Lekarze Stomatolog dziecięcy

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża

lek. dent. Mohamed Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Mariusz Smok

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ochorowicza 3 b
43-460 Wisła

Doktor Smok to wspanialy, mily, niezwykle sympatyczny i empatyczny lekarz. W czasie moich i mojej rodziny, kilkuletnich wizyt nie odczuwam strachu czy niepokoju. Leczenie jest skuteczne i co wazne bezbolesne. Bardzo profesjonalny i konkretny stomatolog. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agata Fabczak

Żułwaskiego 2
Warszawa

Choć jestem po 70-ce postawiłam na młodego lekarza i nie zawiodłam się.Bardzo kompetentna, zorganizowana ze wspaniałym podejściem do pacjenta Pani Doktor. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Radosław Rossa to wyjątkowy stomatolog, fachowe podejście do problemu z jakim sie przyszlo, totalny konkret, godny zaufania i polecenia, a do tego z duzym poczuciem humoru , najlepszy w Gorzowie, wizyty zawsze w czasie, jestem wdzieczna ze trafilam do jego gabinetu i dziekuje pięknie!
Opinia dodana przez: Grażyna Ratajczak

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Z całego serca polecam. Świetne podejście do dzieci.Moje córki bardzo chętnie odwiedzają gabinet.W nagłej sytuacji zawsze możemy liczyć na szybką pomoc Pana Macieja.
Opinia dodana przez: Joanna
Byłam u Pani Doktor w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN. Wizytę mogę opisać jednym słowem...REWELACJA!!!Pani Doktor bardzo miła, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła co po kolei będzie robić, a efekt...nawet się tak zadowalającego nie spodziewałam. Jestem prze szczęśliwa i na pewno do Pani Doktor wrócę. Wykonywałam powiększenie i nawilżenie ust,botox 3 obszary,ultraformer III na twarz:)
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Kołcz

lek. stom. Sylwia Kołcz

Dentica
Częstochowa

Pani dr Sylwia jest w 100 % kompetentna w swoim fachu. W zrozumiały sposób tłumaczyła mi etapy leczenia ortodontycznego. Poświęcała mi zawsze czas na wizycie dzięki niej mogę cieszyć się teraz prostymi, a przede wszystkim zdrowymi zębami bo o to dba szczególnie. Bardzo fajna atmosfera wśród pracowników miło się tam wraca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

ul. Gumniska 14
33-100 Tarnów

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Małgorzata Szklennik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Wałbrzych, ul Długa 48a
58-309 Wałbrzych

wybitna lekarka, uprzejma kompetentna , mowi co mysli , wyciela mi nadziaslaka i wiazadlo, wszystko poszlo super

lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Grzegorz Wawrzeń

Chirurg stomatolog

gabinet stomatologiczny
proszowice
32-100 Proszowice

Świetny dentysta z humorem i bardzo dobry specjalista . Starannie wykonujący swoją pracę i żartem dodatkowo uśmierza ból zębów . Uspokaja pacjenta swoim bardzo łagodnym usposobieniem . Godny Polecenia !
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Magdalena Wałęsińska

Stomatologia dla dzieci i dorosłych
Zgierz, ul Lechonia 6 bl.39
95-100 Zgierz

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż
Opinia dodana przez: Dorota

Marcin Marcol

Reymonta 40
Rybnik

Wspaniały lekarz, chodzimy całą rodzina. Świetne podejście do dzieci! Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem są odległe terminy, ale gdy coś się dzieje zawsze można liczyć na wizytę w najbliższym możliwym terminie.
Wspaniała Pani Stomatolog, uważnie wierci. Delikatne wiertła bez udaru w przystepnej cenie. .
Opinia dodana przez: Lech Jaro

lek. dent. Michał Korzan

Lecznica Ursus Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Tomcia Palucha 37/ lok. U 5
02-495 Warszawa

Leczenie u Pana doktora to przyjemność. Niezwykła dokładnośc i dbałośc o pacjenta dają mi poczucie że jestem w najlepszych rękach.

lek. dent. Mariola Wcisło

mDENT Gabinet Stomatologiczny Mariola Wcisło
ul Nowosądecka 31
Kraków

Witam wszystkich tych którzy jak Ja boją się wizyty u dentysty dzisiaj byłem po raz pierwszy od dłuższego czasu i trafiłem na bardzo miła i sympatyczna Panią Lek.Mariola Wcisło.P.Doktor przywróciła mi wiarę w dentystę. Bardzo delikatnie a zarazem profesjonalnie wykonała zabieg. Z czystym sumieniem mogę polecić Lek.Mariole Wcisło. Wojtek 😁😁
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Bożena Wójcik-Kozak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Z genetycznym fatum ciążącym nad moim uzębieniem, proszę mi wierzyć, że trudno o lepszego stomatologa. Chce oznajmic,iż na przestrzeni 10lat, stworzyłem wlasny ranking, w którym pani dr Kozak prowadzi w zoltej koszulce lidera. Nie potrafię ocenić co ma wieksze znaczenie przy ocenie stomatologa - delikatnosc, kompetencje czy tez kontakt z pacjentem /kwestia indywidualna/ natomiast u pani dr czuje sie najlepiej. Być moze to kwestia ogolnego wrazenia gabinetu oraz ladnej aparycji ...