Lekarze Stomatolog dziecięcy

Agnieszka Drozdek

Gabinet lekarski
ul. Gimnazjalna 18/1A
68-100 Żagań

od roku nosiłem protezy całkowite na górze i dole, które miałem wykonane w innym gabinecie na NFZ bo za darmo. Przez ten rok to był prawdziwy horror z nimi.Bolały mnie dziąsła uwierało mi i pomimo kilku poprawek nic nie było lepiej. One w ogóle mi nie pasowały, a tamta Pani doktor mówiła, że mam takie dziąsła i nic więcej mi nie pomoże, muszę się do nich przyzwyczaić, alb ich nie ...
Nareszcie trafiłam do lekarza, który zaproponował mi dobre rozwiązanie aby moje zęby mogły dobrze rozdrabniać pokarmy. Kompleksowo wyleczono mi zęby i uzupełniono braki. Mogę też swobodnie rozmawiać nie zasłaniając ust. Zmęczyło mnie tylko oczekiwanie na efekt końcowy-8 miesięcy. Ale rezultat wynagrodził wszystko. Polecam
Opinia dodana przez: Mira
Do doktora Szymańskiego trafiłam z polecenia. To był strzał w dziesiątkę. Na moją prośbę zajął się komleksowo moim uzębieniem. Dokładnie i jasno przedstawił mi plan leczenia jak również w moim przypadku zostawił mi wybór co do metod, które można zastosować (uczciwe podejście). Dzięki uzupełnieniu braków w uzębieniu ( dwa impanty, jeden most), wyleczeniu trzech zębów w tym jeden kanałowo oraz pełnej higienizacji, mogę pochwalić się pełnym, zdrowym i pięknym uśmiechem ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Wspaniały zespół. Serdeczne podziękowania za opiekę i kompleksową pomoc. Serdecznie polecam. Nieoceniona Pani doktor Sylwia Hnitecka.
Opinia dodana przez: Antonina

lek. dent. Jacek Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

Katarzyna Petrat

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Bardzo dobra Pani doktor, profesjonalna, miła, empatyczna, uśmiechnięta. Z przyjemnością siadam na fotelu wiedząc, że moje zęby będą potraktowane fachowo, a Pani doktor będzie starała się, żebym czuła się komfortowo.
Opinia dodana przez: Marcelina

lek. dent. Bartłomiej Dziankowski

Primomedicus Nowoczesna Stomatologia
Sobieskiego 10
Katowice

Mam trochę niemiłych przygód z dentystami i bardzo traumatyczne stomatologiczne przeżycia za sobą. Bartek jest doskonałym nie tylko dentystą ale i psychologiem. Stawiając na szali swoją reputację przekonał mnie do leczenia z sukcesem. Podążam zatem za nim, w kolejnym już gabinecie gdzie obecnie przyjmuje. I idę na całość, robiąc Hollywood smille właśnie u niego. Chyba lepszych rekomendacji nie trzeba:)
Opinia dodana przez: Darek
Super dentysta! Korzystam z jego usług od lat. Pełen profesjonalizm i dokładność. Zawsze pomoże w nagłych przypadkach. Polecam!!

lek. dent. Izabela Pelczar-Bujalska

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23
44-270 Rybnik

Profesjonalna ,pewna obsługa,Pani Doktor za się z swoim fachu, pewna ręką ,precyzja się zarazem delikatność a zachęca do wizyt u stomatologów. Wspaniałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kacper
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatologia zachowawcza
                                       dr n. med. Stefan Sobaniec

dr n. med. Stefan Sobaniec

Stomatologia zachowawcza, Periodontolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Sobaniec
Marii-Curie Skłodowskiej 9/2
15-275 Białystok

Od 15 lat moje zęby były leczone tylko przez jednego stomatologa, (mam problemy z zaufaniem), postanowiłem zaryzykować zmianę i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Dr Stefan zdobył moje zaufanie przez profesjonalne podejście, standard sprzętu jakim dysponuje i ogólnie jest bardzo miłym człowiekiem a to dużo znaczy przy leczeniu zębów co nie należy do przyjemności. Co mi się spodobało najbardziej: diagnoza i potem omówienie planu, co robić i jak, podczas samego zabiegu byłam ...
Opinia dodana przez: Izyda B.

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Dziś pierwszy raz miajem styczność z Panem Piotrem Jurkowskim , usuwał mi szóstke , a właściwie to co zniej pozostało , czyli korzenie tylko , aż trzy sztuki. Mogę napisać tylko tyle MISTRZ !!! MISTRZ !!! MISTRZ !!! W końcu zetknołem się ze Stomatologiem który nie zadał mi wogóle bólu. Schodząc z fotela byłem uradowany jak małe dziecko , z ręka na sercu oświadczam że Pan Piotr jest z innej ...
Opinia dodana przez: Jacek

Maciej Arendarczyk

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.
ulica Bankowa 16C
72-010 Police

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Ośrodek Diagnostyki i Rehabilitacji Kardiologicznej REMED sp. j.
ulica Wróblewskiego 4
31-148 Kraków

Znakomity specjalista, który doskonale zna się na swojej profesji. Z całego serca mogę polecić panią Lucynę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyrozumiałość, sprawne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i zaproponowane warianty rozwiązania. Zostałem przyjęty bez problemu bez umawiania wizyty z powodu nagłego problemu. Pani Lucyna wszystko dokładnie omówiła biorąc pod uwagę przyczyny problemu i skutki podjętych metod leczenia, do tego informuje szczegółowo pacjenta o zabiegu w czasie jego wykonywania. Co najważniejsze, ...
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Aneta Zalewska

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Wasilków

Pani Doktor zapamięta pewnie na długo ekstrakcję mojej 8. Miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Ale jestem bardzo wdzięczna za szybką pomoc, profesjonalizm i miłą atmosferę. Trochę minie zanim dojdę do siebie, ale wiem,że byłam w dobrych rękach :) Pani Doktor DZIĘKUJĘ ❤️
Opinia dodana przez: Joanna

Wojciech Jasionek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Jana Pawła II 61
05-091 Ząbki

Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Mateusz Sztuka

Przychodnia Dentystyczna Ewa Różańska
Ewangelicka 1c
98-300 Wieluń

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przyjęcie zgodne z umówiona godzina bez opóźnień. Doktor Mateusz pracuje na wysokiej jakości sprzęcie co ma przelozenie na sposób i jakość leczenia. W pełni wykorzystuje umówiony czas wizyty. Minusy:Dlugi czas oczekiwania na umowienie wizyty. Doktor ma po prostu bardzo dużo pacjentów. Polecam tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Marek.
Super lekarz, świetny fachowiec. Pan Marcin wyleczył zęba którego poprzedni stomatolog robił trzy razy i stwierdził że już się nic z tym zębem nie da zrobić:). Do tego przemiły człowiek, empatyczny, pełen profesjonalizmu, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert