Lekarze Urolog

lekarz Iwona Gronkowska-Kaszuba

Ginekolog położnik, Urolog

Karbowska 24
41-908 Bytom

Pani doktor jest niewątpliwie kompetentna, poza tym uprzejma i miła. Jednak notorycznie spóźnia się (nawet po 2-3 godziny!) nie przepraszając czekających pacjentów, ani nie informując o przyczynach spóźnień. Szkoda, bo psuje sobie wizerunek.
Trudno mi ocenić kompetencje, bo dopiero zacząłem "przygodę" z dr Filipkiem, natomiast bardzo podoba mi się jego podejście do mnie, czyli do pacjenta. pan dr jest na prawdę miły i to bardzo pomaga przy schorzeniach u urologa.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Marek Draczyński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska SUCHANINO
ulica Otwarta 4
80-169 Gdańsk

Lekarz Marek Draczynski to lekarz bardzo uprzejmy, oddany pracy zawodowej, w okresie leczenia bardzo przyjazny do którego mam pełne zaufanie i polecam innym.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Michał Lipowski

ul. 16 Stycznia 1E
26-200 Końskie

BARDZO DOBRY CZŁOWIEK WYKAZUJĄCY ZROZUMIENIE I PODEJŚCIE DO PACJENTA ,WIDZĄCY CZŁOWIEKA TO DZISIAJ TAKIE MAŁO SPOTYKANE W NATŁOKU ZDARZEŃ I CIĄGŁYM PĘDZIE DO PRZODU DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE DOKTORZE.
Opinia dodana przez: ROMAN DERLATKA

dr n. med. Piotr Kryst

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg. Konkretnie, fachowo i skutecznie
Opinia dodana przez: maciek

dr n. med. Maciej Stranc

ArsMedica Konin
Stanisława Staszica 1
62-500 Konin

Osobiście miałem przyjemność być operowanym przez niego. Poświęcił wiele czasu, aby zadbać o moje zdrowie i dolegliwości. Nawet w najtrudniejszych chwilach zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie, nawet poza godzinami pracy, a za to nie pobierał żadnych dodatkowych opłat. To lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów i angażuje się w ich leczenie. Nie tylko troszczy się o ich zdrowie, ale również stale poszerza swoją wiedzę, aby być na bieżąco ...
Opinia dodana przez: Igor

dr n. med. Jakub Dobruch

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Warszawa

Nie da się opisać. Podejście do pacjenta, sposób rozmowy. Przeprowadzona operacja - wszystko najwyższy poziom! Po prostu 5/5 !!!
Opinia dodana przez: Dawid

dr n. med. Wojciech Rogowski

Urolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska
Warszawa

Doktor Wojciech Rogowski Kierownik urologii w szpitalu MSWiA w Warszawie na Wołoskiej leczył mojego brata,który poszedł do tego szpitala na drobny zabieg i miał opuścić szpital w ciągu tygodnia cały i zdrowy zgodnie z obietnicą doktora Rogowskiego. Przeszedł badania które nie wykazały nic groźnego jedynie kamien w moczowodzie. Niestety już ze szpitala nie wyszedł. Zmarł. W czasie 1,5 miesięcznego pobytu w szitalu mój brat przeszedł kilka operacji wykonanych przez doktora ...
Pan dr Tomasz Bużański operował mnie w 1992 i 1997r. Tyle serdecznej i wspaniałej opieki, ile otrzymałem od Pana Doktora Bużańskiego i Personelu Kliniki Urologii w czasie mojego pobytu w warszawskim szpitalu, mogę tylko porównać do warunków domu rodzinnego. Pan Doktor operował również moją siostrę i syna. Do dziś cieszą się dobrym zdrowiem. To lekarz z powołania i wspaniały Człowiek!! Panie Doktorze, niech Bóg obdarza Pana zdrowiem, a ja za ...
Opinia dodana przez: darecki

