Lekarze Traumatolog Poznań

dr n. med. Tomasz Timmler

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

ul. Katowicka 67 D/112
61-131 Poznań

Wspaniały lekarz i specjalista. Bardzo kulturalny i uprzejmy. Fachowiec - jasno stawia diagnozę i jej przyczyny. Bardzo dobrze tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia. Od lekarza nie oczekuję zabawiania mojego dziecka, tylko profesjonalnej diagnozy oraz postawy, a także jasnej komunikacji środków zaradczych - tutaj w 100% zapewnione. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marcin Paszyński

Gąsiorowskich
Poznań

Ja mógłbym go śmiało polecić! Spełnił moje oczekiwania, poświęca pacjentowi dużo czasu i tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Jedynym minusem, według mnie, jest to, że są długie opóźnienia, w sensie że pomimo zapisów na godziny prawie zawsze trzeba liczyć się z opóźnieniem rzędu 40-60 minut. Ale to dlatego, że nie działa na hurra tylko dokładnie zajmuje się każdym przypadkiem.

lekarz Marek Łagoda

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u doktora i naprawdę polecam. Lekarz konkretny z dużą wiedzą. Zawsze robi niezbędne badania i porównuje stan w tym wypadku moich stawów. Po prostu polecam.
Opinia dodana przez: PIOTR

lekarz Ewa Chirowska-Jankowska

Chirurg ogólny, Traumatolog

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Nigdy nie spotkałam tak beznadziejnego lekarza - Szpital Szwajcarska Poznań- Poradnia, nie robiąc nic, Pani Doktor opóźniła moje wyzdrowienie o dwa miesiące!!!! Musiałam iść prywatnie i wtedy ruszyła rehabilitacja. Niesympatyczna, niekompetentna, nie zauważa pacjenta i myli ich - o mało co wypisała by mi zwolnienie na innym pacjencie, nie słucha pacjenta, wręcz ucisza go, liczy się tylko to, ile już załatwiła pacjentów i kiedy będzie koniec. Z całego serca nie ...
Opinia dodana przez: Boni

dr n. med. Bernard Lutomski