Lekarze Seksuolog

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Egejska 7
Warszawa

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Wysokiej klasy specjalista! Empatyczny, kulturalny. Nie tak często spotyka się lekarza, który zajmuje się pacjentem z dużym poświęceniem. W razie potrzeby szczerze polecam !
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6
31-141 Kraków

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

mgr Anna Golan

Gabinet Terapeutyczny Anny Golan
ul. Dzielna 72 m 83
01-029 Warszawa

to była moja pierwsza wizyta u seksuologa, odkldana od lat. Gdybym wiedzial, że to nic strasznego umowilbym sie dawno temu. Bardzo dokladna diagnoza i skuteczna pomoc. Pani Anna podpowiedziala mi nawet jakie powinienem zrobic badania wiec jeszcze rozwiazalem problemy zdrowotne, nie tylko seksualne.
Opinia dodana przez: KK

mgr Bogumiła Konieczna

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Dzięki pomocy Pani Koniecznej udało mi się przezwyciężyć swoje problemy seksualne. Gorąco polecam dla osób, par, które ze względu na problemy seksualne i osobiste nie mogą współżyć. Poznanie przyczyny problemu oraz własna ciężka praca przy wsparciu i zaangażowaniu Pani Koniecznej spowodowała, że dzisiaj ciesze się razem z mężem swoim życiem seksualnym no i planujemy dziecko. Gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: kat_por
Ze swojej strony mogę polecić terapię małżeńską. Zawsze miałam mieszane uczucia, jeśli chodzi o tego rodzaju "wsparcia". Nie ufałam psychologom. Moje zdanie radykalnie się zmieniło po współpracy, już po kilku wizytach zaczęliśmy z mężem odczuwać efekty spotkań oraz rozmów. Mamy jeszcze umówioną jedną, prawdopodobnie ostatnią wizytę. Znów jesteśmy szczęśliwi, chociaż jeszcze kilka miesięcy temu nie dawałam temu ani odrobiny szansy.
Opinia dodana przez: Kujawianka

mgr Jarosław Zabojszcz

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny Jarosław Zabojszcz
Bolesława Chrobrego 36a/9
80-24 Gdańsk

Zawsze po wizycie czuje się lżej, spokojniej. Praca nad sobą, choć czasami ciężka, jest warta efektów. Dziękuję Panu Jarkowi za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Wioletta Wójcik

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Studio Psychoterapii i Seksuologii SPES
ul. Stalowa 1/I/3
41-219 Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

Aleksandra Jodko

Centrum Terapii i Inerwencji
Bajońska 2/6
Warszawa

Przede wszystkim przesympatyczna soba, spokojna, daje poczucie dużego bezpieczeństwa. Przyszliśmy przerażeni, a po kilku wizytach czujemy, że mamy plan, że damy radę, że ona nam pomoże i że wie co robi. Plan postępowania z nastoletnim "transem" ustalony i z nim i z rodzicami we wzorowy sposób poprzez kompromisy. Po kilku miesiącach mamy spokojniejsze i pogodne dziecko i sami czujemy się lepszymi rodzicami. Wszystkie zaświadczenia dla szkoły od ręki z dokładnymi ...
Opinia dodana przez: rodzice

mgr Marcin Adamski

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Pan Marcin jest z pewnością specjalistą kompetentnym, posiadającym gruntowną wiedzę w swojej specjalizacji. Jego jedyną "słabością" jest postępowanie wobec pacjenta w stu procentach wyciągnięte z jakiegoś " wyjątkowo mądrego" podręcznika psychologii. Przez to zapomina czasem, że człowiek to indywiduum. Czy "sztywne reguły" wytycznych z dziedziny psychologii są ważniejsze niż żywy człowiek, który być może się pogubił i w tej chwili cierpi?

