Lekarze Traumatolog

lek. med. Jacek Ociepka

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Piotr Tarkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Jestem po skomplikowanej operacji dwóch kości przedramienia. Operował mnie pan doktor Piotr Tarkowski. Wszystko poszło dobrze a po operacji czułam się zaopiekowana co jest dla mnie bardzo ważne. Wspaniały lekarz, kompetentny fachowiec, miły i sympatyczny człowiek, najfajniejszy na oddziale lekarz. Bardzo się cieszę że do niego właśnie trafiłam.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Piotr Białecki

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza

lek. med. Jacek Stachowiak

LIM
Warszawa

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

dr Dariusz Szydłowski

Eskulap
Grunwaldzka 1a
Płońsk

Bardzo kompetentny, dociekliwy, bardzo uprzejmy, poważnie taktujący pacjenta, odpowiedzialny - godny polecenia

dr n. med. Tomasz Greczner

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Wspanialy symatyczny rzeczowy uprzejmy bardzo nie wielu lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak godnych polecenia jak Pan dr Grenczer .Dziekuje Panie doktorze z calego serca
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Michał Kułakowski

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Świetny bardzo doswiadczony i miły lekarz Postawił mojego 70 letniego tatę na nogi. Jak najbardziej polecam pana Doktora Kułakowskiego.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Wojciech Kozłowski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

Bardzo dobry specjalista. Konkretny,diagnoza postawiona idealnie. Juz po pierwszej wizycie ból był mniejszy. To jest lekarz z powołania leczy przyczynę choroby a nie objawy. Oby każdy lekarz był taki jak Pan Kozłowski to by wszyscy zdrowi chodzili. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Kośmider

Chirurg urazowy, Ortopeda

Warszawa

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo kulturalny i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Łukasz Buczyński

Kmicica 3
05-082 Stare Babice

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

lekarz Grzegorz Morawski

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Zygmunt Chaja

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

prosze porozmawiac ortopeda wojciechem ruskiem bo nigdy do was nie przyjde do niego przez niego wyrzwa sie na mnie i mnie denerwoje to
Opinia dodana przez: agnieszka

dr n. med. Marcin Ziółkowski

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Na kolana! Tylko dr Ziółkowski! Doskonały diagnosta, chirurg i lekarz , na zastrzyki teraz chodzę dla miłego kontaktu z Panem Doktorem
Opinia dodana przez: Jakub
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Piotr Baryła-Urban

lekarz Piotr Baryła-Urban

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Lekarz fantastycznie odpowiadał na pytania i wytłumaczył wszystko to co potrzebowaliśmy. Wszystkim polecam tego lekarza. Uprzejmy, odpowiada na pytania, rozmawia bez pretensji "po co tu jesteś". Większość specjalistów może brać z niego przykład.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

lek. med. Łukasz Jastrzębski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

dr Marcin Czelakowski

Szpital Powiatowy Włoszczowa
Zawiercie

Bardzo profesjonalny lekarz, a do tego wspaniały człowiek, pełen empatii. W przeciwieństwie do innych lekarzy, potrafi słuchać pacjenta. Byłam u Pana Doktora z moją mamą i całym sercem polecam Go wszystkim, którzy szukają profesjonalnego ortopedy.
Opinia dodana przez: Izabela