Janusz Kozina

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Maciej Kupajski

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Od kilku tygodni zmagałem się z kamicą nerkową , aż pewnego dnia dopadła mnie kolka nerkowa ,bardzo ostry ból ,karetka zabrała mnie na SOR gdzie po 10 godzinach ,właściwie bez udzielenia mi pomocy z bólem , zostałem wypisany do domu .Następnego dnia znalazłem się w gabinecie dr Kupajskiego , który po zapoznaniu się historią choroby i zbadaniu mnie , podjął leczenie które w rezultacie spowodowało wydalenie kamieni z układu moczowego ...
Opinia dodana przez: Mirosław

prof. dr hab. n. med. Wojciech Pypno

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 3
00-052 Warszawa

Po badaniu na jego oddziale (decyzja szukania przetoki odbytu bez ciągu dalszego, bez dalszej diagnostyki),paroma spektakularnymi metodami.Mimo wyjaśnień, nie zbadano tego, co chorej głównie dokuczało, czyli bólów okrężnicy z stale występującą krwią utajoną w kale, biegunkami i obstrukcjami. Zrobili super badania ...pęcherza, początkowej części odbytu i macicy...tak jak wcześniej w tym szpitalu zrobiona tomografia komputerowa "brzucha" nic złego nie wykazały, przy kompletnym wycieńczeniu organizmu pacjentki. Po powrocie do domu okazało ...

Wojciech Zwierzyński

Diagnostyk
Wazów 42
65-432 Zielona Góra

Byłem u doktora pierwszy raz. BAŁEM SIĘ TEGO JAK DIABLI. Czułem wstyd i zażenowanie. Doktor nie dał mi czasu na takie ,,pierdoły,,. Konkret, profesjonalizm, zdecydowanie. Suuuuuuuper! Skierowanie na dalsze badania, zobaczymy co będzie dalej.
Opinia dodana przez: Waldemar

dr Artur Smogór

Niepubliczny ZOZ "TW"
ulica Ściegiennego 27/5
70-354 Szczecin

dopiero p.doktor zrzucił mi kamień z serca,na wojciecha nastraszyli mnie operacją synka,wczesniej źle tam się z nim obeszli,dopiero doktor uswiadomił nam ze ta przypadłość to żadna wada i żadnej operacji dziecko miec nie musi.poświecił nam odpowiednią ilość czasu i szczegółowo wszystko wyjanił.jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty i w razie "w" napewno jeszcze z usług pana doktora skorzystamy

dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

N.Z.O.Z. CHIRON
11 Listopada 7
05-410 Józefów

Jestem dwa tygodnie po zabiegu usunięcia stulejki ( plastyka + przedłużenie wędzidełka ) Szwy wypadły po tygodniu, opuchlizny nie było praktycznie wcale i śladu nie ma że coś było robione. Mogę powiedzieć już, że dzięki temu lekarzowi jestem w pełni sprawny i zadowolony z zabiegu w 100% Szczerze polecam...Człowiek profesjonalista i godny zaufania :)

dr n. med. Jarosław Kasprzak

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Rewelacyjny lekarz, specjalista. Kompleksowe podejście, łącznie z telefonami namawiającymi na zabieg, który był konieczny. Pomimo niechęci pacjenta :) Polecam osobiście.

dr n. med. Adam Marcheluk

Urolog, USG

Siedlecki Szpital Specjalistyczny
08-110

Aby nie powtarzać wszystkich już wyrażanych wcześniej pochwał i zachwytów, jak najbardziej zasłużonych, dotyczących pana dr-a Marcheluka dodam tylko , że w razie nieszczęścia choroby szczęściem jest trafić do pana doktora jako pacjent. I dodaję moje serdeczne podziękowania za opiekę i leczenie.
Opinia dodana przez: zygmunt

Jacek Kuczera

Prywatny Gabinet Lekarski
Dygasińskiego 30 lok. 2
01-603 Warszawa

Pełen profesjonalizm. najpierw sprawdzenie diagnozy kolegi, później dokładne tłumaczenie co jak i dlaczego. Troska o pacjenta w pełnym zakresie. Umiejętnie wykonał krępujące badanie.
Opinia dodana przez: Bohdan

dr n. med. Zbigniew Jabłonowski

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

Świetny lekarz.Diagnostyka i sposób leczenia oparte o najnowsze techniki medyczne w tym laserowe (np.HOLEP).Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Urolog
                                       dr n. med. Robert Klijer

dr n. med. Robert Klijer

Urolog, Chirurg ogólny

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Pana profesjonalizmowi miałem poczucie bezpieczeństwa, zaufania i wsparcia. Dziękuję za oddanie, które wkłada Pan w swoją pracę i za życzliwe podejście. Jestem bardzo wdzięczny za Pański wkłada i oddanie w moje zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek