Filtruj terminy

Lekarze Weterynarz

Anna Owecka

Gabinet weterynaryjny
93-219

Bardzo dobra Pani lekarka weterynarii, bardzo zaangarzwana, kompetentna, poswieca duzo czasu dla pacjeta i jego wlasciciela na obiasnienia, niespotykanie uprzejma, wykonuje swoja prace naprawde z wielkim sercem i poswieceniem. Jest bardzo godna polecenia innym.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Maciej Lenarcik

Weterynarz

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; Wydział Medycyny Weterynaryjnej; Katedra Chorób Małych Zwierząt z Kliniką
Warszawa

W każdych wyznaczonych elementach wizyty daję po 6 gwiazdek, niestety nie mogę tego zaznaczyć. Pan dr Lenarcik okazał się niezwykle uprzejmym konkretnym i z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarzem. Wszystko starannie tłumaczył i bardzo nas uspokoił , nasz pies ma padaczkę. Nie rozumiem negatywnych opinii krążących w internecie, które omal nas odstraszyły ... na szczęście trafiliśmy tam pomimo opini. Radzę wszystkich nie sugerować się tym co piszą, warto przekonać się ...
Opinia dodana przez: Urszula

lek. wet. Olaf Wojtaszek

Gabinet Weterynaryjny ABA-VET
Warzycka 37A
32-020 Wieliczka

Świetny weterynarz, który w razie potrzeby nie odmawia przyjęcia n wizytę, jeśli sprawa jest pilna. Mój pies został mocno pogryziony przez innego, bezpańskiego psa – bardzo się wystraszyłam, Rny wyglądały dośc powaznie wiec od razu poleciałam do Aba Vetu. Mój Lukis miał paskudne rany i wolałam jak najszybciej powierzyć to profesjonalnemu lekarzowi, na szczęście doktor zająl się nim prawie od razu. Rany zostały zdezynfekowane, opatrzone, na szczęście żadnych groźnych uszkodzeń ...
Opinia dodana przez: dorotka.wolska

Marcin Twarowski

Przychodnia Weterynaryjna OLWET
Tczew

Bardzo profesjonalna opieka i uprzejmość. Poświęca bardzo dużo czasu dla zwierząt jeśli tego potrzebują.
Opinia dodana przez: lola

lek. wet. Tomasz Saba

Przychodnia weterynaryjna Marysin
04-519 Warszawa

Pan dr Tomasz Saba operował nam psa. To była jego już 3 operacja tym razem ktoś zdecydowanie pomógł i za to chcemy podziękować.
Opinia dodana przez: Anna

lek. wet. Krzysztof Czogała

Klinika Weterynaryjna Brynów
40-585 Katowice

Jesteśmy po kolejnej udanej operacji przeprowadzonej przez Pana Doktora Krzysztofa Czogałę z Kliniki Weterynaryjnej Brynów. Od ok. 30 lat powierzamy Panu Doktorowi i Pracownikom Kliniki domowe i wolnobytujące zwierzęta. Ilość doświadczeń jest trudna do policzenia, ale jest wystarczająca, aby z pełnym przekonaniem polecić Klinikę i wyrazić najwyższe uznanie dla dla Pana Doktora Krzysztofa Czogały i Zespołu Kliniki.

lek. wet. Arkadiusz Bianga

VET-MEDICUS
84-300 Lębork

Zawsze pomocny, zawsze rozumiejący, zawsze biegnący z pomocą.. Kiedy nie wie czegoś/ nie jest pewny, otwarcie o tym mówi, nie stawia diagnoz jak większość z powietrza. Człowiek dla którego liczy się życie, a nie kasa.. Dlatego tak ciężko się do niego dopchać:) Dziękujemy za tyle razy ocalone życia:)
Opinia dodana przez: Kinia :)

Andrzej Formański

CHIRON
09-410 Płock

Genialny Lekarz, fantastyczny ciepły człowiek. Rewelacyjny diagnosta. Pan Doktor nie leczy na chybił trafił. Wykonuje szereg badań, nie bagatelizuje informacji od właściciela. Analizuje, szuka dobrych rozwiązać. Mamy niestety fatalne doświadczenia z innymi weterynarzami, jeden z nich złą diagnozą prawie zabił nam psa. Leczył psa na wątrobę, a pies umierał na rozległe ropomacicze. Doktor Andrzej Formański wykonał operację, dobrał leczenie. Wyleczył psa, któremu poprzedni weterynarz dawał kilka dni życia. Na szczęście ...
Opinia dodana przez: Arleta z Werką

lek. wet. Jerzy Bakowski

AMAVET Lecznica Weterynaryjna
Kraków

Znam Doktora Bakowskiego i zespół, od 17 lat wszystkie zwierzaki mi leczy. Rozsądny, mądry, świetny chirurg, wielka wiedzą, zespół bardzo dobry, kardiolog, chirurg ogólny. Niestety my właściciele nie rozumiemy ich presji i że nie mogą cały czas okazywać super empatii bo mają wielki ruch i każdy chce być przyjęty a pacjentów jest bardzo dużo. Trzeba też umieć rozmawiać z weterynarzem czy ogólnie z ludzmi. Usługi nie są drogie w porównaniu ...
Opinia dodana przez: Katherine

lek. wet. Magdalena Moskwa-Michno

Doktorek
35-119 Rzeszów

dobry lekarz polecam,kocha całym sercem psy.Doskonały lekarz,hodowca,groomer.Potrafi doradzić a co najwarzniejszec pomóc w sytuacji krytycznej
Bardzo dobra Pani Doktor. Moja sunia ją uwielbia, ma bardzo dobre podejście do zwierzaków. Bardzo bardzo polecam Panią Karolinkę

Karolina Włodarczak

Przychodnia Weterynaryjna Fauna
43-100 Tychy

Świetny wet ! Indywidualne podejście do swoich pacjentów, wszystko wytłumaczy, poświęci swój czas, troszczy się o zwierzaczki i one to czują! Bardzo polecam !!!

lek. wet. Magdalena Grabowska

Przychodnia Weterynaryjna
83-200 Starogard Gdański

lekarka tej przychodni jest bardzo dobra leczy mojego malucha już 3 lata bardzo polecam ,można liczyć na każdą pomoc nigdy nie odmówiła .

lek. wet. Zbigniew Wojewodzki

Przychodnia Wterynaryjna
83-200 Starogard Gdański

Zbigniew Wojewódzki jest dobrym lekarzem jak nasz piesek był chory wykręcało mu łapki i sztywniał to od razu postawili trafną diagnozę , naprawdę polecam tego lekarza i jego cały zespół .

lek. wet. Wojciech Toczek

Przychodnia Weterynaryjna Medvet Plus Wojciech Toczek