Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Piotr Kania

E. Pankiewicza 7
08-110 Siedlce

Pan dr Piotr Kania jest przede wszystkim wspaniałym i bardzo dobrym lekarzem. Jak trafiłem do pana doktora Piotra Kani przedstawił mi wszystkie aspekty mojej choroby i na czym będzie polegało moje leczenie. Próbował doktor ratować moją nerkę po nie udanej operacji URSL ( usunięcia kamienia z zaklinowanego moczowodu nerki prawej ), ale nie udało się jej uratować. Jestem po nefrostomii całkowitym usunięciu nerki. Po operacji czuję się dobrze. Jak będzie ...
Opinia dodana przez: Andrzej HAWRYLUK

lekarz Zdzisław Kordon

Przychodnia
Kościuszki 2
98-100 Łask

Doskonaly specjalista,podchodzacy do pacjenta z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Swietny operator.Nigdy jaszcze nie spotkalam tak wspanialego lekarza. Dziekuje Panie Doktorze. Wdzieczna pacjentka Anna Mikolajczyk z Lomzy/pielegniarka.Operowana w 1967 roku/
Bardzo dobry lekarz!! Moim zdaniem spełnia oczekwiania pacjentów, bynajmniej moje spełnił. Jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim
Polecam z całego serca. Zajął się moim ojcem wspaniale Aby takich więcej. W przypadku choroby w nysie tylko do niego

lekarz Tomasz Szopiński

Zdrojowa 58
02-927 Warszawa

Wspanialy czlowiek, doskonaly fachowiec.11 marca br minie rok od operacji raka prostaty robotem da Vinci, ktora przeprowadzal dr Tomasz Szopinski w szpitalu Mazowia.. Zawsze usmichniety, dbajacy o pacjenta, fachowiec jakich malo. Obecnie wszystko ok. Dziekuje za okazala zyczliwosc. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Adam

dr Adrzej Kacprrak

MSW Lódz
Łódź

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący pacjenta z troską.

lekarz Łukasz Nyk

Żytnia 16 lok. 50
01-014 Warszawa

Zdecydowałem się na wizytę u Pana Doktora kierując się opinią przyjaciół: szeroka wiedza i rozległe umiejętności, wzór etyki lekarskiej. Po pierwszej wizycie trudno ocenić lekarza, ale wiele można powiedzieć o człowieku. Jesteśmy, ja i żona, pod dużym wrażeniem osobowości Pana Doktora. Wyraźnie wyczuwa się Jego humanistyczne myślenie o człowieku. Za tym idzie życzliwość, wrażliwość, empatia. Diagnoza - rak nerki - to bardzo duży lęk, dlatego wsparcie Lekarza-Opiekuna jest bezcenne. My ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr hab. n. med. Roman Sosnowski

UROS Konsultacje Urologiczne Roman Sosnowski
ul. Portofino 8 lokal U3
Warszawa

Absolutny top urologiczny ! Kompetencje, profesjonalizm, uprzejmość, tłumaczenie choroby, na najwyższym poziomie. Doktor asystował przy mojej operacji usunięcia nerki w 2012 roku. Operacja przebiegła bez powikłań. Po operacji spotykałam się z Doktorem w Centrum Onkologii na wizytach kontrolnych. Mogłam zadawać każde pytanie związane z moją chorobą. Wszystkim mającym problemy urologiczne polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tomasz Suchojad

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Sławomir Kata

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Byłem pacjentem dr Katy w szpitalu w Dunfermline, Szkocja. Jest oddanym swojej pasji, profesji człowiekiem. Jest rzeczowy, miły, pomimo długich godzin pracy w szpitalu. Jestem mu wdzięczny za wykonany zabieg usunięcia kamieni nerkowych
Opinia dodana przez: Radoslaw Oleszek

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Urolog

Specjalistyczna Pomoc Medyczna "MEDSERVICE"
M. Skłodowskiej-Curie 34
41-819 Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.
Opinia dodana przez: Kazimierz

Lucyna Ciba-Zajdak

jm. Zeromskiego
Kraków

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

lekarz Paweł Szalecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HEUREKA
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Pan doktor bezstresowo przygotował mnie psychicznie a potem przeprowadził przez skomplikowaną operację. Wspominam to z wdzięcznością do dziś.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

CONTI - MEDICA NZOZ
Wronia 29/31
00-846 Warszawa

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

lekarz Witold Mikołajczak

Urolog, Chirurg dziecięcy

Orzechowa 5
88-100 Inowrocław

Poniższa opinia dotyczy poważnej operacji (tak zaopiniowali także inni lekarze w szpitalu) mojego ojca. Miał on lataroskopowo usuwaną pełną prostatę. Wiem, że operacja była trudna nie tylko ze względu na wiek (77 lat), ale także na stan zdrowia, m.in. ze względu na drugi rozrusznik serca. Mój tato był pod ogromnym wrażeniem indywidualnego podejścia. Każda wizyta, czy to w przychodni czy w szpitalu, była profesjonalna i opatrzona pełną informacją, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Andrzej Kacprzak

przemysłowa 10 m 22
Łódź

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Roman Kalinowski

Karłowicza
Bydgoszcz

Cierpliwy, profesjonalny, bardzo ludzki, empatyczny. Zajął się moim ojcem, wytyczył ścieżkę leczenia. Nasza wielka wdzięczność i polecamy każdemu z problemami urologicznymi .

lekarz Jan Bortkiewicz

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Sławomir Archimowicz

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Jarosław Przybylski

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Kilkanaście lat badam się u doktora.Jest zaufanym specjalistą, bardzo rzetelnie podchodzi do badania. Zabieg przeprowadził bez zarzutu. Potrafi komunikować się z każdym pacjentem. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Makar