Lekarze Stomatolog Bytom

Marta Lizurek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Felińskiego 24
Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

lek. dent. Agnieszka Haas

Akademickie Centrum Stomatologiczne
pl. Akademicki 17
41-902 Bytom

Trafiłem do Pani dr. Haas losowo w klinice w Bytomiu chciałem sprawdzić ubytki przed wizytą u innego lekarza ( prywatnego ) po wizycie u dr. Haas zrezygnowałem z praktyki prywatnej polecam
Opinia dodana przez: Jarek

dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Wilkdent
Moniuszki 24
41-902 Bytom

Pani doktor może i uprzejma ale w mojej opinii niekompetentna. Wszystkie zęby leczone w wilkdencie w niedługim czasie do poprawy, jeden do ekstrakcji, niedbałe leczenie kanałowe.Pani doktor nie przyjęła odpowiedzialności za źle wykonaną usługę. Wiecznie w pośpiechu i niedbale...Zdecydowanie nie polecam.

lek. dent. Zbigniew Szlacheta

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Zrobił coś że się więcej uśmiecham. Jest najlepszym dentystą u jakiego byłem kiedykolwiek Dziękuję..
Opinia dodana przez: Marek L.

lek. dent. Monika Dawiec

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Wg mnie to jest pasjonatem zawodu ,zna się i ,,ma rękę" .Polecam Adrian Keys .
Opinia dodana przez: Adrian Keys

Magdalena Chachulska-Olczyk

Protetyk, Stomatolog

prymasa Hlonda 48 lok.1
Bytom

Nie polecam. Brak obiecanych efektów. Zepsute jeszcze kilka zębów, bo Pani 'nie zauważyła', że powstaje próchnica przez źle przyklejony zamek aparatu. Teraz czeka mnie leczenie, ale już na mój koszt!!!
Opinia dodana przez: paulina

dr Anna Zawilska

Akademickie Centrum Stomatologiczne
41-900 Bytom

Polecam każdemu kto ma złe doswiadczenia u lekarza dentysty. Pani Doktor Anna Zawilska jest profesjonalistką w swoim fachu. Ma szczególne podejście do pacjenta. Jest nie tylko dobrym lekarzem, ale tez człowiekiem, który poprzez swoje zaangażowanie i kompetencje potrafi dotrzec do pelnego lęku pacjenta. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ola T

Ostap Zazulak

SOLARDENT
Bytom

Lekarz stomatolog na szóstkę, spokojny i uśmiechnięty, posiada fachową wiedzę i ze szczegółową dbałością otacza opieką pacjenta. Leczenie odbyło się szybko, sprawnie, bez komplikacji. Serdecznie polecam p. doktora, gdyż jest to właściwa osoba na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Zbigniew Śniadach

Przychodnia Lekarska NOVA - "4" Sp. z o.o.
pl. Michała Wolskiego 4
41-902 Bytom

wyrywał mi Pan Dentysta zęby ze znieczuleniem,byłam bardzo zadowolona-znieczulenie pokrywałam prywatnie,bo te są lepsze

dr hab. n. med. Joanna Michalik

Blue Clinik
Dworcowa2
41-902 Bytom

Polecam wszystkim panią doktor. Chodzę do niej już długo i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie i miło jednocześnie :)
Opinia dodana przez: Agata
Jest najlepsza w swoim fachu.Polecam szczególnie tym co się panicznie boją dentysty. Jest niezwykle delikatna, przerywa gdy tylko zaboli.Leczę się u Niej ponad 25 lat i jestem szczęśliwy, że mam taką dentystkę.

lek. dent. Anna Fornal

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Jolmed" Przychodnia Stomatologiczna Jolanta Kamińska
Konstytucji 93
41-906 Bytom

Bardzo polecamy Panią Doktor! Chodzimy całą rodziną (dzieci też! nie wyobrażam sobie, co musiało zrobić dziecko poprzedniej Pani, żeby Doktor Ania straciła cierpliwość i krzyknęła...Moje dzieci może nie są aniołkami na fotelu, ale Pani Doktor ma dużą cierpliwość). Ogólnie bardzo rzetelny lekarz, miła, uśmiechnięta, stara się wszystko wytłumaczyć "ludzkim" językiem. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Mój Dentysta
Strażacka 8
41-902 Bytom

