Lekarze Transplantolog

Internista, Nefrolog

Nefromedical Aleksandra Rymarz
ul. Klimaczaka 10 / 11
Warszawa

Pełen profesjonalizm połączony z poszukiwaniem skutecznych metod w leczeniu, z życzliwością, uważnością i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Pani Doktor stanowi przykład Prawdziwego Lekarza praktykującego holistyczne podejście do pacjenta. Stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sposób prowadzenia pacjenta i rozmowy z nim- w atmosferze poszanowania godności, uważnego wywiadu z zachowaniem najlepszych zasad komunikacji międzyludzkiej, ze stosowaniem najnowszych, bieżących osiągnięć medycyny. Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 4 lat- ze skuteczną ...
Opinia dodana przez: Alicja Sołtyka-Kamińska

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

lekarz Jacek Furmaga

Turkusowa 6/4
20-572 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Pan dr leczył mojego syna przez 6 lat.Bartek miał przeszczep nerki w Spsk nr 4 w Lublinie,po przeszczepie był pod opiekę Pana dr. Niestety mój syn zmarł 2,5roku temu, zachorował na czerniaka.Syn zawsze mówił że Pan dr tyle razy wybawił go z różnych opresji ale przyjdzie czas, że nie będzie mógł mu pomóc.Panie doktorze dziękuję za wszystko Maria Poszytek

dr Krzysztof Kołtowski

Chirurg transplantolog

Trzebnica

Pan doktor Krzysztof Kołtowski jest świetnym! lekarzem z powołania.Wspaniały człowiek,zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczny!!!!! :-),zawsze uśmiechnięty do pacjentów,ma podejście,ma poczucie humoru!!!!! :-).Moja skolioza cały czas się pogłębiała.W ciągu 3 miesięcy skrzywienie pogłębiło się nawet o 10 stopni.To właśnie pan doktor Kołtowski operował mój kręgosłup ponad 8 lat temu.Operacja się udała.Jest wszystko ok.Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a po operacji mam ...
Opinia dodana przez: Ruzia

lekarz Jerzy Sieńko

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Artur Caban

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Mirosław Garlicki

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Tomasz Czerw

Internista, Transplantolog

ulica Szkolna 4
32-660 Gorzów

Kontakt z dr Tomszem Czerw jest fantastyczny człowiek kompetentny ciepły wrażliwy dużo czasu poświęca dla pacjenta
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Witold Doroszewski

Internista, Alergolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Serdecznie polecam! :):):)

dr hab. n. med. Ewgewgewg Ewgewgwe

Chirurg stomatolog, Chirurg transplantolog

sacfascvf
Chorzów

Taki lekarz to prawdziwy skarb! Leczy dokładnie tak jak się nazywa. Raz poszedłem z bólem w kolanie to wyciął mi wyrostek. Raz słyszałem że jest odkrywcą nerwu łączącego oko bezpośrednio z dupą. Kiedy ukłuł pacjenta igłą w dupę to w jego oku pojawiła się łza. Kiedy wbił tą sama iglę w oko to pacjent się zesrał
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Andrzej Hellmann

Internista, Hematolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

lekarz Tomasz Krużel

Internista, Transplantolog

Sowińskiego 37/16
40-018 Katowice

Świetny specjalista, a przede wszystkim cudowny człowiek. Z cierpliwością tłumaczy plan leczenia, empatyczny i bardzo uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Grzegorz Oczkowicz

Chirurg ogólny, Transplantolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia. W dniu 23.11.2023 r. przeprowadził u mnie operację wstawienia do tętniaka aorty brzusznej stentgrafa. Szybko poradził sobie z komplikacjami jakie pojawiły się u mnie w tracie operacji. Jestem mu bardzo wdzięczny, że przywrócił mnie do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Jerzy Głowiński

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

prof. Sławomir Rudzki

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie potrafię wyrazić jak wdzięczny jestem panu profesorowi Kuśmierczykowi. Profesor operował mi zastawkę aortalną i tętniaka aorty. Zrobił to małym cięciem, a w trakcie operacji zdecydował, że zastawkę naprawi a nie wymieni. Jestem 4 miesiące po operacji, normalnie funkcjonuje i uprawiam sport. Inny z profesorów kardiologi na moje pytanie o profesora. Odpowiedział krótko „… złote ręce …”
Opinia dodana przez: Robert Czajkowski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pełen profesjonalizm , życzliwy , emanuje życzliwością do pacjenta , godny polecenia prof. Wyzgała .