dr n. med. Grażyna Jarząbek

Seksuolog, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

POLECAM w 10000000000000000% tak miłą i kompettna osobę jak Pani Grażynka to naprawdę ze świeczką szukać!!!Jest rewelacyjna pozdrawiam ;))

dr n. med. Ryszard Gipka

Szczęsna 4a
61-650 Poznań

Pan Doktor nie podjął sie leczenia, bo wyjeżdżał za granicę. Porozmawiał jednak uprzejmie, zorientował sie w temacie i polecił, jak powiedział, najbardziej doswiadczonego doktora, konsultanta wojewódzkiego - jesli chodzi o dewiacje seksualne. Dr Gipka nie wział kasy , choc zabrałem mu sporo cennego czasu.Zasługuje więc na pochwałę za solidność i własciwe pokierowanie. Było to dość dawno, ale postanowiłem napisać w związku z aferą dr Gapika, poczatkowo myślałem, ze to o ...

mgr Iwona Gajewska-Jakisz

43-225 Wola

Pani Iwona jest super psychologiem ,pomocnym ,potrafiącym wysłuchac ,wesprzeć ,miła ,uśmiechnięta,byłam z dzieckiem gdzie na synu również wywarła bardzo dobre wrażenie

mgr Wioletta Wiczkowska-Etmańska

marvita
lebork
84-300 Lębork

Pani Wiola to widać psycholog z powołania jak i przyjaciel chętnie chodziłem do Niej i rozmawiałem o trudnych problemach bo wiedziałem, że wysłucha, nie oceni a pomoże.Jest przesympatyczną osobą dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie i uczucia drugiego człowieka. Dziękuję za wszystko Pani Wiolu :)Polecam wszystkim, którzy potzrebują psychologa
Opinia dodana przez: Tomasz Słupsk

lekarz Jerzy Karaś

Seksuolog, Ginekolog położnik

Dr Karaś jest wspaniałym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, uprzejmy, rzetelny i wzbudzający zaufanie. Polecam tego Doktora-Violetta Nowicka
Opinia dodana przez: Violetta N

Agnieszka Solecka

Seksuolog, Położna

Pani Dr Agnieszka Solecka to ginekolog pełen profesjonalizmu, zrozumienia, zawsze wysłucha, a ponadto przy każdym badaniu jest bardzo szczegółowa. Idealna kobieta ginekolog przy której każda wizyta staje się przyjemna i mniej stresująca. Lekarz z powołania, pewna siebie i zorientowana na działanie, pod każdym względem można jej zaufać. Dla nas kobiet taki ginekolog to skarb!
Opinia dodana przez: Pacjentka

mgr Ewa Lisowska-Kania

gabinet Psychologiczny
kraków
31-344 Kraków

Właśnie zakończyliśmy z mężem terapię u pani seksuolog, 3 miesiące. Poświeciła nam dużo czasu, była rzeczowa i kompetentna. Zagubiliśmy się z mężem, tak, że ani on, ani ja nie mieliśmy ochoty na siebie. Teraz mamy nowe życie i lepsze współżycie. Polecam

dr n. med. Magdalena Ciałkowska-Kuźmińska

Seksuolog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapeutyczny
56-400

Pani doktor naprawdę słucha, patrzy na problem z różnych stron, a poza tym człowiek nie czuje sie skrępowany tym, że płacze. Po wizytach u pani doktor świat nabiera innych kolorów. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda1
Klinika godna polecenia, byłem zaskoczony drogim i profesjonalnym sprzętem. Od razu czuc, że trafiło się w dobre miejsce, bo na Wojska Polskiego, nie działały telefony a tu od razu można było zadzwonic na telefon komórkowy, do doktora i uzyskac poradę. Na NFZ nie ma takiego komfortu. Bo dr jest oddany pacjentowi. A tu w klinice jest elegancki wystrój i jeszcze można poczytac świeżą gazetkę w poczekalni. I to wszystko w ...
Opinia dodana przez: Darek i Ania

lekarz Robert Kamiński

Psychiatra, Seksuolog

Prywatna Praktyka Lekarska Robert Kamiński
ul. Naruszewicza 13/2
35-055 Rzeszów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie. Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.