Lekarze Urolog

lekarz Ewa Janaszewska

Urolog, Chirurg ogólny

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany. Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

lekarz Tadeusz Dmowski

Panmed
ul.Błonie
Siedlce

Dobry fachowiec.Dba o pacjenta.Leczę się u niego od czterech lat na raka pęcherza.Inni lekarze którzy mnie konsultowali kierowali mnie na usunięcie pęcherza.Dr Dmowski stwierdził,że na to jest czas.Już rok minął i w dalszym ciągu jestem jeszcze "cały"

lekarz Ignacy Lipski

Gabinet Urologiczny
Bogusław 18
26-700 Zwoleń

Super lekarz! uratował mi nerkę. Trochę małomówny ale bardzo kompetentny. Dobrze, że jest taki w okolicach Grójca.

dr n. med. Marek Lipiński

szpital kliniczny im.M.Kopernika
Łódź

Bardzo dobry specjalista urolog,wykazujący dużą troskę o zdrowie pacjęta .Uprzejmy, dbający o komfort psychiczny pacjęta.Godny polecenia
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Wika

Chirurg ogólny, Urolog

Miczurina 20 A
60-318 Poznań

Polecam leczenie u p.W.Wiki jest lekarzem sympatycznym , poswieca pacjentowi duzo czasu. Osobi ście leczę się jyż spro lat i jestem zadowolona. Bardzo wygodne jest przyjmowanie granulek. Z obserwacji moich znajomych sa bardzo sceptyczni do leczenia homopatycznego. Rowniez polecam p. Ewe Wike. Wyleczyla moich wnokow z czestych zapalen oskrzeli.
Opinia dodana przez: JADWIGA J.

lekarz Robert Hałasa

7 Szpital Marynarki Wojennej
Polanki 117
80-305 Gdańsk

Lekarz uprzejmy z wysoka kultura osobista, a przede wszystkim kompetentny. Świetny chirurg. Polecam pana doktora
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15
02-797 Warszawa

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych... Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było. Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do dzisiaj.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Bardzo miły i konkretny lekarz. Pan doktor operował u mojego syna wodniaka jądra oraz przepuklinę. Jeśli ktoś szuka konkretnego lekarza który zna się w swoim fachu to serdecznie polecam Dr. Górniaka.
Opinia dodana przez: Anna Starowicz

dr n. med. Michał Wolnicki

Urolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265
30-663 Kraków

Lekarz z powołania, człowiek z ogromnym sercem, zawsze odbiera telefon, odpisuje na SMS zmartwonych rodziców a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Na wizycie wszystko dokładnie wyjaśnia, atmosfera przyjazna - dziecko w ogóle się nie krępuje. Najlepszy urolog i chirurg dziecięcy. Dr. operował dwójkę moich dzieci, mam zaufanie na 100%. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Michał Białożyt

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

To opinia po pierwszej wizycie. Kompetencja,rzetelność. Dokładne badanie. Pacjent traktowany bardzo przyjażnie, objaśnia jak interpretować wyniki badań. Słucha pacjenta.Stara się możliwie ograniczać stres.To lekarz z powołania. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

Centrum Urologii Maranda sp.j.
Polna 16/20
Tuszyn

Bardzo dobry specjalista z zakresu urologii i onkologii. Od 19 jestem jego pacjentem. To czas który został mi podarowany m,in. przez Pana doktora . Polecam każdemu tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta może służyć za przykład.
Opinia dodana przez: Bogumił

lekarz Wojciech Zachalski

Dobry Wzrok Poradnia Okulistyczna
Kliniczna 1B/2
80-402 Gdańsk

Mój poprzedni wpis: Podczas pierwszej wizyty u Pana doktora, po kilku pytaniach w sprawie mego problemu, po obejrzeniu dotychczasowych wyników badań (zleconych przez poprzednio prowadzącego mnie lekarza) oraz po zrobieniu przez Pana doktora usg na miejscu w gabinecie i po krótkim zastanowieniu - Pan doktor Wojciech Zachalski postawił diagnozę i wskazał na potrzebę zabiegu prostaty. Merytoryczne naświetlenie sprawy, zwrócenie uwagi na dalszy pogarszający się postęp objawów (gdybym się nie zdecydował ...
Opinia dodana przez: Krzysztof K.

Michał Drozd

uro laser
Sulechów

Wspaniały lekarz i człowiek. Serdeczne ciepłe podejście. Godny zaufania profesjonalista. Wracam do niego za każdym razem ...... Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Marian Suchodolski

Chirurg ogólny, Urolog

Objazdowa 22 (EuCor SC) lok. 37
43-430 Skoczów

BARDZO DOBRY .. WYLECZYL MI BOLERIOZE. LECZY RÓWNIEŻ MOJE DZIECI. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY MEDYCZNE.
Opinia dodana przez: Karolina

Andrzej Mróz

Reymonta 37 lok. 9
45-072 Opole

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie. Empatyczny, miły i uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia.

lekarz Jerzy Szczepanek

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Leczyłem się u kilku lekarzy i było ble ble tablatka taka potem inna lata mijały było coraz gorzej.Mieszkam na stałe w Warszawie aż brat tyszanin podpowiedział jest świetny lekarz dr.Szczepanek - posłuchalem,gość w w żołnierskich słowach wytłumaczył co i jak. ....dziś jestem uśmiechniętym 71 latkiem. Dziękuję PANIE DOKTORZE.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

dr n. med. Bogdan Jurasz

Słowackiego 48
61-625 Poznań

Niesamowity lekarz. Po wcześniejszych wizytach u dwóch innych urologów, dopiero on naprawdę odkrył co trzeba leczyć. Zrobił wszystkie możliwe badania na miejscu i rozmawiał sobie ze mną przez PONAD PÓŁ GODZINY, rysując na kartkach co, jak i gdzie. :D Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. ^^

dr n. med. Piotr Satławski

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego
37-450 Stalowa Wola

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Leczę się u niego państwowo i prywatnie. Tu i tu ma bardzo dużo pacjentów, być może z tego powodu jest troche przepracowany i mógłby poświęcić trochę więcej czasu. Jestem już po jednej operacji u niego-super pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Cezary Szcześniak

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Profesjonalizm, fachowość, kultura osobista, a do tego poczucie humoru gwarantują poczucie troski o pacjenta.