dr n. med. Maciej Stranc

Urolog

Nieuprzejmy, niegrzeczny, nieempatyczny, w czasie dyżuru w szpitalu w Koninie odmówił pomocy pacjentowi onkologicznemu po operacji. Tacy ludzie nie powinni pracować w tym zawodzie, chyba, że są mili tylko w czasie wizyt prywatnych. Skandal, stanowczo odradzam.

Oczywiste jest, że dr Maciej Stranc to prawdziwy ekspert w dziedzinie urologii. Jego zaangażowanie i profesjonalizm są godne podziwu!

Dr. Stranc to nie tylko wybitny specjalista, ale także serdeczny i troskliwy lekarz. Jego profesjonalizm, empatia i jasne wyjaśnienia sprawiają, że czuję się bezpiecznie i komfortowo podczas wizyt. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto poszukuje najlepszej opieki urologicznej.

Wizyta u pana doktora przebiegła w bezstresowej atmosferze. Pan doktor jest bardzo empatyczny i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Szczegółowo wyjaśnił mi plan leczenia i rozwiał wszystkie moje obawy. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego urologa.

Dr. Stranc to lekarz, który dba o swoich pacjentów w sposób wyjątkowy. Jego kompetencje, zaangażowanie i empatia sprawiają, że każdy problem zdrowotny staje się łatwiejszy do zniesienia. Polecam z czystym sumieniem.

Dr. Stranc to nie tylko lekarz, ale również przyjaciel pacjentów. Jego ciepłe podejście, wnikliwość i skuteczność w leczeniu sprawiają, że wizyta u niego to pełne zaufania doświadczenie. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki medycznej

Dr. Stranc to wyjątkowy lekarz. Profesjonalizm, empatia i skuteczność w leczeniu. Polecam go z całego serca.

Dzięki dr. Strancowi czuję się wsparciem i zrozumieniem w trudnych chwilach. To niezastąpiony lekarz, któremu zależy na dobru swoich pacjentów.

Osobiście miałem przyjemność być operowanym przez niego. Poświęcił wiele czasu, aby zadbać o moje zdrowie i dolegliwości. Nawet w najtrudniejszych chwilach zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie, nawet poza godzinami pracy, a za to nie pobierał żadnych dodatkowych opłat. To lekarz, który naprawdę dba o swoich pacjentów i angażuje się w ich leczenie. Nie tylko troszczy się o ich zdrowie, ale również stale poszerza swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami diagnostyki i chirurgii, co podnosi jego kwalifikacje i umiejętności.

Polecam dr Maciej Stranc, wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!