Lekarze Stomatolog

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Prywatny Gabinet Stomatologiczny A. i Z. Drozd

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Bardzo dobry lekarz stomatolog . Miałam bądź mam przyjemność być jej pacjentką w gabinecie Stomatologia cichoń . leczyła mi zeby i zawsze z powodzeniem ;)
Opinia dodana przez: Marysia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Anna Kulikowska

lek. dent. Anna Kulikowska

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Termanowski

lek. dent. Mateusz Termanowski

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lek. med. Anna Polak-Tarnowska

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Pani doktor bardzo sympatyczna, cierpliwa i wszystko dokładnie tlumaczy. Juz jestem em umówiona na kolejną wizytę. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. dent. Grzegorz Gdula

Vita-Dent Stomatologia
Nobla 3/1A
50-249 Wrocław

Pan Grzegorz zrobił mi 2 implanty zębów i jestem bardzo zadowolony z wyglądu nowych zębów. Pełny profesjonalizm

dr n. med. Ewa Czajkowska

Protetyk, Stomatolog

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

lek. dent. Elżbieta Wojtanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 12 k
31-623 Kraków

Dr.Wojtanowska to godny polecenia stomatolog, uprzejma , profesjonalna , punktualna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Joanna Skorwider-Dybczak

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

PlSuper lekarz! Empatyczna, kompetentna, dokładna👍chodzenie do Niej na wizyty to czysta przyjemność, nawet kanałowe leczenie w Jej wykonaniu, to rzecz prawie niezauważalna 🙂
Opinia dodana przez: Agnieszka Maszlej

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB

Chirurg stomatolog

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług , profesjonalne leczenie w oparciu o najnowsze metody. A także podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno pań rejestratorek jak i stomatologów. Doktor Niżniański to specjalista z powołania z wielką wiedzą i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa że trafiłam do tej kliniki. Z całego serca POLECAM !!!❤️
Opinia dodana przez: Janina Gil
Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i ...
Opinia dodana przez: animare
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia