dr n. med. Maciej Stranc

Urolog

Dzięki dr. Strancowi, nie boję się rozmawiać o moich problemach zdrowotnych. To lekarz, który potrafi stworzyć otwarte i przyjazne środowisko.

Dr. Stranc to urolog, który wie, jak zadbać o męskie zdrowie. Dzięki jego wiedzy i empatii, moje wizyty były mniej stresujące. Doceniam jego zaangażowanie i profesjonalizm. Dzięki niemu czuję się lepiej i pewniej.

Dr. Stranc to nie tylko urolog, lecz także opiekuńczy anioł dla mojego męża. Jego empatia i zaangażowanie sprawiły, że nawet w trudnych chwilach czuliśmy się zrozumiani. Serdeczne podziękowania za troskę i profesjonalizm! :)

Wielkie podziękowania dla dr. Stranca! Z jego fachową opieką i życzliwością czuję się pewnie, nawet w delikatnych kwestiach zdrowia. To lekarz, któremu zależy, a jego zaangażowanie zasługuje na uznanie. Dziękujemy!

Dr n. med. Maciej Stranc, urolog, serdecznie dziękuję za błyskawiczną pomoc. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, którzy odmówili mi wsparcia przed świętami, pan doktor nie tylko nie miał problemu, ale również zrozumiał moje cierpienie i udzielił mi pomocy.

Świetny lekarz, przeprowadził ze mną wyczerpujący wywiad i w momencie powstawania u mnie wątpliwości cierpliwie i jasno odpowiadał na moje pytania. Obecnie jestem w trakcie leczenia, ale już dziś mogę śmiało stwierdzić, że Pan Doktor to lekarz z powołania.

Dr. Maciej Stranc, urolog-fachowiec i przekonujący doradca. Zdrowie ważniejsze niż myślałem. Polecam!

Jestem zachwycona Doktorem grzeczny,miły,zabawny.Kompleksowo tlumaczy co pokazują badania,jak dalej postępować.Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak cudowna osobą

bez pomocy p. Doktora byłoby ze mną źle, ale dzięki szybkiemu i fachowemu rozpoznaniu jest super i wróciłem do codzienności i pełnej sprawności :) szczerze polecam, ponieważ p. doktor to świetny i rzetelny lekarz