Lekarze Goleniów

lekarz Wiesław Sobczyk

Neurolog

Kościuszki 4 lok. 2
72-100 Goleniów

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

lekarz Małgorzata Jurga

Kołłątaja 2 lok. 10
72-100 Goleniów

goraco polecam wszystkim pacjentom. Pani lekarz Malgorzata Jarecka-Jurga jest sumienna, kompetentna w swoim zawodzie i ma wspaniale podejscie do malych pacjentow. Szkoda ze dzisiaj takich dobrych lekarzy tak malo jest.

lekarz Marcin Jabłoński

Psychiatra

72-100 Goleniów

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Wysłucha, doradzi, wyleczy. Zawsze pomocny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
Opinia dodana przez: D.S.

lekarz Marcin Kwietniak

Grunwaldzka 2 lok. 2
Goleniów

Byłem u p. Doktora na drobnym zabiegu. Nic poważnego. Byłem umówiony na konkretną godzinę i choć Doktor spóźnił się nieco, to zapewne wynikało to z przyczyn niezależnych od niego. Pamiętał jednak, jak się nazywam i z czym przyszedłem (wcześniej umówiliśmy się na zabieg). W czasie trwania zabiegu mogłem z nim swobodnie porozmawiać nt. moich innych przypadłości. Po zabiegu zostałem poinstruowany odnośnie dalszego postępowania. Zapamiętałem go również z okresu sprzed dwudziestu ...

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

Goleniów

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Arsen Cebrzyński

Laryngolog

72-100 Goleniów

Od lat chodzę do Cebrzynskiego jest świetnym lekarzem laryngologiem i alergologiem moje dzieci też leczy npr. córka miała czyszczenie uszek wogule się nie bała lekarz ma dobre podejście do dzieci
Opinia dodana przez: Natalia Brożyna
Bardzo dobra Pani Doktor , wszystko tłumaczy jak należy , podchodzi bardzo indywidualnie i spokojnie do pacjenta . Pomaga w rozwiązaniu problemu . Jestem bardzo zadowolona ! Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Robert Krystowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kościuszki 4 lok. 2
72-100 Goleniów

Wspaniały chirurg i ortopeda , duże doświadczenie i profesjonalizm. Operował z powodzeniem mężowi dwie nogi za co serdecznie dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mariola Kozikowska

lekarz Lidia Zarach-Kwiecińska

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy
Nowogardzka 2
Goleniów

Wspaniała lekarka, prowadziła moje trzy ciąże (siostra też tylko do niej chodzi ) nic dodać nic ująć, lepszego lekarza trafić nie można.Polecam jak najbardziej!!!
Opinia dodana przez: ASIA

lekarz Waldemar Karpowicz

Pomorska 1
72-100 Goleniów

Chodzę do Pana dr od prawie 5 lat. Jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do Pana Karpowicza całą swoją ciążę, którą poprowadził. Kiedy pojawiły się kłopoty wiedział jakie leki należy podać, zawsze (nawet o późnych godzinach) służył swoją radą przez telefon. Nadal chodzę do Pana dr .Polecam
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Agnieszka Odzioba

GABINET STOMATOLOGICZNY
SADOWA 18b
72-100 Goleniów

Bardzo profesjonalna Pani doktor z dużym doświadczenie i wiedzą. Chodzimy z całą rodziną od kilkunastu lat. Tworzy miłą atmosfere i dba o komfort pacjenta. Leczenie zębów nigy nie było tak przyjemne!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Korecki

Wrzosowa 5 lok. 9
72-100 Goleniów

Od prawie 18 lat jestesmy z synem pod opieka dr Koreckiego. Jest to najlepszy pediatra jakiego znam. Zawsze dokladnie zbada, odpowie na pytania,wytlumaczy na czym polega problem. Uwaznie poswieca czas na wizycie, rzetelnie bada.Bardzo mily, kompetentny czlowiek i odpowiednio, (czasami z humorem) umie rozmawiac zarowno z rodzicem , jak i dzieckiem lub nastolatkiem. Bardzo goraco polecam!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Paweł Ostaszewski

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Nowogrodzka 2
72-100 Goleniów

Dobry lekarz, kierujacy sie intuicja, doswiadczeniem i dlugoletnim stazem. Polecam. Lekarz z powolania.
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Ewa Birbach

ulica Stargardzka 26c
72-100 Goleniów

Najlepszy gabinet stomatologiczny!!! ( Goleniów ) Podejście do pacjenta rewelacyjne, jak nigdy zero stresu ;) Lekarze przesympatyczni ( polecam Panią Ewę i Pana Piotra ).

lekarz Anna Szymańska

Jodłowa 106
72-100 Goleniów

Żenada , brak kompetencji. Arogancka kobieta . Zachowuję się jakby za karę pracowała w przychodni , co innego prywatnie oczywiście. Ta kobieta stwierdziła że moja córka jest zdrowa po czym 2 dni później córka trafiła do szpitala.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Sławomir Suchecki

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
72-100 Goleniów

Pan doktor bardzo uprzejmy , konkretny i naprawde godny polecenia . Mam juz swoje lata i jak do tej pory inni lekarze nie zauwazali problemu z ktorym sie borykalam , ba nawet nie proponowali zabiegu - odpowiadali : tak juz musi byc . Wiec odpuscilam i na kolejnych wizytach juz nie wspominalam . Gdy trafilam do szpitala ze skrecajaca sie torbiela ktorej towarzyszyl niemilosierny bol to zajal sie mna Pan ...
Opinia dodana przez: Jola Nowogard

lekarz Jarosław Gnaś

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Filia Goleniów
Nowogardzka 2a
72-100 Goleniów

Profesjonalista. Niezbyt wylewny, ale rzeczowy i konkretny. Czas adekwatny do sprawy. Doradzi, jak postępować po zabiegu, uczuli na co zwrócić uwagę w wynikach i jakie badania zrobić.
Opinia dodana przez: Joanna

Radosław Grygiel

Ortodonta

Wojska Polskiego 2
72-100 Goleniów

Jako dziecko leczyłam się u doktora. Dobrych kilka lat nosiłam różne aparaty, kilka wyciąganych, na koniec aparat na stałe. Moim problemem była zbyt mała i wąską szczęka która nie mogla pomieścić moich wszystkich dużych zębów. Leczenie zakończyłam w wieku 12 lat aparatem stałym. Niestety po latach okazało się że muszę kontynuować leczenie i ponownie założyć aparat stały! Aparatów stałych nie ma sensu zakładać dzieciom ponieważ szczęka rosnie do 21 roku ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Zdzisław Borowiak

Władysława Jagiełły 4
Goleniów

Bardzo fajny miły lekarz najlepszy w zachodnio pomorskim mily wszystko tłumaczy po 3 razy pokazuje wszystko dokladie jest kompetentny delikatny;p SUPER POLECAM!!!

Dariusz Brocki

72-100 Goleniów

Super lekarz.kompetentny człowiek na swoim miejscu.Polecam innym