Lekarze Polanica-Zdrój

lekarz Jarosław Janas

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
57-320 Polanica-Zdrój

Może i pan doktor ma dużo wiedzy, ale pojęcie empatia to chyba nie jest mu znane. Zajęcia z psychologii i właściwego podejścia do pacjenta też chyba opuścił na studiach. Zabijanie nadziei przy pierwszej wizycie nie jest wskazane u pacjentów onkologicznych. Nawet złe wieści można przekazywać zupełnie inaczej.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Berkowski

Internista, Kardiolog

ulica Parkowa 4
57-320 Polanica-Zdrój

Jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie lekarskiej.Polecam.

lek. dent. Piotr Stawiński

Ortodonta

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia
Łąkowa 16
57-320 Polanica-Zdrój

Zdecydowanie nie polecam leczenia ortodontycznego u tego lekarza. Zdecydowałem się na leczenie bo roztoczył przede mną wizję na skuteczne wyprowadzenia zębów przy pomocy stałych aparatów mimo, że wcześniej inni lekarze raczej nie dawali na to szans. Pokazywał przykłady gorszych przypadków i twierdził, że bez problemu da się to zrobić mimo moich wątpliwości. Zaufałem mu i to był ogromny błąd. Górny łuk został wychylony w przód zbyt mocno tak, że przy ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Andrzej Greniuk

57-320 Polanica-Zdrój

Pan doktor lubi wyżywać się na pacjentach obrażać ich i nie słucha pacjenta. Nie chce wydawać druków L4
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Przemysław Jagiełło

57-320 Polanica-Zdrój

Pan doktor bardzo niemiły, nieuprzejmy, totalny brak zainteresowania pacjentem. Trafiłem do doktora z przewlekłym bólem kolana, doktor nie zrobił mi nawet badania USG tylko stwierdził, że to zwyrodnienie. Ból niestetety nie przeszedł, trafiłem do drugiego ortopedy, który potrafił zrobić badanie USG i rozpoznać się z tego badania i okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę oraz naderwane ścięgno. Czekam na operacje, ale doktor Jagiełło stwierdził, że nic się u mnie nie ...
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Władysław Dacko

Neurochirurg

57-320 Polanica-Zdrój

Lekarz nie miły w kontakcie. Opryskliwy i zarozumiały. Mama po 2 wizytach prywatnych została skierowania przez doktora Dacko na operację kręgosłupa lędźwiowego. W dniu umówionego przyjęcia na oddział po długim oczekiwaniu na korytarzu ten sam lekarz Dacko odrzucił mamę z operacji jedynie po zadaniu kilku pytań co Panią boli. Nie przeprowadził żadnych dodatkowych badań na podstawie, których miał by powód odrzucić pacjenta od operacji, na którą mama czekała ponad rok. ...
Opinia dodana przez: Pacjenta

lekarz Jarosław Drobnik

Internista, Epidemiolog

57-320 Polanica-Zdrój

Jak komuś zależy na zdrowiu to lepiej omijać tego pseudo lekarza napewno nie zależy mu na zdrowiu pacjenta liczy się tylko wzięcie udziału w eksperymencie strzykawkowym nie liczy się ze zdrowiem ludzi i nie widzi problemu że duża część osób choruje a niekiedy umiera . Szkoda że takich ludzi dopuszcza się do takiego zawodu pieniądze najważniejsze
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Pączek

ulica Fabryczna 3/III/3
57-320 Polanica-Zdrój

Jestem naprawdę w szoku zachowaniem tej Pani. Wyszła przed gabinet i krzyczała na syna dlaczego nie wchodzi. Była tak niemiła, wręcz hamska, że brak słów. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Centrum Medyczne Salus Kłodzko, błagam zareagujcie?!
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Tymoteusz Tutak

al. Wojska Polskiego 1 (NZOZ)
57-320 Polanica-Zdrój

Lekarz bez posiadanych kompetencji. Aktualnie będę składał w Imieniu mojej Mamy zawiadomienie do Izby lekarskiej. Mama mimo przewlekłej choroby związanej z oskrzelami, została po telefonicznej teleporadzie skierowana na test do miejscowość oddalonej o 20 km mimo braku objawów Covid co jest związane z przebywaniem na kwarantannie, dodatkowo otrzymała leki bez refundacji. Odradzam wszystkim , analizując przepisany lek okazało się, że jest konfliktowy z aktualnie stosowanymi.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Leszek Załucki

57-320 Polanica-Zdrój

miałem kontakt z tym panem na dyżurze w szpitalu. Muszę się przyznać że do tej pory żaden lekarz nie potraktował mnie tak niegrzecznie i obraźliwie. Pan był wulgarny i wyraźnie dawał mi odczuć, że mu poprostu przeszkadzam jako pacjent. Stanowczo polecam unikać kontaktu z tym panem! Pacjent dla tego pana jest złem koniecznym i wyraźnie go męczy... Czy to są standardy obsługi medycznej? Męczy mnie taki lekarz.... ja nie dałem ...
Opinia dodana przez: jan

lekarz Jolanta Anuszkiewicz

Otolaryngolog

57-320 Polanica-Zdrój

Niestety, wszystkie negatywne opinie to prawda. Nie słucha co dolega pacjentowi. Twierdzi, że już jest dobrze kiedy mówi się że ma się objawy. Ktoś wyżej napisał o chorym dziecku odesłanym do domu jako niby leczenie już zakończone. To może być prawda, przeżyłem podobną sytuację tyle że nie z dzieckiem. Ktoś inny napisał że Pani powinna pracować na dźwigu. I to również jest prawda bo kobieta jest mało delikatna i szarpie ...
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Elżbieta Mielniczuk

Fizjoterapeuta, Neurolog

Dębowa 20 lok. 3
57-320 Polanica-Zdrój

Lekarka bez podejścia do pacjenta, nie chciała wypisać skierowania tak jak chciała pacjentka choć potem okazało się, że można. Pomimo informacji pacjentki o potrzebie zmiany grupy inwalidzkiej żadnego wywiadu, żadnego skierowania aby uaktualnić badania lekarskie. Wizyta to strata czasu i nerwów. Odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Roman Buczkowski

ulica Zdrojowa 39
57-320 Polanica-Zdrój

Typowy lekarz w Polskiej służbie "zdrowia" wysokie ego i wszystko wie najlepiej mimo że sam nie wygląda na okaz zdrowia to wszystkim wróży choroby.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

Marta Wodecka-Duda