Lekarze Urolog

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Marian Nalaskowski

Kołłątaja 21/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz. Szukałam dla syna lekarza w całej Polsce . Jeden telefon do doktora, od razu pokierował nas w konkretne miejsce i już mamy termin operacji. Co prawda nie u doktora, ale wszystko dzięki niemu. Życzę każdemu lekarzowi takiej empatii.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Tomasz Wiatr

NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56
39-300 Mielec

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał ...
Opinia dodana przez: Bozena C

Artur Rybka

bezpośredni kontakt 665-291-601
Łódź

Lekarzy podchodzących z sercem i zrozumieniem policzyć można dziś na palcach jednej ręki.Zdecydowanie Pan doktor Artur Rybka do takich lekarzy się zalicza.Nie pozostawi pacjenta samego sobie i pomoże w każdej sytuacji.Jest zainteresowany problemem jaki zaistniał i prawidłowo diagnozuje chorobę.Polecam i proponuję brać przykład.Wielu kolegów po fachu mogłoby się uczyć 🙂
Opinia dodana przez: Julia C.

dr n. med. Marek Chuchla

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Jarosław Jaskulski

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lek. med. Jacek Ornat

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12
Wrocław

W 100% polecam Pana doktora. Jest szczerze oddany i zaangażowany w sprawy pacjentów. Jest wysokiej klasy specjalistą. Doskonale wytłumaczył moją chorobę i rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Kompetentny,empatyczny poświęcający dużo czasu aby porozmawiać z pacjentem.Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Ciesze się bardzo że do Niego trafiłem i bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę. Pozdrawiam i polecam również cały pododział DCO. Wdzięczny pacjent- Ryszard z Wrocławia
Opinia dodana przez: ryszard

dr n. med. Tomasz Chwaliński

Mazowiecki Szpital Onkologiczny
ul.Kościelna
Wieliszew

B. dobry, kompetentny lekarza. Jestem pod kontrolą dr Tomasza Chwalińskiego od wielu lat i nie mam problemów, które przedtem mnie prześladowały.
Opinia dodana przez: Jan

dr Norbert Foltyński

Gabinet Urologiczny Norbert Foltyński
Bronisława Czecha 1
Jastrzębie-Zdrój

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Miły dla pacjentów. Rzetelnie i drobiazgowo podchodzi do każdego przypadku. Mogę powiedzieć ,że uratował mi życie.

dr Robert Kozłowski

Szpital Wojewódzki
Białystok

Od dwóch lat borykam się z dolegliwościami urologiczno - ginekologicznymi.Dosyć późno trafiłam na Pana Doktora Kozłowskiego gdyż miałam nie miłe doświadczenia z poprzednim urologiem. Pan Doktor na wizytę kazał przynieść wszystkie badania moczu i z całego mojego okresu leczenia ginekologicznego. Na wizycie wnikliwie przestudiował owe badania, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził wywiad ze mną pytając mnie o najdrobniejsze szczegóły.Zlecił wykonanie dzienniczka mikcji, zaproponował szereg badań i termin hospitalizacji w szpitalu w ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Piotr Chłosta

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

PROFESOR WRĘCZ PORAZIŁ MNIE NIESPOTYKANYM PODEJŚCIEM! !CHCIAŁEM NAWET WYKONAĆ TELEMARK SKACZĄC Z BIURKA [ ORTOPEDA MIAŁBY ROBOTĘ ] WIRTUOSO!
Opinia dodana przez: andrzej wołek

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Bartosz Małkiewicz

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Do Pana Dr Małkiewicza trafiłem po opiniach w internecie,Wybór był trafiony i szczęśliwy.Moim problemem było podwyższone PSA, i coraz bardziej narastające do wartości 8+. Pan Dr zlecił wykonanie rezonansu i bjopsi, co potwierdziło się najgorsze; nowotwór złośliwy.Pan Dr zaproponował zabieg chirurgiczny na który bez zastanowienia się zgodziłem, mając świadomość że jestem w pewnych rękach.Pan Dr wszystko krok po kroku wytłumaczył cały proces leczenia i operacji, i przyspieszył termin operacji.Operację przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Edward K

lekarz Przemysław Woźniak

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze
Kielce

Godny polecenia i zaufania lekarz ,profesjonalny ,kontaktowy ,bardzo miły człowiek, z dużym doświadczeniem,polecam
Opinia dodana przez: Ewa

dr Rafał Kuczera

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kuczera Rafał
Franciszka Chrószcza 31 A
Rybnik

Pan Doktor Kuczera jest wspaniałym Lekarzem i Człowiekiem. Uratował mnie od raka i jego groźnych przerzutów. Jestem młodym, żonatym, bezdzietnym - choć bardzo pragnącym zostać ojcem - 37-letnim mężczyzną. I kompletnym dla mnie zaskoczeniem, szokiem było to,gdy dowiedziałem się, że mam guza na lewym jądrze. Przyszedłem przecież tylko na zwykłe sprawdzenie, czy nie mam jakichś żylaków, co poradziła mi ginekolog mojej Żony. Pan Doktor jednak szybko się zorientował w czym ...
Opinia dodana przez: Przemko
Jestem po pierwszej wizycie, która mnie mile zaskoczyła. Wszedłem na wizytę bardzo zestresowany, a wyszedłem uspokojony, poinformowany o stanie mojego zdrowia i sposobie dalszego leczenia. Pan doktor jest miły, w sposób przystępny i zrozumiały tłumaczył na czym polega problem i jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Wszystko co najlepsze napisane w opiniach o Panu Doktorze to 100% prawdy. Polecam wszystkim z męskimi problemami.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Mariusz Błachowiak

TO NIEAKTUALNY ADRES!
64-100 Trzebiny

Lekarz godny polecenia, wysłucha i wytłumaczy wszystko. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Specjalista w pełnym zakresie.
Opinia dodana przez: kros76

Maciej Gruszczyński

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Na dodatek fachowiec w swojej dziedzinie z najwyższej półki. Tak naprawdę to uratował życie mojemu autystycznemu dziecku. Do końca życia będziemy mu wdzięczni, za to że Radek jest wśród nas. Mocno ściskamy Pana, Panie doktorze. Niech Pan nie zapomina dbać o siebie, bo musi Pan żyć bardzo, bardzo długo bo tacy ludzie to unikat, muszą istnieć aby ludzie nie zapominali co jet istotą człowieczeństwa.
Opinia dodana przez: Wanda