Absolutnie nie polecam! Jeszcze dopóki pracował ze swoją żoną na Strażackiej jakoś się starał, choć zawsze wolałam być pod opieką pani, a nie pana doktora. Natomiast obecnie, odkąd leczy sam, zszedł kompletnie na "psy" - w gabinecie brud, boję się, że mnie czymś zarazi, mamusia prezes - rejestratorka ważniejsza od prezydenta, nigdy nie ma czasu umówić pacjenta na wizytę, niczego nie tłumaczy, leczy pół roku jedno i to samo, co ...
Opinia dodana przez: Ziuta

lek. dent. Monika Jania-Jaworowska

MED8Miechowice/Praktyka prywatna
Stolarzowicka 108/Worpie14-16
41-908 Bytom

Pani Doktor przemiła kobieta i wie co robi. Panicznie boję się dentysty natomiast już na pierwszej wizycie czuć ciepło i podejście do pacjenta. Polecam wszystkim .

lek. stom. Barbara Boczarowska-Jarek

NZOZ Stomatologia "Dentis"
Legnicka 3
41-933 Bytom

Lekarka bardzo nieprofesjonalna, opryskliwa, bez szacunku dla pacjenta.. Przyjechalam z Anglii do Polski w celu leczenia zebow, z powodu bardzo krotkiego czasu oczekiwania zdecydowalam sie skorzystac z uslug pani doktor - teraz juz zupelnie rozumiem dlaczego juz nastepnego dnia moglam sie pojawic w gabinecie.. Zostawilam u niej calkiem spora sume poniewaz planowalam miec spokoj na dluzszy czas, pieniadze, ktore w tym gabinecie wydalam musze teraz pomnozyc razy 5 poniewaz szkody ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Bogusława Klimek

janasa 2
41-902 Bytom

Leczę sie u niej od lat i nie narzekam, bardzo fajne wszystko wykonuje, nie zauważyłem żadnych zastrzeżeń
Opinia dodana przez: pacjent
Dla odmiany ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Marka. Chodziłam do wielu stomatologów czy to prywatnie czy na NFZ. Zawsze byłam niezadowolona bo albo coś odpadło, albo samo zachowanie stomatologa zostawiało wiele do życzenia. Tutaj jest inaczej i ja mogę polecić z całego serca. Do innego już nie pójdę.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Barbara Skoumal

Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 8/1
41-902 Bytom

Witam wszystkich którzy mają problemy z uzębieniem i nie tylko bardzo polecam stomatologa w Bytomiu przy ul gliwicka 8 u P Barbary, przemiła kobieta zartowna aż człowiek zapomina po co przyszedł strach mija gdy P Basia zagada powiem tak że bardzo polecam jest profesjonalna na 100% nigdy bym złego słowa bym nie powiedział ja leczę się u P Basi bo mam wielki problem z uzębieniem i za każdym razem gdy ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Alicja Wieszołek

Zamenhoffa
41-902 Bytom

Pani lek. dent. Alicja Wieszołek zrobiła mi super protezę dolnych zębów i to całkiem za darmo z refundacji NFOZ . Wcześniej miałam protezę zrobioną prywatnie u innego dentysty , zapłaciłam 590 zł i protezy nie mogłam nosić , była niedopasowana i uwierała. Pani doktor Alicja Wieszołek jest profesjonistką , proteza dopasowana i piękna. Atmosfera w gabinecie super , Pani Alicja jest bardzo miła i wyrozumiała i doskonała w swoim fachu ...
Opinia dodana przez: Barbara B

lekarz Karina Bielecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Gwarków Tarnogórskich 5 b l. 2
41-933 Bytom

Świetna pani doktor ma podejście do pacjenta. Jest miła i profesjonalna. Pani doktora zna się na leczeniu, fachowo doradzi. Polecam. 👍🏻👍🏻
Opinia dodana przez: Anna