Lekarze Stomatolog dziecięcy Olsztyn

lek. dent. Lubomiła Racka

Kołobrzeska 13E/2
10-444 Olsztyn

leczyłam zęby i zrobiłam sobie licówki u Pani doktor jestem bardzo zadowolona poleciłam wszystkim moim znajomym i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Julia Jędrzejczyk-Załęcka

Al. Niepodległości 87A/11
10-045 Olsztyn

Powiem krótko. Pani doktor to dusza człowiek. Pomogła mi bardzo dobrze i pełna profesja. Miła uprzejma i nie zostawia pacjenta nawet jakby miała pracować dłużej. Gorąco polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Lubomir

lek. dent. Teresa Rokicka-Morabet

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Kochana Pani Stomatolog i człowiek z sercem otwartym na każdego!!!!! Miło, przyjemnie, bezboleśnie! aż nie chce się schodzić z fotela!! Polecam wszystkim!!!!
Opinia dodana przez: Kasia J.

Elżbieta Sujka

Stare Miasto 22
10-027 Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).
Opinia dodana przez: tomalka

lek. dent. Marta Bogdan

Centrum Stomatologii Estetycznej Marta Bogdan
Ul.Artyleryjska 3N/2. Olsztyn
10-165 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Może trochę drogi, ale warto! Pani Marta wykonuje swoją pracę naprawdę na wysokim poziomie. Wystrój gabinetu nowoczesny i schludny.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Elżbieta Juchniewicz

gabinet stomatologiczny
panasa 1a
10-691 Olsztyn

bardzo dobra dentystka. ludzie wala do niej drzwiami i oknami. w razie nagłym przyjmuje bez kolejki aby uśmierzyć ból. koszt wizyty: zatrucie 90zł borowanie 80-90 kanalowe leczenei a tu jest ciekawie bo 90 za otwarcie kanałów i zatrucie potem 10 zl za przeczyszczenie ich. tak wiec az tak drogo nie jest. u sasiedniego detysty z przyczyn losowych zaplacilem za kanalowe leczenie 400 zl.

lek. dent. Maria Iwanowska

Protetyk, Ortodonta

gen. Kleeberga 6 lok. 2
10-693 Olsztyn

Są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Najwyższe uznanie i moja ogromna wdzięczność za cały cykl leczenia. Dziękuję Pani Doktor :-) Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Magdalena Kudłak

ul. Immanuela Kanta 17/108
10-691 Olsztyn

Przemiła i delikatna pani doktor, wykonała mi piekne plomby w przednich zębach - niezauważalne i trwałe. Polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Ewelina Bryła

Gabinet Stomatologiczny Ewelina Bryła
Tadeusza Kościuszki 21/1
10-501 Olsztyn

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor.Według mnie są one niesprawiedliwe ,nie tylko to jest moja opinia, ale moich znajomych i rodziny, którzy od lat chodzą do Pani doktor.Uważam,że wykonuje przeglądy bardzo dokładnie ,a plomby zakłada bardzo precyzyjnie.Zawsze informuje ,które zęby są do leczenia ,a które mogą poczekać , które są tylko odwapnione lub do leczenia kanałowego.Wcześniej chodziłam do innej Pani doktor, która bardzo pobieżnie robiła przeglądy ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Aleksandra Cydejko-Sulikowska

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Berlinga 5 lok. 25
10-693 Olsztyn

Chodzę do Pani doktor juz od kilku lat.Jestem bardzo zadowolona. Plomby ,które mi założyła nigdy nie wypadły.Potrafi wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia.Pacjentowi poświęca dużo czasu.

lek. dent. Emilia Kutnicka

Dworcowa 23/63
10-437 Olsztyn

Polecam z czystym sumieniem, sympatyczna, miła, delikatna, co w przypadku stomotologa ma znaczenie, co do kompetencji nie mam zarzutów.

lek. dent. Cezary Bizon

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

1 Maja 13
10-117 Olsztyn

Po wizycie potwierdzam przekazane mi opinie, że jest to bardzo dobry lekarz. Zdolny chirurg szczękowy i stomatolog. Szybko uporał się z moim skomplikowanym problemem. Jest kontaktowy i bezpośredni. Przedstawia pacjentowi plan leczenia i wszystko szczegółowo objaśnia. Odczuwa się, że praca jest jego pasją. Dziękuje Panie Doktorze!

