Lekarze Stomatolog

lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
30-689 Kraków

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim
{'id': 29152, 'name': u'\u017bywiec'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Ira
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Chirurg stomatolog, Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność. Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani ...
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Małgorzata Musiał

lek. dent. Małgorzata Musiał

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Profesjonalizm w połączeniu z urodą. Polecam takiego lekarza każdemu. Bardzo miła i uprzejma osoba, a ci co się obawiają bólu informuje, że przy Pani Małgosi go nie ma 🙂
Opinia dodana przez: Paweł

lek. med. Barbara Wasil

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...

dr n. med. Sławomir Makacewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

lek. stom. Małgorzata Cieślik

Prywatny Gabinet Lekarski
Dworcowa 3a lok. 5
50-456 Wrocław

Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !

lek. dent. Tomasz Żurawski

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 11985, 'name': u'Piotrk\xf3w Trybunalski'} Stomatolog
                                       lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,uprzejma.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Doskonałe podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin
                                       lek. dent. Emilia Włodarczyk

lek. dent. Emilia Włodarczyk

SMILE Stomatologia Emilia Włodarczyk
Tylżycka 11/113
01-656 Warszawa

Mój lekarz od pierwszej wizyty. Mam wyleczoną szczękę dzięki właśnie Pani Doktor wraz z ekipą.Wizyty są przyjemne, relaksacyjne, aż nie chce się wychodzić. Mimo zmian miejsca zamieszkania zawsze wracam i Państwu też polecam taką metodę. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Wewelsas
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Stomatolog
                                       lek. stom. Edyta Pulińska

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
                                       lek. dent. Tomasz Falkowski

lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Sochacka

lek. dent. Ewa Sochacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Bardzo polecam Pani, która jest bardzo rzetelną, profesjonalną i kompetentną ntną lekarką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i kompleksowo pokierować leczeniem. Jeszcze raz - gorąco polecam. https://www.4udentalclinic.pl/
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Agnieszka Chojnacka

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Bardzo delikatna, świetnie robi znieczulenie, wszystko tłumaczy. Podejrzewam, że dzieci ją uwielbiają :) i mają rację - jest super specjalistką, która troszczy się o pacjenta i któremu zależy na najwyższej jakości pracy. Gorąco polecam! https://www.4udentalclinic.pl/