Lekarze Zielona Góra

Radiolog

Renata Kulus - specjalistyczny gabinet USG
Wiśniowa 48a
65-540 Zielona Góra

Wspaniała lekarka pod każdym względem. Miła, kompetentna, życzliwa, cierpliwa i dokładna. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jakub Czwojda

Rehabilitant, Pediatra

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Grażyna Gordzelewska

Kardiolog

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Z całego serca - pod opieką Pani doktor Grazyny Gordzelewskiej - bardzo polecam. Wspaniała lekarka, skuteczna, oddana pacjentom, godna zaufania jakim jest obdarzana przez pacjenta, potwierdzam wszystkie poprzednie opinie.

dr n. med. Edward Tracewski

Kardiolog dziecięcy

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lata temu chodziłem do doktora na badania kontrolne po chorobie. Teraz uczęszczam tam z wlasnymi dziećmi. Przez te lata nic się nie zmienia (może poza sprzętem), rewelacyjny lekarz i przemiły człowiek. Wytłumaczy, pokaże, uspokoi. Polecam :)
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marcin Stęplowski

105 SzWzP SPZOZ
Domańskiego 2
68-200 Zielona Góra

Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

mgr Izabela Kalembkiewicz

Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach. Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

lekarz Beata Butrymowicz

zakład optyczny
al. Niepodległości 6
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor to przemiła osoba, bardzo wyrozumiała, badanie przeprowadziła bardzo dokładnie i spokojnie nie czuło się presji czasu. Ogólnie miła atmosfera panująca w przychodni. Zostałam dokładnie poinformowana przez panią w rejestracji jak również przez Panią doktor o wszystkim :) Zdecydowanie polecam
Mam problemy po złamanej dłoni. Mimo, że korzystam z leczenia w sektorze publicznym (szpital i agia medica), podejście lekarza jest takie, że mam pełne zaufanie. Kieruje na badania dodatkowe, specjalistyczne i zabiegi. Leczenie trwa nadal, ale nie mam powodu do szukania innego lekarza. Oceniam tego lekarza jako dobrego fachowca i pogodnego człowieka (co jest ważne przy chorobie). Życzę sobie, abym nie zmieniła oceny po zakończeniu leczenia.

lek. dent. Agnieszka Stankiewicz

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna
al. Wojska Polskiego 35 ( róg Krętej)
65-770 Zielona Góra

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.
Opinia dodana przez: Jusia

lek. med. Katarzyna Bandrowska

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Pani Kasia Bandrowska jest lekarzem z powołania. Kompetentna, profesjonalna, przy tym bardzo empatyczna. Badanie jest dokładne, a jednocześnie delikatne. Pani doktor wyjaśnia, odpowiada na pytania, jest bardzo cierpliwa. Polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Aneta Jońska-Tomaszek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

"Mówię"-poradnia logopedyczna
65-552 Zielona Góra

Chodzę z synem do pani Anety w ośrodku, terapia zawsze urozmaicona, syn z tych co nie usiedzi na miejscu, aby podtrzymać koncentrację pani zawsze coś wymyśli, gloski już wszystkie utrwalone jeszcze troszke i przyjdzie nam zakonczyc zajecia a szkoda :( syn tak lubi tam chodzic . Potrafi wreszcie dzielic na głoski , dziękujemy za dodatkowe ćwiczenia słuchowe w zabawie. Wszystkim polecam zajęcia u pani Anety
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Leszek Dziemidowicz

Radiolog

Aldemed
Zielona Góra

Bardzo miły i empatyczny lekarz który jest całkowicie skupionym na pacjencie. Bada bardzo dokładnie i nie tylko jeden organ a całościowo . Takich lekarzy specjalistów jest bardzo mało. Uprzejmy, wyrozumiały i bardzo dobrze tłumaczy co i jak ,bardzo dostępnym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

Radosław Janek

aldemed
Zielona Góra

Byłam u tego lekarza aby usunąć kapturek nad ósemką. Bardzo stresowałam się tym zabiegiem ale lekarz ten jest tak przyjaznym i pozytywnym człowiekiem, że stres mnie opuścił gdy tylko weszłam do gabinetu. Zabieg trwał około 15 min, był bezbolesny, żadnych komplikacji. Jeśli będę musiała wyrywać ósemki napewno pójdę tylko do niego.

dr Jacek Mikulski

Chirurg naczyniowy

ul wandy nr27
Zielona Góra

PAN DOKTOR JACEK MIKULSKI bez wątpienia przoduje w hierarchii lekarzy chirurgów naczyniowych. Zawdzięcza to nie tylko sympatycznej postawie i rzetelności, ale przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie, jaką się zajmuje! Zanim dotarłam do Zielonej Góry, byłam na konsultacjach u wielu lekarzy, którzy swoim podejściem tylko zniechęcili mnie do dalszego leczenia i przeprowadzenia niezbędnej operacji. Kiedy w końcu trafiłam do dr.Jacka Mikulskiego byłam szczęśliwa i już na ...
Opinia dodana przez: Jola

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Jolanta Biegańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Polecam, naprawdę dobry stomatolog:) Niedrogo i bezstresowo:) na fotelu oglądałam tv i to naprawdę rozluźnia, zwłaszcza jeśli ktoś się boi;)
Opinia dodana przez: kasia

lek. med. Małgorzata Czekaj

Psychiatra

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Jestem i będę dozgonnie wdzięczny pani dr Małgorzacie Czekaj za " uratowanie mi życia " .Tylko pani dr Czekaj zawdzięczam, że żyję. Od jakiegoś czasu cierpiałem na depresję. Kiedy udałem się na wizytę do pani dr Czekaj byłem w naprawdę kiepskim stanie. Pani dr zaproponowała mi szpital, którego potwornie się obawiałem / efekt zasłyszanych opinii /. Kiedy mój stan pogorszył się do tego stopnia, że z myślenia o samobójstwie przeszedłem ...
Opinia dodana przez: jkpo

lekarz Arkadiusz Krzemiński

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.
To jest nasza dentystka, leczymy się całą rodziną. Ma super podejście do dzieci.