towarowa 14
65-114 Zielona Góra

Trafiłem do p. Katarzyny przypadkiem. Życzliwość i zadbanie o moje dobro wręcz mnie powaliły (w sensie pozytywnym). Naprawdę bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Ewa Kotwicka-Ulbrych

Laryngolog, Audiolog

Lubuskie Centrum Laryngologii LCL Ośrodek Diagnozy, Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Głosu, Słuchu i Mowy Anna Bogusławska-Wilczyńska, Ewa Kotwicka-Ulbrych
Gen. Mariana Langiewicza 37
65-740 Zielona Góra

jak ktoś już zauważył.zachwytu nie ma.
Opinia dodana przez: butterfly211

lekarz Tomasz Orchel

zoz mswia
Zielona Góra

Dostanie się do gabinetu graniczy z cudem. Lekarz nie umie leczyć, jedynie ma czas na długie rozmowy z pacjentami. Wykupienie darmowego parkingu na godzine nic nie da, najlepiej wziąć śpiwór ze sobą, bo oczekiwanie jest bardzo długie. W skrócie nie polecam

lek. dent. Aleksandra Grzywacz

Zyty 15c
65-046 Zielona Góra

Całkowite zaufanie do pełnej profesjonalności. Z pełnym spokojem czekam na termin następnej wizyty. Daniell.
Opinia dodana przez: Daniell

lekarz Sławomir Błaszyński

Internista, Reumatolog

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Ostry zawał,stent ,jaskra zaćma,gruz z kręgosłupa i najlepsze zespół Ormonda na który byłem już całkowicie niezdolny do pracy.Oczywiscie ...... Za... Mnie uzdrawia.Sprawe kieruje do sądu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Witold Dutkiewicz

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Mieszka I 2-4
65-040 Zielona Góra

Według mnie doktor Dutkiewicz jest świetnym specjalistą. Zna się na swoim fachu, to nie ulega wątpliwości. Pomógł wielu chorym.To on mnie zdiagnozował i zoperował, a operacja do najłatwiejszych nie należała.Teraz wszelkie problemy laryngologiczne zniknęły.Widać, że lubi to co robi.Jest miły i zabawny, a przede wszystkim kompetentny - to najważniejsze. Polecam tego lekarza:)

Marek Gretschel

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Aldemed
Sulechowska 4a ?/ Niepodległości
Zielona Góra

Pan Marek prowadził moje leczenie kilka lat. Kontrolował systematycznie przebieg leczenia. Dzięki niemu komfort w oddychaniu zdecydowanie się polepszył. Dodatkowo teraz rzadziej choruje niż przed leczeniem. Polecam i pozdrawiam. P.S. Astma

dr Wieslaw Soroczyński

aldemed
Zielona Góra

Witam. Chciałam napisać o badaniu hsg, które miałam robione wczoraj 06.05.2014. To nie jest takie straszne. Przed badaniem poczytałam sobie jak to ogólnie w całym kraju wygląda i widzę, że różnie. Po zaczerpnięciu informacji ze świata na ten temat, byłam przerażona. Nie wiedziałam, co mam myśleć o moich myślach i gdzie w nich znajduje się rozsądek. Naprawdę 3 tygodnie przed chyba zwariowałam, ale ok, jestem już na ziemi i to, ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Ireneusz Kasprzak

Poliklinika Zielonogórska
Zielona Góra

Byłam na usuwaniu pieprzyka spod pachy poprzez wypalanie. Zabieg całkowicie bezbolesny. Nawet znieczulenie prawie nie bolało. Sam lekarz bardzo miły i zabawny. Ogromnie dziękuję za poświęcony czas!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Hanna Piechowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinet
Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje przyczynę choroby. Jest dosyć stanowcza w kontakcie z nadwrażliwym rodzicem i myślę że tak być powinno, bo przecież chodzi o zdrowie i dobro małego pacjenta, a nie o mówienie co chciałaby usłyszeć mama lub tata dziecka. Bardzo polecam panią Piechowiak. Po prostu kompetentna:)
Opinia dodana przez: Majster

lekarz Edward Migniewicz

Aldemed
66-001 Zielona Góra

Pan Migniewicz tzw. chirurg, nie zbadał mnie, nie przeprowadził wywiadu, odesłał z kwitkiem, ponieważ permanentny ból brzucha, stwierdzona kamica żółciowa i skierowanie od lekarza rodzinnego, nie są podstawą do skierowania na tomograf, bądź rezonans jamy brzusznej. Usłyszałam "jeżeli chce Pani tomograf, niech idzie Pani zrobić sobie prywatnie we własnym zakresie". Problem jest taki, że prywatnie również wymagają skierowania. Wizyta, na którą czekałam kilka tygodni i dla której musiałam zwolnić się ...
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Jacek Felisiak