lek. dent. Adam Bogucki

ABdent
Samulowskiego3
10-900 Olsztyn

Swietny fachowiec. Inny lekarz chcial usunac zab, Bogucki uznal to za ostatecznosc. Polecam wszystkim.

lek. dent. Katarzyna Gajda

Protetyk, RTG

Prywatna Przychodnia Lekarska Binpol s.c.
Partyzantów 80
10-527 Olsztyn

rzeczowo, miło w rozsądnych cenach polecam.

dr Matylda Kosakowska

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Prywatna Przychodnia Lekarska Binpol s.c.
Partyzantów 80
10-527 Olsztyn

Półtorej roku temu pani stomatolog Kosakowska robiła mi zęba kanałowo. Poszedłem prywatnie bo robią lepiej i szybciej przyjmują. Po ponad półtorej roku Ból! tego samego zęba (teoretycznie martwego) Co się stało? A no Pani „doktor stomatolog ” Kosakowska nie wyczyściła mi dobrze zęba, załatała i pieniądze bez paragonu wzięła - potem wdała się w ząb próchnica. Po zdjęciu rentgenowskim okazało się że ząb do ponownego leczenia ale tzw. ”poprawki” są ...
Opinia dodana przez: Maciek3030

lek. dent. Piotr Pietruszczak

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny Piotr Pietruszczak
Jaroty, ul. Stawigudzka 7/D
10-687 Olsztyn

Rzeczowy,konkretny, logiczny. Zaproponował logiczne metody leczenia. Zna się na swoim fachu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Henryk

lek. dent. Joanna Segień-Chyża

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn

Chciałbym polecić usługi w gabinecie stomatologicznym. Jestem po kompleksowym leczeniu zębów a Pani Katarzyna Bera jest nie tylko lekarzem dentystą ale mistrzynią w swojej profesji. Dzięki jej fachowości przywróciła mi wiarę w siebie a blask jaki bije z mojego uśmiechu poraża !!!! Z czystym sumieniem polecam Panią dr Katarzynę Bera, oddając się w jej fachowe dłonie na pewno każdy będzie zadowolony! Mało dzisiaj takich uprzejmych i fachowych profesjonalistów w swojej ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Sławomir Mazur

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Indywidualna Specjalistyczna praktyka Dentystyczne
Olsztyn ul. Partyzantów 79
10-527 Olsztyn

Nie wiem dlaczego Pan doktor ma od kogoś negatywna opinię. To wspaniały człowiek i chirurg szczękowy, byłem sam 3 razy na rwaniu i jedynie za pierwszym razem odczuwałem jakiś strach, ale było bardzo dobrze, nie czułem zabiegu na znieczuleniu a przy gojeniu, ani tego samego dnia co było rwanie nie odczuwałem żadnego bólu w tej okolicy. Moim zdaniem 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, szkoda że znajdują się ludzie, którzy ...
Opinia dodana przez: Łukasz
niestety nie mam dobrego zdania, niedokładna, przy bólu zęba kazała zrobić rtg i nic nie stwierdziła trafiłam z silnym bólem do innego lekarza, ząb został umartwiony. Pani Kotowicz wielce zdziwiona podjela się leczenia kanałowego, 500 zł poszło ząb bolał nadal ale wg niej tak bywa, po dwóch latach trafiłam do innego dentysty który stwierdził ,że kanały są niedoczyszczone!!! bolało okropnie.Jak byłam z bólem innego zęba stwierdziłą że nic nie ma ...
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Hanna Kłusek

Liliowa 47
11-041 Olsztyn

Pani doktor jest najbardziej pozytywną osobą jaką w ostatnim czasie miałam przyjemność spotkać. Bardzo miła, serdeczna, uprzejma, żartobliwa. Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy, chętnie odpowiada na zadane pytania, bardzo starannie wykonuje każdy epat leczenia. Atmosfera podczas całego pobytu w gabinecie była po prostu kapitalna. Na takie wizyty lekarskie mogę chodzić codziennie
Opinia dodana przez: Ola