Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Marta Palczak-Truś

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Polecam bardzo kompetentny lekarz, wrażliwy nie straszy lecz chce wyleczyć. Szkoda, że musiała wyjechać z Tarnobrzegu.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Dariusz Dziuba

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol
Bardzo dobry lekarz. Miałem przewlekłe problemy i odwiedziłem wiele lekarzy, dopiero ten jako pierwszy wytłumaczył na czym polega problem, zrobił badania m.in. usg, laboratoryjne (inni lekarze twierdzili że nie ma sensu ich robic!!). Wszystko było wytłumaczone jak na wykładzie. Leczenie pomogło. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jacek Adamczyk

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lekarz Tomasz Podczarski

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Strach

ulica Miechowity Macieja 5/7
31-475 Kraków

Wspaniały lekarz, bardzo dobry diagnosta, miły, spokojny, uprzejmy, kompetentny. Bardzo polecam tego lekarza, również z uwagi na połączenie kilku specjalizacji, w tym onkologii. Pan doktor sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Umie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i rozwiać ewentualne wątpliwości. Jest empatyczny i bardzo życzliwy. Każdego traktuje z szacunkiem i pochyla się nad problemami pacjenta. Bardzo polecam doktora Andrzeja Stracha.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jerzy Stępniewicz

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Pan Doktor to specjalista dużej klasy . Dzięki diagnozie a następnie zaleceniom urodziłam kamień wielkości 9 mm Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam wszystkim tego niezwykłego fachowca Wdzięczna pacjentka K.M

lekarz Alam Bouhaouli

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek

lekarz Wojciech Sobczyński

Urolog, Ginekolog

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wojciech Włodarczyk

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Najlepszy na świecie... bardzo mądry i z powołania. Uratował wielu pacjentów. Najlepszy w odczycie USG.

lekarz Maciej Szczębara

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Jestem pod opieką Pana doktora odkilku lat jestem bardzo zadowolony bardzo dociekliwie sprawdza wyniki zaordynowanych badań laboratoryjnych.Jeśli wyniki nie są dobre okazuje swoje zaniepokojenie ale wynika to z Jego troski o pacjenta serdecznie polecam Pana Szczębare jako świetnego fachowca w swojej profesji.
Opinia dodana przez: ryszard

lekarz Mariusz Sadowski

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lekarz Henryk Konon

21-500 Wólka Plebańska

BARDZO MILY I SYMPATYCZNY LEKARZ DUŻO ZAWDZIĘCZAM TEMU LEKARZOWI UROTOWANIE Z POWAZNEJ OPERACJI MOJEJ MAMY DZIEKUJE I ŻYCZE DUZO ZDROWIA DLA LEKARZA I CAŁEJ DOKTORA RODZINNY
Opinia dodana przez: JADWIGA
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Wojciech Michalak

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Poza profesjonalizmem doktor Michalak jest niesamowicie uprzejmy, informuje rzeczowo o przebiegu leczenia, a co najważniejsze jest ono skuteczne.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Tomasz Kusmierski

Flosmed
Morawskiego 2A
60-239 Poznań

Super lekarz, fachowiec, doświadczenie i uprzejmość. Jestem bardzo zadowolony i z diagnozy, i z efektów leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jacek Kaczmarek

lekarz Sławomir Szczygieł

Kpt. Betleja 17
35-303 Rzeszów

Człowiek miły, z dużym poczuciem humoru, zależy mu bardzo na zdrowiu pacjenta, a przy tym wielka wiedza i doświadczenie. Wspaniały urolog.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Michał Pułtorak

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet w Katowicach Pana dr.Kudeli wraz z nr tel na e-maila malok1985@interia.eu sprawa pilna. Dziękuję
Opinia dodana przez: Malwina
Na wizytę do Pani Doktor przybyłem m.in. z problemem podwyższonego testosteronu (badania wykonywałem ok. 2 razy w roku przez 3 lata, aby wyniki były wiarygodne). Czterech endokrynologów na podstawie moich wyników badań na portalu znanylekarz zaleciło mi wykonanie 6 dodatkowych badań (LH (LUTROPINA), SHBG (GLOBULINA WIĄŻĄCA HORMONY), FSH (FOLITROPINA, ANDROSTENDION, 17-OH PROGESTERON, PROLAKTYNA ), aby wyeliminować poważniejsze schorzenia. Uwaga! Pani Doktor Krystyna Rak-Poznańska poinformowała mnie, że nie może wypisać mi ...
Opinia dodana przez: Andrzej