Nefrolog

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

latwo oczernia sie ludzi jak tragedia go spotka Co do doktora Felisiaka mam dzieki niemu dziecko i zona niemusiala brac chemi jak inni lekaze niby specjalisci ja zdjagnozowali A jak barany lubicie kogos oczerniec to ciekawe jakie z was ludzie jak oczerniacie tak wspanialego lekarza jakim jest doktor Felisiak dla niego pelny szacunek a dla was odjebcie sie od czlowieka bo nato nie zasluguje za to co robi bo nie ...

lekarz Janusz Cichoński

Traumatolog, Neurochirurg

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Zastanawiam się jak tacy ludzie, jak lekarz Cichoński może pomagac pacjentom? Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero pomocy. Płacąc ponad 100zł za wizytę, oczekuję chociaż rzetelnych konsultacji. Nie polecam z całego serca!

Katarzyna Ralcewicz-Rut

65-001 Zielona Góra

Wizyte oceniam bardzo negatywnie. Pani doktor nie ma absolutnie podejścia do dzieci, ani nie słucha tego co się do niej mówi. Wyciąga wnioski po 3 minutowej wizycie w gabinecie, nie biorąc pod uwagę obrazu ogólnego o którym opowiada rodzic. Niekompetenta i opryskliwa. Po raz kolejny postawiła zla diagnozę.
Opinia dodana przez: Karola

lekarz Małgorzata Serwinowska

Lekarz rodzinny

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

lecze się u Pani Doktor od lat. podobnie jak cała moja rodzina. Bardzo cenię sobie zaangażowanie kompetencje i pozytywny stosunek do pacjenta
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Wiesława Biegalska-Urbanik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Co prawda wizyty były kilka lat temu, jeszcze na NFZ, ale Pani Doktor prawidłowo rozpoznawała u mnie choroby, dawała leczenie, które działało oraz edukowała odpowiednio, aby zapobiec powikłaniom.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Agopsowicz

Laryngolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Dziękuję Panu Doktorowi za dodatkowe przyjęcie mnie pomimo kompletu (32 osoby)i późnej pory.Mógł moją dolegliwość uznać za nie wymagającą natychmiastowej pomocy i odmówić rejestratorce przyjęcia mnie.Po obsłużeniu ostatniego pacjenta z numerkiem po godz.20 , pomimo widocznego zmęczenia , zajął się mną, dokonał zabiegu i powiedział spokojnie i uprzemie jak postępować w takich sytuacjach. środa 13 luty 2013r

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Alergolog

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Pierwsza wizyta i mega pozytywne wrażenie, kompetencji, konkretnego podejścia do pacjenta bez "słodkości" bo nie o to chodzi. Cenię punktualność i poświęcony czas, możliwość zadawania pytań , wyjaśnienia. Pani doktor zadaje konkretne pytania rodzicom ,ponieważ to oni są obserwatorami dzieci , ich reakcji na taki czy inny alergen. Obsługa w rejestracji przemiła. Bardzooo polecam. P.s. widać że Pani doktor ma nie małe doświadczenie w tej dziedzinie , przyjmuje tylko na ...
Opinia dodana przez: Kate

dr Dagmara Kleczewska

Ortodonta, Stomatolog

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Nie Polecam Negatywne opinie są w pełni zasadne Straszne opóźnienia ( Wizyta umówiona na 17.00 rozpoczyna się 17.40 ) Miałam aparat przez długi czas (więcej niż 3 lata ) Przy odklejeniu się zamka może okazać się że trzeba wymienić łuk Zdążyło mi się, że zamek odkleił się jeszcze w gabinecie Jeżeli odklei się poza gabinetem (15 min po wizycie) to" zapewne nie stosowałam się do zaleceń" ... Nwm może za ...
Opinia dodana przez: Była Klientka