dr n. med. Maciej Stranc

Urolog

Zabieg wazektomii przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Przed, w trakcie i po zabiegu otrzymywałem wyjaśnienia i informacje. Doktor godny polecenia. Uprzejmy, rzeczowy - umie uspokoić w chwili paniki :-)

Maciej Stranc, chciałem publicznie podziękować za to, że sprawiłeś, iż wizyta u urologa stała się pozytywnym doświadczeniem. Jesteś jednym z najlepszych!

Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego lekarza. Dziękuję za skuteczne leczenie i cierpliwe wyjaśnienia..

Serdecznie polecam . Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta . Pełna i rzetelna informacja o przeprowadzonym zabiegu.

Dr. Stranc to taki typ, co wiedział, jak męskie zdrowie trzymać w ryzach. Bezbłędna diagnoza i konkretne leczenie.

Jego wiedza i doświadczenie w dziedzinie urologii są imponujące. Możesz czuć się pewnie, że jesteś w dobrych rękach.

Dr. Maciej Stranc to urolog, który poświęca ogromną uwagę swoim pacjentom. Jego empatia i zrozumienie sprawiają, że każdy czuje się komfortowo.

Omijać szerokim łukiem. Lekarz ten jest niemiły, arogancki i pyszny. Uwaza się za kogos lepszego gdyż mieszkał za granicą. To na prawdę o niczym nie świadczy Panie doktorze. Pacjentowi należy się szacunek i chociaż troche empatii. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim potraktowaniem podczas prywatnej wizyty.

Osobiście mnie operował, dużo czasu poświęcił by leczyć moje dolegliwości. Kontaktowałem się z nim w krytycznych momentach prywatnie, nigdy nie odmówił pomocy i robił to za friko. Jest lekarzem zaangażowanym, gotowym do niesienia pomocy. Wykazuje wysoką troskę o pacjenta, czuje się odpowiedzialny za ich zdrowie. Pogłębia swoją wiedzę w celu podwyższenia kwalifikacji oraz doskonalenia metod diagnostyki i chirurgii.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia..odpowiednie podejście do pacjenta które budzi zaufanie..opieka dobra..jestem po operacji którą wykonał i jest to zrobione perfekcyjnie i bez powikłań za co jestem mu wdzięczna..